Обмін / повернення товару і Гарантійний ремонт

Докладно опишіть вашу проблему, щоб ми змогли розглянути вашу заявку й допомогти вам.

Мета
Обов'язково для заповнення

Повернення й обмін товару

Докладніше >>

На підставі ст. 9 Закону України « Про захист прав споживачів» повернення товару проводиться протягом 14 днів з моменту покупки (товар не підійшов/не сподобався).

Повернення в цьому випадку можливий тільки якщо:

 • товар не був у вживанні й жодним чином не використовувався;
 • повністю збережене фірмове впакування(включаючи ярлики);
 • товар перебуває в тому ж стані, що й на момент покупки й передачі покупцеві ( без яких-небудь ушкоджень і дефектів);
 • при наявності чека на товар виданий покупцеві разом з товаром.

У випадку дотримання перерахованих умов клієнт оплачує зворотну доставку згідно з діючими тарифами ТК "Нова пошта".

При поставці товару, що перебуває в наявності в момент замовлення, на його повернення поширюються загальні умови по поверненню товару згідно діючого законодавства України.

При поставці товару належної якості в індивідуальному порядку товар підлягає заміні або поверненню за умови відшкодування витрат постачальника на виконання даного замовлення ( згідно з пунктом 3 статті 702 ГК України). Витрати на виконання замовлення в індивідуальному порядку є фіксованими й становлять 105 гривень.  

Примітки: При одержанні замовлення уважно оглядайте покупку в присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, повертайте замовлення кур'єрові, ми обов'язково його замінимо. Претензії по зовнішньому вигляду ухвалюються тільки в момент доставки.  Усі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@4football.com.ua. У випадку відмови від покупки в момент фактичного одержання замовлення, відшкодовується 60 грн - вартість доставки "Стандарт" або ж 200грн - вартість доставки "Експрес" ( на підставі пункту 3 статті 702 ГК України). 

ВАЖЛИВО: М'ячі колишні у використанні обміну й поверненню не підлягають!

ВАЖЛИВО: якщо "контрольна" наклейка на устілці частково стерта або відсутній, взуття обміну/поверненню не підлягає!

Оформлення замовлення на сайті прирівнюється до згоди з усіма вищевикладеними положеннями.

Усі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@4football.com.ua

Умови надання послуг.

Докладніше >>

Нижчевикладене є умовами угоди між 4football.com.ua ( надалі "Компанія") і покупцем ("Покупець") про придбання товарів або послуг, через Інтернет Сайт Компанії (https://4football.com.ua/) Якщо Ви не погоджуєтеся із цими умовами, Ви не зможете придбати наші товари й послуги, тому переглянете будь ласка уважно ці умови до здійснення покупок:

