Спортивні рукавички | Рукавички для заняття спортом

Рукавички для спорту — вид спорядження для захисту кистей рук. Вони не є основним аксесуаром у деяких видах спорту, але стають дуже популярні. Рукавички підходять для силових тренувань, велопрогулянки або занять фітнесом. Зручні як для чоловіків, так і для жінок на всіх спортивних рівнях.

Основними матеріалами, з яких виготовляють спортивні рукавички, є шкіра, шкірозамінник, бавовна синтетична матеріал.

Застосування рукавичок для занять спортом

  • Захист долоні. Через частий контакт шкіри долоні з реманентом можуть виникати мозолі.
  • Захист зап'ястя. Є рукавички, які виготовлені по особливих технологіях. Це дозволяє фіксувати кисть в одній позиції.
  • Зниження натиску грифа штанги або гантелі на руку. Для цього роблять окремі м'які накладки на пальцях і долонях.
  • Простота у відході.
  • Як не дивно, це гігієна. Рукавички спортивні в цьому змісті є гарним бар'єром проти шкірних інфекцій. Адже немає впевненості у винятковій чистоті тренажерного залу.

Типи спортивних рукавичок

Існує величезний вибір рукавичок. Перша явна ознака, по якій можна відрізнити рукавички, це підлога спортсмена. Відповідно існують жіночі й чоловічі.

Перші моделі відрізняються маленькими розмірами, різноманітними квітами. Другий тип роблять спеціально з накладкою – для силових вправ.

Також вибір рукавичок залежить від мети тренування. Прийнято виділяти такі:

Звичайні. Вони просто захищають від мозоль на руках. Коштують дешевше, чим інші. Шиють моделі найчастіше зі шкіри або його замінника.

Рукавички для силового навантаження роблять із міцного матеріалу. В усередину поміщають подушечки, які знижують тиск на долоні.

Професійні моделі якісні й зроблені з міцного матеріалу. У цих рукавичках можна брати більші ваги, не боячись вивихнути променезап'ястковий суглоб. Використовують їхні професіонали для підготовки до змагань.

Також можна виділити рукавички з утяжелителями (у такі моделі вшивають додатковий вантаж). Рукавички з фіксаторами використовують при роботі з більшими вагами.

Як вибрати рукавички?

Найголовніше, це правильний розмір. Рукавички для заняття спортом обов'язково повинні охоплювати нижню частину пальців рук і щільно фіксувати зап'ястя. Не треба брати рукавички на виріст. Бажане щоб рукавички були із внутрішніми накладками.

Дизайн не обов'язковий, але для задоволення від тренування рукавички повинні подобатися.

Сьогодні багато людей займається в спортивному залі, але не кожний знає про користь спортивних рукавичок. Головне призначення рукавичок для заняття спортом – захист долоні від появи мозоль і травм. Такі спортивні рукавички можна купити в інтернет магазині.

Матеріал рукавичок для занять у тренажерному залі

Рукавички бувають із натуральної шкіри, неопрена, бавовни або штучних матеріалів. Усі різновиди мають як плюси, так і мінуси.
Рукавички з бавовни ставляться до недорогих, однак мають істотний недолік. Пропускають вони повітря погано. Тому руки будуть моментально потетьоднако рукавички дуже тонкі й стрімко зношуються. Так що користі від них недостатньо. Якщо розглядати інший матеріал неопрен, то рукавички добре пропускає повітря, може допомогти гарантувати надійний хват. У ділянках максимального тертя й тиску є м'які прокладки. Купити спортивні рукавички можна за доступними цінами.

Рукавички зі шкіри або шкірозамінника дають можливість утримувати більшу вагу, оскільки вони при піднятті ваг скачуються в напрямку до пальців і гарантують найкраще положення долонь, закріплюючи грифа. Шкіряні рукавички затребувані через свою натуральність. Однак неопрен добре пропускає повітря, дозволяючи шкірі долонь дихати, і відводить зайву вологу. У рукавичок є спеціальна сіточка, яка виконує важливу функцію - відведення поту. Оскільки на долонях застосовується матеріал зі збільшеним показником тертя, то снаряд не буде зсковзувати. Купити спортивні рукавички можна з доставкою по Україні.

Користь рукавичок у спорті

  • Захист рук. Спортивні рукавички не даремно виконують захисну функцію. Це не просто аксесуар. Рукавички захищають долоні від мозоль, які часто з'являються при постійному контакті з гантелями. Рукавички важливі для спортивних занять, оскільки шкіра на долонях дуже ніжна й при тривалих тренуваннях можна не тільки одержати мозолі, але й травмувати шкіру. Спортивні рукавички можна підібрати як для чоловіків так і для жінок. Замовити спортивні рукавички можна в інтернет магазині Києва.
  • Разючий ефект. У спортивних рукавичках є спеціальні м'які накладки. Вони перебувають на пальцях рукавичок. За рахунок присутності таких накладок поліпшується з'єднання з металом, знижується тиск на руки. І як результат, спортсмен менше стомлюється.
  • Чистота. Природно, що займаючись у тренажерному залі, ви користуєтеся не стерильним устаткуванням. Кожний, хто відвідує спортивний зал, бере в руки гантелі. На всьому оснащенні залишаються бактерії. Спортивні рукавички - відмінний варіант уберегти себе від небажаної інфекції, а також дерматологічних захворювань.
  • Безпека. Гарні рукавички винайдені подібним способом, що при виконанні вправ, дозволяють кистям рук перебувати в природньому положенні. Тобто за допомогою рукавичок можна уникнути розтягання й проблем із зап'ястями.

На сайті можна замовити спортивні рукавички з різного матеріалу. Вибрати можна серед величезного асортиментів. Який варіант прийде по душі - особиста справа кожного!

Відгуки: Перчатки