копочки Nike | Найк

копочки Nike

Сучасний футбол не варто на місці. Сьогодні це швидкість і динаміка в комбінації із професіоналізмом. Особливо важлива роль у ньому відведена якісному екіпіруванню. Зокрема, професійні копочки найк є гарантією:

  • якісної гри (надійне зчеплення з газоном, можливість розбудовувати необхідну швидкість і здійснювати контроль м'яча);
  • надійності (взуття не повинна підвести в найважливіший момент матчу);
  • комфорту в грі (це один з важливих факторів успіху при участі в змаганнях);
  • збереження здоров'я й мінімізації травм ( що дуже важливо як для дорослих футболістів, так і для дітей. Для останніх ще й тому, що в юнацькому віці йде становлення опорно-рухового апарата).

На підтвердження цього відомо, що професіонали найвищого класу носять не просто спеціальне футбольне взуття, а розроблену індивідуально для них.

копочки Nike на світовому ринку футбольного взуття

Якщо говорити про професійне футбольне взуття, а також конкретно про вибір копочек, той у цей час можна назвати кілька основних світових виробників. Серед них перше місце втримує компанія Nike. Уже кілька років підряд вона лідирує в списках продажів професійного екіпірування для футболу.

Компанія Nike – це величезне виробництво, засноване на останніх технологіях і багатому досвіді. Футбольні бутси й копочки Nike – це результат праці величезного штату співробітників і висококласних фахівців, які щодня працюють над новими розробками. Усі їхні інновації не мають аналогів і дозволяють споживачам купувати копочки найк виняткової якості. Усе це позиціонує компанію як безсумнівного лідера в даній області.

Компанія Nike – це більша історія й бездоганна репутація, яка дозволила цьому імені стати сьогоденням лідером у середовищі професіоналів.

копочки Nike – класифікація

На сьогоднішньому ринку копочки найк представлені в різноманітному асортиментах, задовольняючи будь-яким запитам. У колекціях Mercurial, Tiempo і Hypervenom розроблений широкий ряд моделей. Тому купуючи копочки найк, існує можливість вибору за такими критеріями, як:

  • покриття (hi-teck, шкіра натуральна, шкіра синтетична, синтетичне покриття);
  • тип підошви (SG, FG);
  • тип ігрового покриття (штучне або натуральне, м'який і твердий газон).

копочки найк – це гарний вибір. Завдяки своїм інноваційним технологіям продукція Nike зберігає свої гідності навіть при самих несприятливих погодних умовах. Тому, купуючи копочки Nike, можна бути впевненим у досягненні високих результатів.

Широко відома компанія «Найк» була відкрита в 1964 році. Її засновником став спортсмен, бігун Фил Найт. З тех. пор вона стала популярною у світі спортивного одягу й взуття. Інтернет-Магазин «4Football» реалізує копочки Найк різних моделей і цінової категорії.

На сайті магазину можна знайти колекції цього бренда, такі як Mercurial, Tiempo, Hypepvenom, Magista. Шанувальниками цих моделей є зірки світової величини. Так, наприклад, Роналдо – особа колекції Mercurial. Таке взуття виконане за особливою технологією із цільного шматка тканого матеріалу. Також є присутнім спеціальний шкарпетка, який важко не відзначити відразу. Купити копочки Найк цієї моделі можна, зайшовши на сайт магазину. Якщо ви надягнете їх, вам здасться, що бутси – це цільне продовження вашої ноги. Незважаючи на те, що це взуття виконане із тканини, бруд при будь-якій погоді не буде проникати в пори, адже нанесене спеціальне покриття, яке захищає копочки від будь-яких погодних умов. Також додатково використовуються особливі нитки, які відразу впадають в око, вони натягаються при затягуванні шнурків і відмінно охоплюють усю стопу, щоб вам було максимальне комфортно при грі. Але не думайте, що при бігу вони будуть здавлювати вам ногу. Розроблювачі передбачили всі, при прискоренні нитка небагато розтягується. Таке взуття дуже м'яке й створює відмінний контакт із м'ячем.

Також, як уже було сказано вище, в інтернет-магазині «4Football» представлені копочки Nike колекції Hypepvenom. Команда розроблювачів даному взуття побрала за основу цього модельного ряду мотиви дикої природи. Вийшовши на поле, футболіст повинен відчути себе хижаком, що готуються до стрибка, швидких і спритних. Для цього верх зроблений зі спеціального матеріалу із дрібною сіткою, зв'язаної волокнами. Як і в першій колекції, була зроблена ставка на відсутність швів. Правда, у цих моделях один все-таки є, на п'яті. Пористість тканини нагадує зміїну шкіру, навіть язичок зроблений роздвоєним. Уся поверхня, якщо заглянути усередину, просвічується. Це зроблене для того, щоб нога в бутсах «дихала». Надягши таке взуття, ви будете почувати м'яч, як при грі босоніж.

Можна ще довго описувати переваги різних моделей цієї торговельної марки, але краще один раз купити копочки Nike в інтернет-магазині «4Football» і відчути все на собі. Ціновий діапазон різноманітн, що підходить для будь-якого покупця, а постійні акції й знижки дозволять заощадити ще більше.

Відгуки: копочки Nike