Заморожувачі | Бандажі | Кінезіо

Для швидкої допомоги при травмі, перевантаженні й надмірному стомленні підберіть необхідний мінімум сучасних засобів.

Пропонується вибір приморозок, бандажів, спортивних тейпов і супортів – за цінами нижчими від ринкових, з гарантією якості й доставкою. Покупку доповнить спортивний крем – представлені розігріваючі й охолодні, а також лікувальні.

Заморозок

Засіб першої допомоги при травмах і забитий місцях на тренуваннях:

 • швидко блокує біль
 • попереджає запалення
 • перешкоджає виникненню гематом, набряків
 • може використовуватися при укусах комах.

Дія спрея полягає в миттєвому охолодженні обробленої області. Це приводить до звуження посудин – кровотік уповільнюється, і робота нервових закінчень гальмується.

До балона додається інструкція, якої потрібно випливати.

Цей засіб застосовується, тільки якщо шкірні покриви не ушкоджені. Якщо травма серйозна, краще звернутися до лікаря, тому що дія спрея досить короткочасно, і він не є ліками.

У нас завжди є заморозок для першої допомоги й знеболювання – поповните вашу аптечку недорогим ефективним засобом. На додаток - спортивна мазь зі знижкою.

Бандажі

Зручні еластичні пояси для підтримки й зниження навантаження під час тренувань – у нас представлені моделі Nike і Select.

Ці м'які пластичні вироби випускаються не тільки для поперекової області. Є розмірні ряди бандажів для голеностопа, області колінного суглоба, ліктьового, шийної області. М'які пояси для поперекової області в декілька варіанта охороняти від болів у спині й допоможуть повноцінно тренуватися. Для попередження хворій у м'язах можна замовити спортивний крем, по Україні доставляється за тиждень.

Бандажі підходять для носіння в післяопераційний період і під час реабілітації після травми.

Є звичайні й посилені варіанти для хворобливих і схильних до травмування областей. Усе виконані із тканин останнього покоління, у чорному й сірому квітах. Можуть застосовуватися для щоденного використання. Для посилення лікувального ефекту рекомендується купити спортивний крем, у Києві і інших містах країни – ми розвозимо покупки по всій країні.

Уся медична продукція, представлена на сайті, сертифікована.

кінеза

Еластичні стрічки з натуральних волокон із клейкою поверхнею – кінезіотейпи – представлені в нас у великій кількості.

Використовуються в періоди реабілітації, а також спортсменами з метою:

 • нормалізації кровотоку й лімфотоку
 • знеболювання
 • захисту м'язів від перевантаження
 • створення умов для розслаблення
 • гальмування запалень
 • фіксації суглобів
 • в інших випадках, передбачених інструкцією.

Можна застосовувати замість бандажа й спортивних еластичних стрічок. Є протипоказання.

Якщо травми ні, те рекомендується використовувати звичайні багаторазові бандажі, оскільки кінезіотейпи не призначені для повторного використання. При наявності ушкоджень їх фіксують на ушкодженій області й носять до тижня, але після цього вони підлягають утилізації.

Представлені моделі компресійних кінеза для гомілки, поперекового відділу, коліна – сертифіковані й допущені для медичного використання моделі.

Супорти

Діюча підтримка суглобів під час підвищених навантажень – пропонуємо моделі Select.

Рекомендується використовувати супорти для профілактики травматизму на тренуваннях і під час змагань, а також:

 • після проведених терапевтичних курсів лікування суглобів
 • у періоди реабілітації після перенесених травм.

Можна замовити супорти для коліна, ліктя, голеностопа. Це розвантажить хворобливий суглоб і дозволить повноцінно рухатися. Відбудовні процеси при носінні супортів значно прискорюються. Щоб прискорити видужання суглоба, рекомендується застосовувати спортивний крем, по Києві доставка здійснюється протягом 1 робочого дня.

Колінні суглоби страждають від надмірного навантаження найбільше. Футбол, теніс, стрибки – при тренуваннях можна убезпечити свої коліна, надягши супорти.

Аксесуари для захисту суглобів випускаються в безлічі варіантів – у нас ви знайдете м'які й каркасні моделі, на липучках або виткані цілком. Є складні варіанти з можливістю регулювання по висоті охоплюваної області й обсягу ноги.

У продажі є пояса, електростимулятори для м'язів, обважнювачі для ніг – усі товари мають сертифікати відповідності медичним стандартам і продаються за ціною виробника.

Забезпечуємо доставку в будь-яке місто країни, оптовим покупцям знижка, при покупці великих партій – безкоштовна доставка.

Відгуки: Заморожувачі | Бандажі | Тейпи