Сороконіжки Nike
Phantom | Фантом

Гарна гра футболіста залежить не тільки від його професійних навичок, але й від його уніформи, зокрема бутси. Коли від якості зчеплення з поверхонь залежить успішна кар'єра футболіста, то гравці воліють віддавати пріоритет перевіреним фірмам і їх професійним розробкам. Компанія Nike протягом багатьох років забезпечує футболістів якісним взуттям. Однієї з останніх їхніх новинок розроблених є футбольні бутси лінійки Phantom. Над створенням цієї колекції компанія трудилася не один рік і постаралася з'єднати в ній усі побажання футболістів атакуючої лінії.

Сороконіжки Nike Phantom — це легкі бутси з укороченою й зміщеною шнурівкою. Вони зроблені із синтетичного матеріалу, що забезпечує невелика вага, а такий тип шнурівки забезпечує збільшення ударної частини. Гарне зчеплення з будь-якою поверхнею забезпечується за рахунок гумової підошви в комбінації із шипами багатокутної форми.

На сучасному ринку представлено три покоління стоніг Phantom. Перше покоління цих бутс має текстурний верх і близьке розташування шипів. Nike Phantom Сороконіжки цього покоління стійкі до зношування й зручно сидять на нозі.

Друге покоління відрізняється від своїх попередників структурною поверхнею черевика, яка прошита смугами в місці природнього згину ноги. Така поверхня забезпечує краще прилягання до ноги й поліпшує контроль м'яча. Підошва також перетерпіла деяких видозмін, так у середній частині вона більш широка. А шипи розташовані на деякій відстані друг від друга.

Розробляючи третє покоління стоніг компанія Nike постаралася забезпечити максимальний контроль м'яча. Структурний верх цих бутсів нагадує риб'ячу луску, а за формою вони більше схожі на перше покоління. Шипи розташовані на деякій відстані мають форму ромба.

Перед тем як купити сороконіжки Nike Phantom необхідно визначитися з модельним рядом, тому що американська компанія розробила моделі для представників різних ліг. Ці моделі також розроблялися для використання на різних поверхнях від штучного газону до натурального покриття поля нестандартної форми.

Якщо ви гравець професійної ліги, то краще вибирати між моделями Phantom X Proximo Street, Phantom X Proximo або Phantom X Finale Street. Характерними рисами моделей цих лінійок є гарна фіксація голеностопа, зручна посадка, а шипи багатокутної форми забезпечують гарний контакт із різними покриттями полів.

Сороконіжки найк Phantom X Pro Street ідеальний варіант для футболістів напівпрофесійної ліги. Ці шиповки поєднують у собі комбіновану структуру з якісною підошвою як у професіоналів.

Аматорську лігу представляють шиповки Phantom X Phelon. Вони мають синтетичну текстуру, яка добре пропускає повітря. Забезпечують бічну стабілізацію ноги, а «пінковий» шар у структурі підошви дозволяє зменшити навантаження на стопу.

Купити сороконіжки найк Фантом ви можете на сайті 4football.com.ua. Тут ви знайдете шиповки на будь-який смак і потреба, а наші фахівці допоможуть правильно підібрати товар і оформити замовлення.

Відгуки: Сороконіжки Nike Phantom