Насоси для м'ячів і манометри

Людині, яка активно займається футболом, рано або пізно знадобиться насос для м'яча. Кожний спортсмен розуміє, що деталі відіграють важливу роль, що іноді й вирішує. Приспущений м'яч не має достатню легкість і стрибучістю. Видалося б, це дріб'язок. Але це може суттєво вплинути на гру в цілому.

Компактний насос просто необхідний не тільки професійним спортсменом, але й аматорам активно проводити час із м'ячем. Вони різняться по розміру, вазі й іншим характеристикам. При правильному застосуванні насос для м'ячів прослужить вам справно й довго.

Якщо ви розв'язали купити насос для м'яча, ураховуйте такі якості:

  • дизайн повинен підходити саме під ваш стиль;
  • універсальність: насос упорається з м'ячами різного виду й призначення;
  • зручність і простота в застосуванні;
  • наявність насадок у наборі;
  • міцність: наявність подовжувального шланга для запобігання розриву адаптера з голкою.

Види насосів для м'ячів

Залежно від способу роботи, розрізняють кілька видів насосів: електричні, ножні й ручні. Кожна модель відрізняється базовою комплектацією, потужністю й розміром.

Найпростішими у використанні є ручні. Такі насоси популярні серед споживачів і не мають потреби особливих інструкцій. Звичайно в комплекті йдуть із декількома насадками. Відрізняються своєю компактністю, тому не займають багато місця, що дуже важливо для спортсмена. Відмінно впораються з футбольними, волейбольними, гімнастичними м'ячами. Головна гідність ручного насоса – доступні ціни.

Використовуючи ножний насос, ваші руки вільні. Тому така модель усе більш популярна. Процес накачування не вимагає особливих зусиль і не займає багато часу. Він ідеально підійде для будь-якого виду м'ячів, особливо гарний для більших гімнастичних. У комплекті йде із гнучким шлангом і адаптером.

Електрична модель насоса досить популярна серед покупців. Головна гідність – це моментальне накачування. Спеціальна система, якої оснащений даний насос регулює процес накачування самостійно. Досягаючи необхідних параметрів тиску, накачування переривається автоматично. Єдиним мінусом такої моделі є необхідність джерел харчування. Але й ця проблема легко розв'язувана.

Купити насос для м'яча необхідно кожному спортсменові й аматорові активного проведення часу. Такий аксесуар компактний і незамінний. Наш інтернет-магазин пропонує високоякісні насоси за доступними цінами. Вибирайте необхідну вам модель, а наш консультант допоможе швидко оформити замовлення.

Займаючись активним видом спортом з використанням м'яча, вам просто необхідний манометр для м'яча. Він ставиться до тренерського або суддівському реманенту. Без нього не обходиться жодне змагання. Професіонали затверджують, що усередині м'яча необхідно підтримувати певний рівень тиску. Завдяки цьому з'являється правильний відскік.

Манометр допоможе вам визначити, чи досить добре м'яч накачаний або ж, навпаки, перекачаний. Деякі не надають особливого значення рівню тиску. Однак, це дуже важливо. Перекачана камера може не витримати й просто лопнути. Підвищений тиск також загрожує гравцям травмами й ушкодженням суглобів. Таким м'ячем складно управляти, траєкторія руху й польоту піддається впливу зовнішнім факторам (наприклад, поверхні, вітру). Тому рівень тиску не можна не враховувати при грі.

Купити манометр можна разом з насосом, а можна і як окремий продукт. У комплект завжди входить голка. Розрізняють електронний і механічний манометри. Найпоширеніший – перший, однак, більш точний – електронний.

На нашому сайті представлений різноманітний асортименти спортивного реманенту по самих доступних цінах. Ви можете оформити доставку в будь-яке місто України й одержати консультацію фахівця.

Відгуки: Насоси для м'ячів