Футзальні м'ячі Nike

Перші м'ячі Найк з'явилися ще 40 років тому. Доступні вони були тільки професійним спортсменам. З тих пор компанія суттєво превстигнула в цьому напрямку. У процесі виготовлення застосовуються найсучасніші технології й матеріали, а купити м'яч для футзалу найк може абсолютно будь-яка людина. Для цього досить заглянути в інтернет-магазин 4football.ua. У ньому представлені подібні вироби в досить різноманітному асортиментах і по досить вигідній ціні.

Особливості футзальних м'ячів nike

Настільки відомий бренд націлено зробити гру доступної кожному. Найк пропонує виробу не тільки для професійних змагань, але й для тренувального процесу в дитячих секціях або аматорської гри.

М'яч для футзалу найк виділяється наступними особливостями:

  • Зменшений відскік. Даний фактор сприяє швидкої зупинки м'яча в процесі гри в залі.
  • Застосування матеріалів з унікальною текстурою. Завдяки цьому забезпечується ідеальна траєкторія, сфера летить строго в мету.
  • Зменшені габарити. У міні-футболі застосовуються м'ячі зі зменшеним обсягом. Природно, Найк не став відхилятися від установлених стандартів.
  • Максимальна адаптація до паркету. Цього вдалося досягтися за рахунок застосування спеціальних матеріалів і технології пошиття.

Слід зазначити, що виробник регулярно поповнює свою колекцію новими м'ячами, які виділяються більш досконалими характеристиками.

Які м'ячі пропонує nike

М'яч футзальний найк у Києві представлений у досить різноманітному асортиментах. Особливою популярністю користуються наступні моделі:

  • Strike X. Лінійка м'ячів розрахована на аматорську гру або для тренувань дітей підліткового віку. У процесі виготовлення застосовується машинне пошиття панелей.
  • Premier X. Професійні м'ячі. Застосовуються в тренувальному процесі професійних клубів, а також під час проведення турнірів на найвищому рівні. Мають усі необхідні сертифікати від FIFA. Шиються винятково вручну із застосуванням високоякісного поліуретану.
  • Menor X. Ще один відмінний м'яч для шанувальників футзалу. Хоч шиється й машинним швом, ігрові характеристики відмінні.

М'ячі для футзалу nike ціна залежить від обраної лінійки. Даний факт потрібно враховувати, вибираючи підходящий виріб.

Продукція найк може мати найрізноманітніше розцвічення. Доступні як яскраві моделі, для відмінної контрастності, так і більш спокійні розв'язки.

Де вигідно придбати Футзальний м'яч nike

Якщо виникла необхідність купити Футзальний м'яч nike, 4football.ua буде ідеальним місцем для цієї мети. Даний інтернет-магазин виділяється наступними перевагами:

  • вигідні ціни, обумовлені прямим співробітництвом з усіма відомими виробниками,
  • професійна консультація, фахівці магазину завжди готові допомогти з вибором підходящого виробу,
  • швидка доставка, клієнт одержує своє замовлення протягом кілька годин після оформлення покупки.

Однак найголовніша перевага – усе клієнтам доступна дійсно фірмова продукція Найк, яка виділяється бездоганною якістю.

Відгуки: футзальні м'ячі Nike