Сороконіжки

Сороконіжки — кращий вибір для гри у футбол!

Універсальним і найбільш зручним взуттям для гри у футбол є сороконіжки. Таке взуття має маркування TF і характеризується великою кількістю гумових шипів. Останні існують для того, щоб гравець відчував комфорт на будь-якій поверхні, включаючи гальку, бетон, асфальт або паркет. В інтернет-магазині 4football.com.ua ви знайдете якісне і зручне оригінальне взуття сороконіжки в Києві для гри у футбол.

Трохи про сороконіжки

Футболістам минулого доводилося задовольнятися лише двома доступними видами спортивного взуття. Так, для натурального газону вони обирали бутси зі сталевими шипами, а для полів з твердими поверхнями купували взуття з плоскою підошвою. Зазвичай професіонали купують окремий вид взуття під кожен тип покриття. Однак купівля декількох моделей може вдарити по кишені, особливо якщо людина обмежена в бюджеті. Завдяки появі сороконіжок багато аматорів і професіоналів змогли знайти універсальний варіант для комфортної гри в будь-яких умовах.

Багатошипове взуття може стати ідеальним варіантом для будь-якого спортсмена, що і зумовило неймовірну популярність сороконіжок. Таке взуття для футболу універсальне і підходить практично для будь-якої поверхні. Свою назву сороконіжки отримали завдяки наявності великої кількості шипів на підошві, як ніг у сороконіжки.

Варто зазначити, що на більшості навчальних полів зустрічається штучний газон. Саме для нього сороконіжки найбільш актуальні. Завдяки цьому більшість початківців футболістів і професійних гравців обирають для тренувань саме таке взуття. Керуйтеся думкою експертів, але уважно ставтеся до вибору з великого асортименту товарів.

Гра в сороконіжках у залі: так чи ні?

Більшість відомих виробників ретельно підбирають матеріали для виробництва сороконіжок. Завдяки цьому вони не залишають слідів на твердих покриттях, що досить важливо, якщо передбачається гра на твердих майданчиках з бетонним або паркетним покриттям.

Однією з особливостей використання сороконіжок у залі є більш слабке зчеплення порівняно з футзальним взуттям. Крім того, положення стопи через наявність шипів буде вище. Однак такі нюанси зазвичай мають значення, коли справа стосується професійної гри. У всіх інших випадках футбольні сороконіжки можуть використовуватися в залі.

Також слід відзначити, що сучасні виробники намагаються робити сороконіжки більш практичними та зручними. У зв'язку з цим найновіші лінійки цього взуття представлені моделями із заниженими шипами, що додатково підкреслює їх універсальність.

Сороконіжки та штучний газон

Питання зі штучним газоном більш складне. Коли гра в футбол планується на звичайному жорсткому штучному газоні, сороконіжки виявляться найкращим вибором для комфортної гри. Однак коли справа стосується нових м'яких штучних полів, на яких присутнє насипання кварцу та гумових гранул, краще віддати перевагу бутсам із пластиковими шипами. Оптимальним вибором можуть стати бутси спеціалізованих серій FootballX. Ви можете обрати, наприклад, моделі Proximo, Finale або Pro.

При цьому слід зазначити, що багато професійних гравців обирають для тренувань на штучному полі саме сороконіжки.

Сороконіжки та природний газон

Використовуючи сороконіжки на природньому газоні, нерідко виникає проблема ковзання підошви. Це пов'язано з тим, що велика кількість маленьких шипів із гуми не може добре зачепитися за ґрунт або траву. Така особливість робить взуття менш підходящим для гри на природньому газоні.

Трохи про вуличний футбол

Напрямок вуличного футболу популярний у сучасному світі. У кожному дворі є багато організованих полів із різним покриттям, де дорослі та діти можуть насолоджуватися грою та відточувати свої навички.

Сьогодні цьому напрямку приділяють увагу багато виробників спортивного взуття. Для вуличного футболу виробляють цілі лінійки взуття такі виробники, як Nike та Adidas. Широкий асортимент дозволяє придбати такі сороконіжки, які підійдуть саме вам. При виробництві взуття враховується той факт, що більшість ігрових полів представлені такими покриттями як бетон, гума, а також штучний газон із гумовими гранулами 3 та 4 поколінь.

Для бетонних покриттів оптимальними виявляються футзалки. «Вулична» лінія представлена спеціалізованим взуттям із модернізованою IC підошвою з переробленим протектором. Така підошва створюється з урахуванням особливостей бетонного покриття на відкритих полях. Це взуття представляє собою щось середнє між традиційними футзалками та сороконіжками.

Україна має поля, покриті гумовими плитами. У зарубіжних країнах такі покриття зустрічаються рідше, у зв'язку з чим виробники приділяють їм менше уваги. В результаті, для гри на таких полях слід керуватися особистими перевагами. Оптимальними виявляться моделі Srteet-IC як альтернатива сороконіжкам.

