Футбольні копочки

Купити копочки

Що таке копочки

копочки – професійне взуття для гри у футбол. Фактично це бутси із твердими пластиковими шипами (стандартна кількість -12 або 13). Завдяки спеціально розробленій підошві, формі шипів і додатковим технологіям, вона забезпечує гарне зчеплення з газоном.

копочки –їх особливість і види

Існує думка, що копочки й бутси – це те саме. Фахівці відводять місце останнім для гри на натуральному газонному покритті поля, а перші визначають, як професійне взуття для різних покриттів. Коли коштує необхідність купити копочки, виникає питання правильності вибору. Щоб можна було легше орієнтуватися для гри на якому саме покритті вони призначені, існує маркування. Базові її позначення наступні:

  • FG ( для натурального покриття);
  • HG ( для асфальту);
  • SG ( для м'яких натуральні газонів і газонів вологих і розпушених після дощу);
  • AG ( для штучного газону).

Купити копочки – зробити важливу покупку

Професійне взуття – це одна з основних причин успішної гри. Виробники постійно займаються розробками й удосконалюють цю область. Таке екіпірування дозволяє гравцеві контролювати гру за рахунок наступних факторів:

  • зниження ваги взуття;
  • використання спеціальних матеріалів з високим коефіцієнтом тертя з метою контролю м'яча;
  • спеціально розроблена форма (модель), , що забезпечує зручність.

Рекомендації для того щоб правильно купити копочки

Насамперед необхідно визначитися в яких умови буде проходити гра. Із цієї причини професійні гравці мають по трохи пару взуття: зі знімними шипами, із шипами певної форми й кількості, для гри в залі й для гри на штучному покритті.

Щоб правильно купити копочки, необхідно обережно підходити уводити, увести до ладу вибору матеріалу. Матеріал низької якості може не дати можливість досить добре контролювати м'яч або може виявитися повітронепроникним.

Не останнє місце займає якість виготовлення. Це означає зручність і надійність, що для професійної гри значно важливіше краси.

Потрібно винна увага приділяти гнучкості й ваги. Купити копочки означає купити професійне взуття, яке має пружність в одні й твердістю в інших місцях при мінімальній вазі.

Обов'язково переконаєтеся, щоб форма шипів і їх розташування відповідали вашим вимогам. Тут є через можливість заміни шипів, їх висота, а також комфортне розташування.

Велика кількість людей в усьому світі захоплюється футболом. Хтось професійно, хтось просто в школі або на двірських майданчиках. Для цієї гри продається величезний асортименти одягу, взуття й різноманітних аксесуарів. Звичайно, якщо для вас це просто хобі, то купувати всі не обов'язково, але от бутси, або як ще їх називають, копочки – повинні бути спеціальні.

В інтернет-магазині «4Football» представлений різноманітний асортименти продукції світових брендів. Це Nike, Puma, Adidas, Mizuno. Ці торговельні марки вибрали для себе спортсмени вищого ешелону. Купити копочки можуть тих, хто займається футболом серйозно й готується конкурувати з відомими зірками, і ті, хто відіграє просто для душі, у вільний час. На великому стадіоні й на задньому дворі, кожному хочеться бути провідним гравцем, а для цього придасться спеціальне взуття.

Бутси відмінно прилягають до стопи й забезпечують гарний контакт із м'ячем. Одягши їх на ноги, ви будете почувати куля так, начебто відіграєте босоніж. На сайті можна замовити бутси для різних покриттів – від штучних газонів до футзалу. Також є вид копочек, у яких можна відіграти після й під час дощу. Бігати по такій поверхні вкрай важко, можливі часті падіння. Спеціальні розробки мінімізують ризики й роблять гру при будь-якій погоді комфортної.

На сайті магазину можна купити копочки як для дорослої людини, так і для дитини. Вони мають ряд особливостей, крім розмірів. Для дітей молодше 15 років ураховується те, що їх нога ще росте й формується. При великому навантаженні може виникнути плоскостопість, тому підошва й устілки за допомогою інноваційних технологій знижують напругу й не шкодять здоров'ю.

На сайті продаються тільки оригінали брендів. Якість моделей проявляється як у грі, так і в догляді за взуттям. Якщо ви купили копочки вищезгаданих виробників, то можете не турбуватися, що бруд і волога, якої під час тренування або матчу летить просто величезна кількість, заб'є пори й зіпсує взуття. Її покривають шаром, який дозволить легко зробити чищення й продовжить термін служби купленого товару.

Замовляйте спортивне взуття в інтернет-магазині «4Football» за доступною ціною й з можливістю «Оплати частинами» від Приватбанку. Не пропустите вигідної пропозиції, станьте футбольною зіркою з виробниками, які давно завоювали світове ім'я й визнання в спортсменів першого ешелону.

Відгуки: копочки