Манишки футбольні — Манишки для футболу

Такий вид одягу як футбольні манишки прекрасно знайомі запеклим футболістам. Надівається вона поверх футболки й дає єдність форми й команди при невеликих витратах. Цей спосіб уніфікації команди застосуємо як аматорами, так і професійними гравцями.

Манишки найчастіше використовуються під час тренувань у якості основної верхньої частини форми футболіста. Виготовляються манишки для футболу з якісних тканин, це зменшує процес утримання вологи й дозволяє під час інтенсивних тренувань дихати тілу спортсмена. Манишка має злегка приталений вид, але еластична тканина, з якої шиється цей елемент, дозволяє вільно рухатися гравцеві, зовсім не стискуючи його рухів.

Існує маса моделей манишок, відмінних друг від друга типом тканини, фасоном і розцвіченням, а вибирають підходящу залежно від мети її використання. Наприклад, якщо тренування проходить у приміщенні, те прекрасно підійдуть сітчасті, полегшені моделі – вони не затримують повітря й у них не пекуче. А от для тренувань на вулиці манишки шиють із більш щільних матеріалів, таких як мікрофібра й нейлон – такі манишки довго носяться, добре стираються й тримають тепло.

Усі футболісти знають, що манишки футбольні спеціально шиють із яскравої тканини, щоб навіть у похмуру погоду й у похмурий час доби гравці добре виділялися на тлі поля, для цих же цілей цей елемент одягу нерідко шиють із використанням люмінесцентних тканин.

Популярними також уважаються двосторонні манишки. Дуже зручно мати такий предмет одягу у своєму гардеробі. Ви можете відіграти у футбол за одну команду, а потім піти на тенісний корт і вже «в іншому кольорі» виступити в особистій першості.

Виходячи з особливостей, розрізняють кілька видів манишок:

  • Манишки-Накладки – надіваються поверх будь-якого спортивного верху для уніфікації гравців;
  • Зі світловідбиваючими елементами – дозволяють при поганому висвітленні прекрасно бачити всіх гравців на поле;
  • Однобічні манишки – відрізняються чітко вираженою лицьовою й виворітною стороною;
  • Манишки двосторонні – зручні для поділу команди на супротивників під час тренування.
Якщо ви розв'язали зібрати свою команду або вже відіграєте на рівні професіоналів, вам просто необхідний такий предмет одягу, тому що справжнього майстра своєї справи відрізняє саме увага до дріб'язків. Поспішаєте купити манишки для футболу в нашому інтернет-магазині!

Відгуки: Манішки