Щитки футбольні | Захист для футболу

Футбольні щитки є обов'язковим елементом професійним гравців. Їх використовують не тільки під час офіційних змагань, але й навіть під час тренувань і аматорських ігор. Подібна захисна пластина зробить удар практично безболісним і зведе ризики одержання травми до мінімуму. Купити щитки футбольні зручніше за все в інтернет-магазині 4football.ua. Тут представлені вироби від відомих світових виробників, що випускають високоякісну продукцію.

Основні види футбольних щитків

Усі доступні щитки підрозділяються на дві основні категорії:

  • Накладні. Досить надійні, виділяються складною конструкцією. Складаються з міцної пластини, нижньої частини, яка повністю перекриває щиколотку. Фіксуються до стопи за допомогою спеціальної нижньої лямки. У верхній частині передбачені додаткові кріпильні елементи. Такі щитки футбольні купити коштує тем гравцям, які максимально турбуються про своє здоров'я.
  • , Що Облягають. Легені, практично непомітні, абсолютно не заважають під час гри. Однак у плані захисних функцій суттєво уступають попередньому варіанту. Захисний виріб складається із пластини, яка вставляється в гетри або втримується спеціальною компресійною панчохою.

Додатково для щитків, що облягають, може використовуватися спеціальний нижній фіксатор.

Залежно від типу щитків, вони по-різному надіваються. Так, якщо просто лицьова панель, то вона акуратно затискається гетрами, і додатково обмотуються ізолентою зверху й знизу. Щитки з різними фіксаторами й лямками також одягаються під гетри, але в додатковій фіксації не мають потреби.

Види щитків за матеріалами виготовлення

Плануючи купити футбольні щитки, особливу увагу потрібно приділити матеріалам, застосовуваним у процесі виготовлення. В основному використовуються наступні матеріали:

  • Поліуретан. Украй надійний матеріал, але досить твердий. Ключовий недолік – це пристойна вага щитків.
  • Пластик. Подібний матеріал залучає мінімальною ціною, але захисні функції перебувають на досить низькому рівні.
  • Скловолокно. Міцний, твердий матеріал, що гарантує максимальний захист футболістові. Такі футбольні щитки купити має сенс починаючим футболістам, тому що відіграти в них легко й комфортно.

Усі представлені щитки в інтернет-магазині 4football.ua виділяються анатомічною формою й додатковими вентиляційними отворами. Завдяки цьому забезпечується додатковий комфорт під час футбольних матчів.

Визначаємося з оптимальним розміром

Щоб обрана захисна амуніція надійно захищала ногу, потрібно визначитися з оптимальним розміром. Для цього буде потрібно виміряти відстань від стопи до коліна й отримане значення помножити на 0.75. У результаті одержуємо оптимальну довжину, залишається тільки відвідати магазин і купити футбольні щитки Київ.

Щитки футбольні ціна залежить від застосовуваних матеріалів, у процесі виготовлення, і бренда. Самі вигідні ціни на дану захисну амуніцію представлені в інтернет-магазині 4football.ua. Крім того, усіх відвідувачів очікує відмінний сервіс, професійна консультація й швидка доставка.

Відгуки: Щитки