Бутси Adidas · Адідас

Футбол – це сама популярна спортивна гра на планеті. У неї відіграють професійно або просто на шкільних майданчиках. Дорослі й діти, байдужих людей, особливо з боку чоловічої статі, практично немає. Займаєтеся ви футболом серйозно або просто відіграєте по вихідних на майданчикові, вам обов'язково знадобиться спеціальне взуття. Від неї буде прямо залежати ваша гра, адже потрібно дуже багато бігати, іноді по мокрому слизькому полю, що у звичайних кедах буде непросто.

Бутси Адідас – це взуття найвищої якості, яку носять світові зірки спорту вже протягом практично семи десятиліть.

Які ж купити бутси Адідас? Усе буде залежати від того, де, на якому покритті ви будете відіграти. Вони можуть бути гладкими або мати шипи різної форми. Для того, щоб розрізняти їх, було придумано спеціальне маркування підошви. Вона виглядає так:

  1. MG – на підошві такої моделі є 24 шипу. Вона відмінно підходить як для дітей, так і для дорослих. У них буде зручно відіграти на поле із синтетичною травою або на землі, де є газон.
  2. SG – має 6–8 шипів. Вона добре підійде для м'якого поля, мокрого після дощу. У такому взутті часто відіграють на професійних газонах. Така модель бутс використовується тільки з 15 років. Діти молодшого віку ще ростуть і їх кості формуються, а дане взуття дає сильне навантаження на стопу, це може привести до плоскостопості.
  3. Бутси Адідас бувають ще з маркуванням FG. На підошві в них 12 шипів. Вони розраховані на синтетичну траву й тверде поле.
  4. TF – також називають стоногами. У них на підошві багато маленьких шипів, які добре контактують із поверхнею поля. Вони будуть зручні при грі на твердому покритті, а якщо поле після дощу, те їх краще не надягати, буде дуже слизько.
  5. IC/FS – взуття для гри в залі. На ній немає шипів, але нанесений складний малюнок для щільного контакту з покриттям.

Щоб зробити правильний вибір у спортивному магазині, бажане орієнтуватися в цім маркуванні. Бутси Адідас перерахованих вище видів можна купити в інтернет-магазині«4Football». Тут представлені тільки оригінали брендів, виготовлені з якісних матеріалів. Різноманітність моделей, колірного розв'язку й функціональні особливості не залишать байдужими жодної людини, зайшов на сайт.

Можна придбати бутси Adidas з hi-tec покриттям, які зроблені з натуральної шкіри й синтетичного матеріалу. Підошва такого взуття має систему Energypulse. У її основі лежить технологія пружини, що збільшує енергію при відштовхуванні.

Бутси Adidas можуть бути зі шкіри або синтетики, для професійного спорту й аматорської гри. Зручні устілки, прогумований шар, що додає взуття міцності. Усе це й багато чого іншого можна придбати на сайті магазину «4Football».

Плюси покупок в інтернет-магазині «4Football»:

  • Тільки оригінальна продукція. Зараз дуже багато підробок на ринку спорттоварів, які по дизайну практично не відрізняються від брендових, але при носку ви відчуєте це. Магазин гарантує 100%-ную автентичність товару.
  • Швидка обробка замовлень і доставка протягом 1–2 доби. Якщо вартість вашої покупки вище суми. зазначеної на сайті, і ви вносите повну передоплату, то за послуги « Нової Пошти» заплатить магазин.
  • Покупку можна зробити з будь-якого міста України, навіть не виходячи з будинку. Зв'язавшись із менеджерами, ви одержите докладну консультацію по моделях товарів і їх характеристикам.
  • Низькі ціни й асортименти товарів, якому позаздрить будь-який спортивний магазин. Наявність лімітованих серій, які випускаються до знаменних спортивних подій, таким як Чемпіонат Світу з футболу.

Купуйте футбольні бутси Адідас в інтернет-магазині «4Football» і забивайте в них свої кращі голи.

Відгуки: Бутси Adidas