М'яч Чемпіонату Світу 2022 adidas Al Rihla

Футбольний м'яч Чемпіонату Світу з футболу 2022 року буде офіційно представлений компанією Adidas за кілька місяців до самого чемпіонату. Вже традиційно, м'яч ЧС 2022 буде побудований за технологією термічного склеювання панелей виготовлених з Термополиуретану. Такий підхід дозволяє виробляти м'ячі з найвищими характеристиками під стать заходу. М'яч Чемпіонату світу 2022 від Адідас отримає характерну для локації графіку, яка тісно перегукується з тадиційнними для Катару візерунками.

Чемпіонат світу з футболу 2022 року відбудеться в Катарі з 21 листопада по 18 грудня 2022 року. Це буде перший чемпіонат світу, який коли-небудь проводився в арабському світі. Це буде другий Кубок світу, який повністю проводиться в Азії після турніру 2002 року в Південній Кореї та Японії. Крім того, турнір буде останнім, в якому візьмуть участь 32 команди, зі збільшенням до 48 команд, запланованих на турнір 2026 року в США, Мексиці та Канаді. Чинними чемпіоном Кубка світу є Франція. Через сильну літню спеку в Катарі цей Кубок світу буде проводитися з кінця листопада до середини грудня, що робить його першим турніром, який не проводитиметься в травні, червні чи липні; Проводити турнір будуть в стислому форматі, термін якого становить близько 28 днів.

Було висунуто звинувачення у корупції щодо того, як Катар отримав право на проведення заходу. Внутрішнє розслідування та звіт ФІФА звільнили Катар від будь-яких протиправних дій, але головний слідчий Майкл Дж. Гарсія з тих пір описав звіт ФІФА про його запит як "численні матеріально неповні та помилкові заяви". 27 травня 2015 року швейцарські федеральні прокурори розпочали розслідування щодо корупції та відмивання грошей, пов’язаних із заявками на проведення ЧС-2018 та 2022 років. 6 серпня 2018 року колишній президент ФІФА Сепп Блаттер заявив, що Катар використовував "чорну операцію", припускаючи, що він обдурив тендерний комітет, щоб виграти права на розміщення. Крім того, Катар зазнав сильної критики у зв'язку з поводженням з іноземними працівниками, які брали участь у підготовці до Чемпіонату світу, при цьому Міжнародна Амністія посилалася на "примусові роботи" і констатувала, що сотні або тисячі робітників-мігрантів загинули в результаті людських порушення прав та необережні та нелюдські умови праці, незважаючи на розроблені в 2014 році стандарти добробуту працівників.

У період з 2015 по 2021 рік уряд Катара прийняв нові трудові реформи для поліпшення умов праці, включаючи мінімальну заробітну плату для всіх робітників та скасування системи кафала, яку Amnesty International назвала "значним кроком на шляху до захисту робітників-мігрантів ".

Відгуки: Чемпіонату Світу / FIFA World Cup