📏Розмірні таблиці 🔒 ALL 100% ORIGINAL 🔒 безкоштовна доставка від 1999 грн

Футбольний магазин 4Football ™

Nike
Adidas
Ronex
Puma
Select
4FTBL
Joma
Mitre
Mizuno
Molten
New Balance
Spalding

Відвідайте наш футбольний магазин щоб недорого купити футбольне взуття ✓Оригінал ✓Краща ціна ✓Обмін ↻ Повернення. Швидко доставимо Вашу покупку - взуття для футболу з футбольного магазину 4Football до Києва | Дніпро | Львів | Одеса | Харків | Запоріжжя | Вінниця | Житомир | Хмельницький Чернівці | Рівне | Івано-Франківськ | Тернопіль та по всій Україні.

Можна чи купити футбольне взуття в кредит?

☛ Так, Ви можете одержати кредит від Привіт Банку, у нашому інтернет магазині.

Як одержати безкоштовну доставку футбольного взуття?

☛ Для одержання безкоштовної доставки Вам потрібно зробити замовлення більше чим на 999 грн і зробити 100% передоплату.

Скільки часу триває доставка взуття?

☛ Ми відправимо Ваше замовлення в той же день, якщо Ви оформили його до 16-00.

Інтернет-Магазин 4football являє собою ідеальне місце для здійснення швидкої й вигідної покупки. В асортименті представлена велика кількість високоякісних товарів, які можна придбати по найкращих цінах. Для зручності клієнтів створені ідеальні умови. Одержати замовлення можна в будь-якому місті країни, замовивши оптимальний тип доставки. До основних нашим гідностям можна віднести:

 • Швидку й надійну доставку.
 • Постійне поповнення асортиментів, у якому постійно перебувають самі актуальні позиції зі світових колекцій.
 • Продумана система для комфортного й швидкого пошуку.
 • Постійне проведення різноманітних акцій, знижки для постійних клієнтів і багато чого іншого.

Бонуси від перевіреного інтернет-магазину

Ми намагаємося пропонувати всім клієнтам комфортні умови, які дозволять зробити кожне придбання максимальне простим і доступним. Розраховувати можна на ідеальне співвідношення ціни і якості, що важливо для кожного аматора футболу в країні. Ми намагаємося зробити заняття цим унікальним видом спорту максимально доступним. Для зареєстрованих клієнтів постійно проводяться різноманітні акції, пропонуються чесні знижки й безліч комфортних умов. Тому кожна покупка стає по-справжньому приємної для будь-якого покупця.

Наш інтернет-магазин можна по праву вважати номером один на відповідному ринку України. Серед основних позитивних характеристик можна відзначити:

 • Розташування головного офісу в столиці України. Кожний житель Києва може примірити обрані речі в комфортній обстановці.
 • Асортименти дуже великий, що дозволяє під конкретні потреби знайти ідеальне рішення. Там є багато кращих брендів, які представлені на винному рівні.
 • Гарантується дуже швидка й комфортна доставка в будь-який населений пункт країни. Кожний клієнт зможе під свої потреби підібрати ідеальний варіант.
 • Завдяки співробітництву за контрактом із провідними виробниками футбольної продукції нам вдається формувати найпривабливіші ціни.
 • Якість усієї продукції гарантується на всі сто відсотків.
 • Серед наших основних пріоритетів можна відзначити ідеальний сервіс, висока якість і всі необхідні гарантії.
 • Відправлення товарів, замовлених до 15 годин дня, здійснюється в цей же день, що неймовірно зручно.

Якісне екіпірування й взуття для футболу

Це спорт номер один у світі. Ним займається величезна кількість людей. Багато грають на професійному рівні, але ще більше людей займаються ним на аматорському. Ця гра стала чимсь більшим, ніж просто біг з м'ячем на полі. Багато знайшли там відмінних друзів, вірних товаришів. Гра позитивно впливає на багато аспектів людського життя, на здоров'я, дозволяє піднімати командний дух, ставати єдиним колективом. Футбол являє собою ідеальне рішення для всіх батьків, які прагнуть зробити для дитини справжнє добро. Він дозволяє формувати характер, виховувати міцної й здоровішої дитину, як у моральному, так і у фізичному плані.