Найбільший асортимент товарів представлений для гри у футбол на штучних газонах. Різноманітні виробники випускають взуття для такого покриття. Підошва такого взуття максимально адаптована під штучний ворс, що забезпечує хорошу цепкість завдяки адаптованій формі шипів.

Переваги сороконіжок

В день своєї появи на ринку це взуття викликало фурор. Сороконіжки, ідеально підходящі для гри у футбол на штучному полі, мали оптимальну твердість. Завдяки цьому у любителів футболу відпала необхідність витрачатися на придбання підходящого взуття для кожного виду поля. Грати у сороконіжках можна було і в залі, оскільки незначні недоліки порівняно з кросівками на плоскій підошві мають значення тільки для професійних гравців. В результаті сороконіжки, придбані у спеціалізованому магазині, стануть універсальним вибором.

Якщо у вас залишилися сумніви, чи варто купувати сороконіжки для гри у футбол, пропонуємо вам розглянути всі переваги даного взуття:

 • Вони універсальні. Таке взуття оптимально підходить для дітей. У дворах зустрічаються різні футбольні поля з найрізноманітнішим покриттям. Придбаваючи сороконіжки, ви зможете уникнути додаткових витрат і забезпечити комфорт та здоров'я вашій дитині. Покриття більшості полів складається з дрібних фракцій щебеню, ґрунту або штучного газону. Наявність шипів забезпечує хороше зчеплення з поверхнею, що запобігає ковзанню та мінімізує ризики падінь та травм.
 • Вони безпечні для здоров'я. На підошві є багато шипів, завдяки чому це взуття є найбільш комфортним для стопи і оптимально підходить для гри у футбол на твердих покриттях. При відсутності шипів на підошві існують ризики того, що стопа дитини може деформуватися. У той же час, високі шипи можуть ковзати на твердому полі, що робить таке взуття травмонебезпечною.
 • Вони ідеальні для шанувальників аматорської ліги. Оскільки аматорський футбол розвивається, то все більше людей в Україні хочуть замовити сороконіжки.
 • Їх обирають професійні гравці, незважаючи на деякі нюанси. Біг на високих шипах призводить до втоми, що змушує футболістів чергувати взуття. Проводити тренування у сороконіжках набагато комфортніше, ось чому професійні гравці віддають перевагу саме такому взуттю для цих цілей.

Вибираємо сороконіжки правильно

Прийнявши рішення про покупку професійного взуття в Україні, важливо правильно вибрати модель. Декілька корисних порад допоможуть підібрати оптимальний варіант взуття:

 1. Звертайте увагу на виробника. Придбаючи хороші сороконіжки іноземного виробника для гри на полях в Україні, необхідно розуміти, що покриття часто сильно відрізняється від зарубіжних полів. Наприклад, більшість полів представлені штучним ворсом, тоді як вітчизняні поля такого типу тільки починають будуватися. У зв'язку з цим завжди звертайте увагу на висоту шипів і їх твердість. Ретельно вивчіть асортимент, щоб підібрати якісну та комфортну модель.
 2. Обирайте підходящий малюнок протектора. Існують моделі з найрізноманітнішим малюнком, який залежить від виробника. Для грамотного вибору потрібно врахувати тип поверхні, на якій планується грати. Чим твердіше покриття, тим більшу кількість шипів повинно бути присутнє на підошві. При цьому їх висота повинна бути нижчою.
 3. Звертайте увагу на матеріал. Оптимальним рішенням буде придбати взуття з підошвою з матеріалу, який максимально стійкий до зносу, оскільки на твердих поверхнях ступінь зношуваності досить висока. Зарубіжні виробники рідко тестують міцність підошви на бетонних і щебеневих покриттях, тому важливо бути уважним при виборі. Також слід оцінити міцність кріплення для шнурків.
 4. Правильно підбирайте розмір. Для занять будь-яким спортом важливі комфорт і зручність. Футбол передбачає високий рівень фізичної активності, у зв'язку з чим правильний вибір розміру є ключовим фактором, який впливає на зручність, безпеку та якість гри.
 5. Враховуйте свої особисті переваги. Будь-яке спортивне взуття має бути зручним. І сороконіжки — не виняток. Взуття має відповідати вашим вимогам, забезпечувати циркуляцію повітря і гарантувати комфорт.

Не варто поспішати та купувати першу попавшу модель. Ретельно вивчіть асортимент та зробіть ідеальний вибір для комфортної та безпечної гри у футбол.

Сороконіжки якого виробника варто віддати перевагу?

Для кожного гравця вибір фірми-виробника є індивідуальним. У Києві існує багато магазинів, де представлений широкий асортимент, який дозволить кожному любителю футболу купити найбільш підходящий варіант взуття. Ще більший вибір надають покупцям інтернет-магазини, такі як 4football.com.ua. Відомі виробники іноді випускають товари під окремий регіон. У зв'язку з цим краще завжди віддавати перевагу відомим і зарекомендованим собі брендам.

