Футзалки Nike Tiempo · Темпо

Будьте креативніше з футзалкамі Nike Tiempo

Футзалки Nike Tiempo стали ще більш комфортними й податливими. Перероблена конструкція верху з натуральної шкіри дозволяє контролювати м'яч на новому рівні.

Устигайте в кожну крапку поля у футзаках Nike Tiempo
Відчуйте легендарний комфорт Nike Tiempo

Одержите абсолютний контроль у нових футзалках

Розрийте свій потенціал у цім взутті для футзалу

Збережете своє здоров'я з новими технологіями

Nike Tiempo більш комфортні чому Ваше попереднє взуття

Купите Nike Tiempo і самі переконаєтеся в їхній комфортності.

Nike Tiempo більш комфортні чому Ваше попереднє взуття

 

Новий рівень чутливості

Почувайте м'яч через взуття для футзалу на максимумі, завдяки верху з натуральної преміум шкіри.

Новий рівень чутливості
 

Контроль над м'ячем

Володіння м'ячем у взутті для футзалу з низкопрофильной підошвою. Ви не пропустите не однієї можливості.

Контроль над м'ячем

 

Футзалки для креативних гравців

Творити на футбольному майданчику стало ще більш захоплююче. Робіть ідеальні передачі й ухвалюйте м'яч в одне торкання в новому поколінні взуття для футзалу

Футзалки для креативних гравців

 

, Що Амортизує при бігу й стрибках взуття для футзалу

, Що Амортизує при бігу й стрибках взуття для футзалу

Nike Tiempo знижують навантаження на опорно-руховий апарат гравця завдяки застосуванню в підошвах інноваційних пін LunarLon і React

 

Влийтеся в гру з новими Nike Tiempo

 

Обережно! Футзалки nike tiempo тільки для цінителів. Серія nike tiempo убрала в себе весь багаторічний досвід компанії в розробці взуття для залу і являє собою ряд перевірених часом розв'язків, які зарекомендували себе тільки із кращої сторони. Професійні залки темпо серій Mystic і Legacy завжди оснащені рядом інноваційних фішок покликаних підвищити рівень гри, це такі технології як " nike allconditionscontrol" і "nike hypershield" але їх головним козирем завжди залишається натуральна шкіра найвищої якості. Абсолютний бестселер у Києві, Одесі, Дніпрові, Львові та й у всій Україні це звичайно робоча конячка - модель футзалок Genio, купивши їх ви одержуєте незмінну якість Nike, усі переваги натуральної шкіри й найбільш демократичну вартість на ринку, навіть у порівнянні з іншими брендами. Але найважливіше після того як ви зупинили свій вибір на футзалках Найк темпо це не забувати про правильний догляд за ними, тоді вони принесуть масу яскравих емоцій у вашу гру.

М'яка шкіра, у доповненні із синтетичним матеріалом, створюють ідеальну поверхню для гри. Синтетика покликана, не здешевити виробництво взуття, а допомогти їй полегшати. Дуже важливо, щоб бутси не утяжеляли рух своєю вагою, а допомагали вам почувати себе природно й невимушено. Структура, представлених у магазині моделей, рельєфна. Це зроблене, для кращого відчуття м'яча. Як і в інших футзалках компанії Nike, носок додатково прострочений, щоб зробити взуття більш міцної. Також на ньому є вставка із замші.

Найк темпо Футзалки відмінно облягають ногу. Усередині моделей цієї серії, зроблена спеціальна гідрофобна сітка. Вона виконує ряд функцій, у числі яких захист від зайвої вологи. Вода зовні не попадає у взуття, а вологість, яка накопичується усередині, приділяється через гнізда цієї сітки. Довга й активна гра, пройде в абсолютному комфорті й сухості. Ніякі неприємні відчуття, не будуть відволікати вас від мети.

Особливістю футболу в залі, є тверде покриття. Це вам не поле, з м'яким газоном. Враховуючи це, Nike розробив підошву, яка буде справлятися з подібним навантаженням. Гнучка й міцна, вона зм'якшить ваші рухи й допоможе рухатися швидко й легко. На лінії згину, передбачений спеціальний диск, він полегшить повороти на місці.

Купити Футзалки найк темпо можна в інтернет магазині «4Football». Низька ціна й різноманітність моделей, допоможе вам зробити правильний вибір. Здобувайте взуття для залу, компанії Nike. Відчуйте всі переваги гри в професійних бутсах. Ваше замовлення буде оброблено в максимально короткий термін. Уже через пару днів після відправлення, ви будете блищати, у своїх новеньких футзалках, скоряючи всіх, майстерністю своєї гри.

Відгуки: Футзалки Nike Tiempo