Футбольне взуття і її різновиду

Без якісного футбольного взуття важко уявити собі по-справжньому комфортну гру. Звичайно, відіграти можна практично в будь-якому взутті, але набагато простіше робити це в спеціальній. На сучасному ринку пропонується величезний асортименти такої продукції, яка відрізняється по багатьом характеристикам. Треба під час вибору враховувати смакові переваги, фінансові можливості й багато чого іншого. Є кілька основних категорій такого взуття, серед яких треба відзначити:

 • Класичні бутси, у яких відіграють професіонали й аматори на різних рівнях. Серед їхніх основних характеристик можна відзначити практичність і зручність у використанні. Шипи, які розташовані правильно, дозволяють забезпечити ідеальне зчеплення на газоні, розподілити на стопу навантаження оптимальним образом. Якісне взуття дозволяє робити швидкий старт, набирати швидкість, контролювати всі свої пересування на футбольному полі. Футбольне взуття в Києві й інших містах України завдяки нам стає доступною.
 • Сороконіжки являють собою ідеальний розв'язок для гри на штучних газонах і ґрунтових покриттях. Вона відрізняється наявністю великої кількості шипів на поверхні. Вони менше, чим у бутсах, але їх більше. Продумана конструкція забезпечує комфорт, знімає навантаження з окремих частин стопи. На сучасному ринку представлена величезна кількість моделей, серед яких полегшені.
 • Футзалки. Це взуття для гри в спортивному залі, яка має плоску підошву й деякими особливостями конфігурації. Наявність укріпленого носка є головною відмінністю. Завдяки ньому можна наносити удари відповідною частиною ноги максимально швидко й комфортно. Сковзати взуття не буде завдяки використанню продуманого рельєфу на своїй підошві.

Як вибрати й купити футбольне взуття?

Існує кілька нескладних правил, дотримання яких дозволяє придбати й замовити краще взуття. Сучасні моделі стають усе більш технологічними. Відповідно збільшується рівень надійності, зручності й інші характеристики. Якісно підібрана пара дозволить розраховувати на комфорт, відсутність почуття стомлюваності й інші переваги. Важливо, щоб обрана пара сиділа на нозі ідеально. Ураховувати для такого вибору потрібно наступні характеристики:

 • Вік.
 • Розмір.
 • Тип покриття, на якому доводитися відіграти.

Усе це дозволить придбати максимально комфортне футбольне екіпірування, яке дозволить одержувати від ігрового процесу одне задоволення. Гарне взуття не стискує рухи, не приводить до ушкоджень стопи, її деформаціям і іншим неприємним проблемам.

Для гри на натуральних покриттях треба вибирати бутси. Якщо газон перебуває в не самому краще стані, краще придбати моделі з більшою кількістю шипів. Моделі із шістьома шипами вибирають звичайно для слизького газону. Для ґрунтовки й штучного поля ідеальним розв'язком уважаються сороконіжки. У залі краще відіграти у футзальних моделях. Доцільно придбати кілька оригінальних пар для комфортної гри на різних покриттях. Багатьом доводиться відіграти в різних місцях, до чого краще підготуватися заздалегідь.

Футбольне взуття в Києві

За допомогою запиту футбольне взуття Київ можна знайти нас максимально швидко. Інтернет-Магазин уважається ідеальним розв'язком, який гарантує оптимальне співвідношення ціни і якості, чудовий асортименти й безліч інших переваг. В інтернеті можна зробити просту покупку, не витрачаючи зайвого часу. Не прийде кататися по всьому місту в пошуках підходящої пари. В одному магазині може не виявитися потрібної моделі, а в іншій підходящого розміру. У нас про весь можна довідатися за допомогою продуманого електронного каталогу. У ньому можна швидко відшукати все необхідне. Додатково спрощує процес зручна система фільтрів і простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

З нами легко купити краще взуття й футбольне екіпірування оригінального походження від кращих брендів. Професійна консультація досвідчених співробітників допоможе швидко розв'язати всі проблеми, пов'язані зі здійсненням вибору.

