PUMA представили офіційні м'ячі Ла Ліги сезону 2020/21

PUMA представили офіційні м'ячі Ла Ліги сезону 2020/21

Надихнувшись стартом нової футбольної кампанії, компанія PUMA презентувала офіційні футбольні м'ячі для нового сезону іспанського вищого дивізіону. Новий м'яч Пума доступний у двох варіаціях: модель Accelerate, виконана в традиційному білому кольорі, буде використовуватися в якості основного м'яча сезону, а також версія Adrenalina, розфарбована в ущипливо-лимонний відтінок. Цим м'ячем будуть гратися такі ключові матчі, як « Ель-Класико» і все дербі ліги.

PUMA представили офіційні м'ячі Ла Ліги сезону 2020/21

Після релізу офіційного матчбола новий сезон стає ставати всі ближче й представляється усе більш відчутним. Ми вже випробували ці відчуття, коли були презентовані нові моделі м'ячів Найк для італійської Серії А и англійської Прем'єр-ліги. Тепер же прийшла черга іспанської Ла Ліги: PUMA представили два дизайни офіційного матчбола сезону 2020/21. Моделі Accelerate і Adrenalina з технологічної точки зору повністю ідентичні. Звичайно ж, обидві версії були сертифіковані FIFA, що гарантує найвищий рівень продуктивності ігрового снаряда.

PUMA представили офіційні м'ячі Ла Ліги сезону 2020/21

М'яч Accelerate буде використовуватися в більшості матчів нового сезону іспанської Ла Ліги. Конструкція снаряда розроблена таким чином, щоб він був здатний адаптуватися до точних і швидких дій. Базова концепція дизайну даної моделі символізує прискорене серцебиття у вболівальників під час гри. Варіація Accelerate - це традиційний білий м'яч, прикрашений логотипом Ла Ліги, який гармонійно інтегрований у дизайн, а також стильної дизайнерською графікою, що демонструє стрімку швидкість м'яча під час його руху.

PUMA представили офіційні м'ячі Ла Ліги сезону 2020/21

Модель Adrenalina з її яркою лимонною основою створена для особливих подій і вирішальних епізодів. Цей матчбол буде використовуватися у всіх дербі, а також в « Ель-Класико» і інших ключових іграх сезону 2020/21. У візуальному оформленні цього снаряда присутні вражаючі уяву візерунки, що символізують нерви людського організму, демонструючи, тим самим, підвищену частоту серцевих скорочень і адреналін, який відчувають як футболісти на поле, так і фани на трибунах і біля екранів у своїх будинках.

Нові матчболи являють собою ультрасучасний дизайн, що поєднує в собі всі новітні технології, розроблені німецьким брендом. Панелі цих снарядів з'єднуються з підвищеною частотою, що гарантує ідеальну сферичність, чудове збереження форми й менше вологовбирання. Унікальна 8-панельна конструкція м'яча припускає зменшення кількості швів, у результаті чого панелі більшого розміру забезпечують краще зчеплення з бутсами й рукавичками. Текстурна поверхня 3D PU товщиною 1,2 мм покликано поліпшити аеродинаміку снаряда, а також підвищити його стійкість до стирання й зношування, що, у свою чергу, приводить до більшої довговічності. У конструкцію нових м'ячів була впроваджена недавно розроблена піна POE, яка поліпшує торкання за рахунок підвищення чутливості. Ця інновація забезпечує більш щільний контакт, поліпшену стабільність відскоку й вибухову силу. Обидві розцвічення припускають відмінну видимість траєкторії руху снаряда, а також символізують його вибухову швидкість.