Додатково покупцям можуть допомогти відгуки інших власників сороконіжок. Так ви зможете не тільки визначитися з компанією-виробником, але й вибрати підходящий матеріал, малюнок протектора та інші параметри.

Замовити якісне взуття для гри у футбол від відомих виробників за доступною ціною можна в інтернет-магазині 4football.com.ua. Тут представлений широкий асортимент сороконіжок, які можна купити дешево без переплат за послуги продавців та інші надбавки звичайних магазинів. Наш інтернет-магазин здійснює доставку товарів у всі регіони України, щоб у кожного любителя футболу була можливість комфортно і з задоволенням насолоджуватися улюбленою грою. Ціна нашого взуття повністю відповідає якості.

Підведемо підсумки

Сороконіжки представляють собою універсальне взуття для гри у футбол на будь-яких типах полів. Придбаваючи таке взуття, ви економите на частій заміні і гарантуєте безпеку та зручність. Правильно підібране взуття стане запорукою максимальних спортивних досягнень.

Придбаваючи хороші фірмові сороконіжки, ви робите вклад у здоров'я та безпеку. Перевірені виробники піклуються про анатомічну правильність і якість матеріалів.

Сороконіжки стануть чудовим вибором, як для любителів, так і для професіоналів, гарантуючи зручність і ефективність тренувань. Ось чому кожному футболісту варто мати таке взуття в арсеналі!

Відмінним вибором сороконіжки стануть і для дітей. У цьому взутті вони зможуть насолоджуватися улюбленою грою, запобігаючи перевтомі, травмам і забезпечуючи високий рівень комфорту.

Сороконіжки для футболу — це те, що вам необхідно, якщо ви шукаєте футбольне взуття для гри на жорстких, непередбачуваних покриттях або штучному газоні з невисоким ворсом. Коли мова заходить про замовлення нової пари, то у Києві купити футбольні сороконіжки з приміркою можна у нашому комфортабельному шоу-румі на вулиці Виговського, 13. Тут ви зможете оцінити переваги кожної моделі на власні очі, прокрутити в руках та зрозуміти, які з них підходять вам найкращим чином. Щоб допомогти собі розвиватися у футболі, ви можете вибрати професійні сороконіжки з верхом із поліефірного волокна або преміальної шкіри кенгуру, доповнені передовою системою амортизації. Або ж робіть ваші перші кроки як футболіст, примірявши сороконіжки для футболу початкового рівня зі справедливою ціною. У кожному з випадків широкий асортимент моделей, представлених у нашому шоу-румі, дасть вам можливість вибрати саме ту пару, яка буде ідеально відповідати вашим потребам. Коли продуктивність вирішує все, до ваших послуг передові розробки від гігантів футбольної індустрії: Nike, Adidas, Joma, Puma.

Часті питання про сороконіжки.

 
 • Як вибрати сороконіжки?

  Визначте бюджет: базовий - 30 $, середній - 50 $ і високий - 100 $. Сороконіжки зі шкіряним верхом мають найкращі показники комфорту та відчуття м'яча, тоді як синтетика не вибаглива, а в дорогих моделях ще й довговічна. Система амортизації дуже важлива на жорстких покриттях: на недорогих моделях вона практично відсутня, на середніх дає прийнятне пом'якшення і у дорогих дарує максимальний комфорт і безпеку.

 • Що таке і як виглядають сороконіжки?

  Сороконіжки - це футбольне взуття, спеціально адаптоване під поля з нестандартним, жорстким покриттям. Найчастіше вони виглядають як звичайні бутси, але при цьому підошва виготовляється з гуми з протектором, що складається з великої кількості невеликих шпильок для кращого зчеплення з поверхнею.

 • Як розтягнути сороконіжки?

  Грунтуючись на багаторічному досвіді, ми рекомендуємо купувати сороконіжки того розміру, в якому вам комфортно бігати при першій примірці. Якщо необхідність розтягувати сороконіжки не уникнути, спробуйте поступово вводити нову пару в експлуатацію, чергуючи зі старою. Деякі професійні футболісти спочатку використовують сороконіжки без устілки. Для шкіряних покриттів існують спеціальні піни для розтягування, але вони можуть негативно вплинути на щільність і довговічність.

 • Як зменшити сороконіжки?

  Вимушені попередити, що при використанні футбольних сороконіжок більшого розміру підвищується ймовірність травм. Єдиним можливим рішенням зменшення внутрішнього обсягу взуття може бути використання спеціальної спортивної ортопедичної устілки, яка змінює рівень стопи в сороконіжках. Але перед використанням таких устілок рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем.

 • Де купити сороконіжки?

  Кращим місцем для купівлі сороконіжок є спеціалізовані футбольні магазини. Найбільш просунуті з них мають як онлайн-версію, так і фізичний шоу-рум для примірки та ознайомлення наживо, як, власне, і наш магазин.

Відгуки: Сороконіжки