Вступайте в клуб задоволених клієнтів футбольного магазину 4football і долучитеся до кращих трендів в індустрії:

 • Краща з можливих ціна на ринку футбольного взуття;
 • Футбольне взуття останніх світових колекцій;
 • Зручна система пошуку взуття по розміру;
 • Доставка футбольного взуття з магазину до дверей за 24 години;
 • Подарунки й Акції для постійних клієнтів магазину;

Донести останні тенденції з миру високого футболу в Київ, Львів, Одесу, Дніпро й інші прекрасні міста України, от те призначення, яке несе наш футбольний інтернет магазин.

Футбольний інтернет магазин з бонусами:

 • У нашому футбольному магазині Ви завжди одержуєте більше!;
 • Ми формуємо всі ціни як мінімально можливі для того щоб футбол як спорт №1 набирав усе більшу популярність.;
 • При всім цьому для наших зареєстрованих клієнтів ми надаємо додаткові знижки й спеціальні умови доставки щоб зробити покупки в нас ще більш комфортними й приємними для Вас!;

Що робить наш магазин для футболістів №1:

 1. Головний офіс нашого футбольного магазину розташований у Києві;
 2. Ми максимально швидко доставляємо куплену Вами футбольне взуття в будь-який куточок України;
 3. Якщо Київ Ваше рідне місто, то ми завжди раді бачити Вас як футбольного гостя в шоурумі нашого інтернет магазину;
 4. Надання якісного асортиментів футбольному взуття світових брендів на ринку, є нашим першочерговим завданням;
 5. Гарантії, якість і сервіс – це топ 3 наших завдань;
 6. Компанія 4football співробітничає з усіма світовими брендами футбольного взуття безпосередньо за прямим контрактом;
 7. Ми торгуємо, не використовуючи сторонні поставки, що дозволяє гарантувати незмінно високий рівень якості футбольної екіпірування;
 8. Завдяки наявності власного складу інтернет магазин футбольному взуття й атрибутики «4футбол» здійснює відправлення всіх куплених товарів у день оформлення замовлення або наступного дня якщо замовлення було оформлено після 15:00;

Футбольне взуття й екіпірування

Сучасний футбол уважається мистецтвом найвищого рівня. Це не просто футбольний м'яч, поле й ворота, а перевірка витримки, завзятості, терпіння й справжньої дружби. Футбол сприяє підняттю командного духу, згуртованості і єдності. Саме футбол стане ідеальним видом спорту для виховання й формування характеру підростаючого покоління.

 

Футбольне взуття

Самим популярним видом спорту на планеті є футбол. Гра мільйонів у комбінації із сучасною тенденцією здоровішого способу життя залучає усе більше уваги до себе. Для тих, хто розв'язав займатися цим спортом, обов'язково знадобиться футбольне екіпірування. У такому випадку варто приділити окремо увага взуття. Купити футбольне взуття, яке підійде саме вам, досить не просто. Оскільки варто враховувати безліч індивідуальних факторів. Підібрати решта спорядження достатнє просто, але от взуття – винятково індивідуальна річ.

Типи футбольного взуття і їх переваги

Футбольне екіпірування допоможе добитися максимальних успіхів тільки в тому випадку, коли вона підібрана індивідуально й правильно. І якщо вибір майки, шортів і гетр досить простій, то до вибору бутс варто ставитися дуже уважно.

 

Взуття для футболу

Взуття для футболу можна розділити на три основні види:

 • Сороконіжки. Це відносно нове покоління взуття, для якого характерна наявність великої кількості шипів на підошві. Взуття для футболу такого плану дозволяє правильно розподілити вага на всю стопу. Вона послужить ідеальним варіантом для дитини, оскільки не приводить до деформації стопи. Серед інших виділяю спеціальні полегшені моделі, такі як Nike Mecrurial. Існує безліч місць, де продається дане футбольне взуття. Київ, приміром, може похвастатися сотнею таких маркетів.
 • Традиційні бутси. Дизайн таких моделей розроблявся роками, і конструкторам удалося добитися унікального результату, що поєднує в собі зручність і практичність. Правильно розташовані шипи дозволяють розподілити навантаження на стопу. Крім того, взуття дає максимальне зчеплення з поверхнею газону. Взуття для футболу повинна надавати можливість швидкого старту й розбудовувати максимальну швидкість. Купити такі моделі не проблема, існує безліч місць, де продається футбольне взуття. Київ може запропонувати їхня величезна кількість.
 • футзальні Кросівки. Гра у футбол під дахом стає усе більш популярної, оскільки дає можливість займатися спортом у будь-який час року й при будь-якій погоді. Взуття для футболу, у такому випадку, не повинна мати шипів. Але при цьому варто враховувати той момент, що покриття може бути дуже слизьким. Тому футбольне взуття повинна мати спеціальний рельєф на підошві.