 1. Введення.Покупець погоджується з умовами, застереженими в цій Угоді сторін ("Угода"), з усім, що стосується товарів, послуг і інформації надаваних через Сайт. Ця Угода являє собою договір між Компанією й Покупцем, і заміняє будь-які попередні або інші угоди, договори й гарантії, і обмовляє все, що стосується товарів, послуг і інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується переглянути й визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.
 2. Інформація для Платежу.Покупець розуміє й гарантує, що подана їм інформація про кредитну картку дійсна, правильна й повна. Оплата товарів і послуг здійснена Покупцем, буде прийнята компанією кредитної картки Покупця й Покупець зобов'язано заплатити вартість придбання товарів і послуг, а так само вартість доставки товарів у сумі, пред'явленої на момент оплати, включаючи всі прикладені податки. Покупець повинен бути відповідальним за всі оплати, проведені з використанням пароля Покупця. Покупець погоджується тримати його або її пароль конфіденційно й повідомляти Компанію в межах 24 годин про будь-яке несанкціоноване використання пароля або порушенні цієї Угоди. Компанія не захищає Покупця від несанкціонованого використання пароля Покупця. Максимальна вартість однієї угоди реалізованої між Покупцем і Компанією не може перевищити суму рівну $10,000 США.
 3. Авторське Право.Зміст Сайту захищений авторськими правами, включаючи прикладені торговельні марки та інше, (включаючи, але, не обмежуючись інтелектуальною власністю). Організація, збір, компіляція, магнітний переклад, цифрове перетворення й інші дії, пов'язані з використанням матеріалів, а так само копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або будь-якої частини Сайту, заборонене.
 4. Редагування, видалення й модифікація.Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або установку на Сайті будь-якої інформації, а так само видалення або установку будь-яких товарів і послуг для продажу. Компанія може модифікувати ця Угода, або ціни на товари й послуги, з повідомленням про це Покупця, якщо це застережене в Угоді про надання Послуг, і може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту по своєму власному розсуду й без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсної після публікації його на Сайті, і ставитися до угод, укладених після дати публікації.
 5. Право відмови. Компанія резервує за собою право по своєму власному розсуду, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг.
 6. Відшкодування.Покупець погоджується відшкодовувати, захищати й підтримувати позицію Компанії і її постачальників, партнерів і ліцензіарів у безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій і витрат, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням Покупцем цього Контракту або використанням Сайту.
 7. Обмеження передачі прав іншій особі. Право Покупця використовувати Послугу, є його особистим правом і не підлягає передачі іншій особі або організації й регулюється межами й умовами встановленим Компанією або Компанією кредитної картки Покупця.
 8. Обмежена відповідальність. НАДАВАНІ ТОВАРИ Й ПОСЛУГИ, ЗМІСТ, А ТАК САМО ПОСЛУГИ НАДАВАНІ ЧЕРЕЗ ІНШІ ПОСЛУГИ ПЕРЕДБАЧЕНІ " ЯК Є" И " ЯК ДОСТУПНО" І ВСІ ГАРАНТІЇ, ЯВНІ АБО НЕЯВНІ, ЩО ЗАПЕРЕЧУЄТЬСЯ (ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ВІДМОВОЮ ВІД БУДЬ-ЯКИХ НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ Й ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ). ЄДИНА Й ЦІЛА МАКСИМАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ З БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ ПЕРЕД ПОКУПЦЕМ ЄДИНА І ЄДИНА КОМПЕНСАЦІЯ ПО БУДЬ-ЯКИЙ ПРИЧИНІ, БУДЕ ОБМЕЖЕНА СУМОЮ СПЛАЧЕНОЮ КЛІЄНТОМ ДЛЯ ПРИДБАНИХ КОНКРЕТНИХ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ. КОМПАНІЯ Й БУДЬ-ЯКІ З ЇЇ ПАРТНЕРІВ, ДИЛЕРІВ АБО ПОСТАЧАЛЬНИКІВ НЕ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ НЕПРЯМИЙ, СПЕЦІАЛЬНИЙ, ВИПАДКОВИЙ, АБО НАСТУПНИЙ ЗБИТОК, (ВКЛЮЧАЮЧИ ЗБИТОК І ЗБИТКИ В БІЗНЕСІ, ЗМЕНШЕННЯ ДОХОДУ, СУДОВІ СПРАВИ, АБО ПОДІБНІ ВИТРАТИ ЗБИТКИ Й ВИТРАТИ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЩО ВОНИ БАЗУВАЛИСЯ НА ПОРУШЕННІ КОНТРАКТУ, ПОРУШЕННІ ГАРАНТІЇ, НЕДБАЛОСТІ (ВКЛЮЧАЮЧИ НЕДБАЛІСТЬ), У РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ АБО ІНШИМ СПОСОБОМ, НАВІТЬ ЯКЩО ПОПЕРЕДНЬО БУЛО ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ЗБИТКУ. ОБМЕЖЕННЯ ЗБИТКУ ВИКЛАДЕНІ ВИЩЕ - ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ ОСНОВИ УГОДИ МІЖ КОМПАНІЄЮ Й ПОКУПЦЕМ. ЦЕЙ САЙТ, ТОВАРИ Й ПОСЛУГИ НЕ ПОВИННІ РОЗГЛЯДАТИСЯ БЕЗ ТАКИХ ОБМЕЖЕНЬ. ДЕЯКІ ДЕРЖАВНІ ЗАКОНИ МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСОВАНІ ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. БУДЬ-ЯКІ МОЖЛИВІ СУДОВІ РОЗГЛЯДИ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ В СУДАХ УКРАЇНИ.
 9. Використання Інформації. Компанія резервує право, і Покупець уполномочивает Компанію, на використання по призначенню всієї інформації щодо використання Покупцем Сайту й усієї інформації наданої Покупцем, згідно з діючими законами.
 10. Інше. Ця Угода повинна розглядатися в тому виді, як воно опубліковане й повинне застосовуватися й тлумачитися відповідно до законів України. Будь-які дії Покупця, що стосується його претензій повинні проводитися протягом шести місяців (6) після будь-якого придбання здійсненого на Сайті або покупець назавжди відмовлятися від своїх претензій. Усі дії повинні проводитися в рамках обмежень, викладених у Розділі 8. Зміст цієї Угоди повинне бути викладене й понято таким чином, що його зміст однаково рівнозначний для обох сторін. Якщо кожна із частин цієї Угоди буде визнана неправильної або нездійсненної, ця частина повинна бути наведена у відповідність із законом таким чином, щоб відбити вихідні наміри й інтереси обох сторін. Інші частини повинні залишатися в повній силі й дії. У випадку, якщо що-небудь пов'язане із Сайтом або Компанією, вступає в конфлікт або протиріччя із цією Угодою, ця Угода є пріоритетною. Невдача Компанії в здійсненні будь-якого надання цієї Угоди Покупцеві не повинна вважатися звільненням від такого надання або звільненням від права здійснювати таке надання.