Футбольні шорти для спорту — Спортивні шорти для футболу

На шляху до перемоги нічого не повинне заважати чемпіонові – важливі й тренування, і харчування, і тим більше форма. Незручне спортивне екіпірування може перешкодити на шляху до досягнення мети. Спортивні шорти також повинні бути комфортними у використанні, тим більше в такому виді спорту, як футбол.

Обов'язкова складова екіпірування футболіста – шорти, моделей яких існує величезна безліч.  Щоб не згубитися в різноманітті фасонів і купити спортивні шорти, які ідеально підійдуть саме для вас, необхідно правильно підібрати цей вид одягу. У першу чергу при виборі вам варто звернути увагу на:

  • тканина – це перше, на що потрібно звернути увагу при виборі шортів. Для теплої пори року й для занять у залі краще вибрати легкі тканини, які добре пропускають повітря;
  • зручність – цей аспект дуже важливий, тому що нічого не повинне відволікати вас від правильного виконання вправ, помилки чреваті травмами.

Коли ви вибираєте шорти, обов'язково їх примірте, причому не полінуєтеся поприседать у них, пострибати, зробити випади. Ви повинні бути повністю певен у своєму виборі – шорти не повинні натирати й заважати вам вільно рухатися. Зверніть увагу на гумку – чи щільно вона прилягає до тіла, не сповзає чи при стрибках і активних рухах. До речі, шнурок – досить корисний девайс, адже на тренуванні вам буде не до підтримки штанів. Що стосується довжини шортів, то у футболі немає спеціального критерію на цей рахунок, усе залежить від індивідуальної переваги.

Багато моделей футбольних шортів оснащені спеціальними вшитими бічними вставками з поролону. Служать вони для додаткового захисту під час падіння гравця, але не дають стовідсотковій безпеці, тому що можуть зміститися в самий невідповідний момент.  

Ще одним корисним доповненням, яким мають шорти спортивні, є вшитий підтримуючий вкладиш. В основному вони виготовляються з високотехнологічного матеріалу. Вкладиш повинен бути м'яким і легеням, здійснювати підтримку й не натирати.  

Ще однієї важливою особливістю футбольних шортів уважається їхній вільний крій – щоб не заважати спортсменові, не стискувати його рух. Випускаються вони в різних розцвіченнях, стилях, покроях, щоб кожний смог вибрати для себе підходящу модель. При виборі цього види одягу уважно оглянете річ, особливо її шви, вони повинні бути щільними й рівними.

Якщо ви розв'язали купити шорти спортивні, то в нашому інтернет-магазині ви легко зможете підібрати для себе підходящу модель. Ми пропонуємо великий спектр фірмових шортів, у них ви обов'язково досягніться потрібних результатів.

Відгуки: Футбольні шорти