 

Купити футбольне взуття

Ще одним важливим моментом при виборі кросівок є вентиляція. Гра дуже динамічне, тому футбольне взуття повинна мати спеціальні вставки. Вони дадуть можливість надходити повітрю й виходити волозі назовні. Лідери у виробництві спортивного спорядження розробили безліч технологій і матеріалів, які дають можливість дихати вашій нозі. Для того щоб купити футбольне взуття підходящу саме вам, варто переглянути всі характеристики моделі.

Як правильно підібрати взуття

Футбольне взуття повинна ідеально «сидіти» на нозі. Тому при виборі кросівок варто враховувати безліч факторів. По-перше, кожна модель розрахована на певний вік. Це дуже важливо, оскільки діти розбудовуються і їх організм повинен будуватися анатомічно правильно. Футбольне взуття не повинна стискувати рухів і деформувати положення стопи. Напевно кожна людина, яка дивилася футбол по телевізору, бачив, що футболісти виходять у формі одного кольору, але в різному взутті. З того випливає друге правило. Футбольне екіпірування повинна бути максимально зручної. За час матчу гравець може пробігти до десяти кілометрів, тому Кросівки повинні чітко сідати по нозі, ніде не терти й не обжимати стопу.

Тому головним критерієм при виборі бутс є комфорт. Кожна людина має свої анатомічні особливості, тому футбольне екіпірування повинна підбиратися під кожного футболіста окремо. Ураховуйте наступні критерії при доборі взуття для футболу:

 • Підходящий розмір. Навіть якщо ви купуєте взуття дитині, те Кросівки для футболу не повинні бути «на виріст». Інакше ви ризикуєте нанести травму своєму маляті. Взуття повинна чітко облягати ногу й не давити на неї.
 • Вид гри. Не варто брати шиповані бутси для занять у залі. Такі Кросівки для футболу на твердій рівній підлозі можуть привести до утвору плоскостопості як у дорослого, так і в дитини. У всіх спортивних магазинах продається дане футбольне взуття. Київ велике місто й запропонує безліч варіантів маркетів.
 • Якість матеріалів. Кросівки для футболу від знаменитих виробників виготовляються тільки з безпечних матеріалів. У такому взутті ваша нога буде почувати себе максимально комфортно, навіть після тривалого тренування.
 • Дизайн. Коли орієнтуєшся на професійних футболістів, те часто зауважуєш, що для них головна зручність, а не зовнішній вигляд. Але, якщо не прагнете виглядати нерозумно, те підбирайте Кросівки для футболу, які підійдуть під вашу форму. Ви зможете підібрати ідеальний варіант, оскільки існує безліч магазинів, де продається футбольне взуття. Київ пропонує великий вибір крапок продажу.

 

Футбольне взуття київ

Існує величезний вибір порталів, де продається футбольне взуття. Київ може похвастатися декількома магазинами, які також продають свою продукцію через глобальну мережу.

Останній варіант має величезні переваги перед двома іншими, оскільки має найбільш оптимальне співвідношення ціни, якості й комфорту покупки. Ще однією гідністю таких місць є їхня доступність. Купити футбольне взуття в інтернет-магазині може будь-яка людина, для цього немає потреби їхати у великий центр. Для жителів великих міст існує величезний вибір місць, де продається футбольне взуття. Київ може похвастатися сотнею таких магазинів.

Взуття дуже важливе елемент екіпірування, тому уважно віднесіть до його вибору.

Каталог товарів
Приєднуйтеся