Футзальні м'ячі Adidas

М'яч футзальний Адідас

Футзальний м'яч adidas користується підвищеним попитом у покупців насамперед завдяки якості виготовлення й впровадженню нових технологій. Призначений м'яч для гри на відкритих майданчиках, а також у залі. Купити м'яч футзальний ви можете в інтернет магазині 4football.com.ua по самих вигідних цінах. При формуванні ціни відсутня така складова як послуги посередників. Уся продукція, представлена на сайті магазину від виробника. Доставка товару здійснюється в усі регіони країни.

Відмітною рисою футзального м'яча є зменшений відскік. Невеликий відскік дозволяє в грі управляти м'ячем максимально ефективно. Панелі м'яча восьмикутні, поліуретанові. Для виробництва футзальних м'ячів використовується інноваційна технологія TSBE. Поверхня м'яча текстурированная. Контакт із ногою оптимальний, забезпечений необхідний дотик. Завдяки застосуванню бутиловой камері повітря в камері зберігається максимально ефективно.

Ви можете м'яч Адідас для футзалу купити по самих вигідних цінах, на будь-який смак залежно від поставлених завдань і цілей. Представлені в магазині ігрові снаряди пройшли перевірку на самих престижних міжнародних змаганнях.

У порівнянні зі звичайним м'ячем футзальний має не тільки менший відскік, але й четвертий, менший розмір. Після передачі партнерові таким м'ячем легше управляти, залежно від використання м'ячі діляться на види й сертифікаційні моделі.

При виборі м'яча необхідно звернути увагу на:

  1. Шов м'яча. Такий критерій уважається основним. Насамперед він не повинен бути видний, в ідеалі він повинен бути ручним. Машинний шов не завжди якісний, до того ж він швидко рветься тому що використовуються більш тонкі нитки. Технологія не дозволяє застосовувати інші.
  2. Поверхня м'яча. Виготовляються як матові м'ячі, так і глянсові. Тут немає рекомендацій стовідсоткових. Багато чого залежить від переваг. Вибирайте такий м'яч, який підійде вам у максимальному ступені.
  3. Розмір м'яча. Переважно для гри використовується четвертий розмір. Важливо, щоб відскік м'яча був невеликою. Це дозволяє управляти м'ячем максимально ефективно під час гри. Футзальна гра має свої особливості.
  4. Зверніть увагу на сертифікат м'яча. М'ячі Адідас мають сертифікат FIFA або IMS. При покупці спортивного снаряда на сертифікацію необхідно звертати увагу. Така сертифікація дається тільки перевіреним виробам. Природно їх вартість трохи вище.

Завдяки особливостям гри до футзальним м'ячам пред'являються спеціальні вимоги. Їх, при виборі товару, необхідно дотримуватися. ФІФА наполягає на тому, що м'яч повинен мати 4 розмір, при цьому параметр відскоку повинен бути нижче, чим параметр відскоку звичайного м'яча. Також є певні вимоги по вазі снаряда. Він повинен бути не більш 440 грам. Довжина окружності не повинна перевищувати 64 див. Що стосується тиску, то воно теж має свої параметри. В ігровому снаряді тиск не повинний перевищувати 0.6 атмосфери. Допускається 0.4 атмосфери. Також необхідно щоб ворота мали стандартні розміри. Висота воріт повинна бути два метри, а їх ширина три метри. М'яч для футзалу відрізняється від звичайного також, як ключка для гольфа, від ключки для хокею.

Відгуки: Футзальні м'ячі Адідас