Футболки для спорту | Спортивні футболки

У футболі, як і в багатьох інших видах спорту, гравці дотримуються певної форми одягу. Одним з основних елементів якої вважається футболка. Увесь спортивний одяг футболістів пережив за свою історію справжню еволюцію. Це стосується й футболки, яка із часів зародження даної гри, змінилася кардинально. Спочатку це були важкі довгі кофти зі стовідсоткової бавовни, тепер же вони легені, ергономічні й зшиті з різних матеріалів. Сучасні футболки для активних видів спорту виготовляються з якісних синтетичних матеріалів, тому що футболки з бавовни, наприклад, добре усмоктують піт і швидко стають вологими й прилипає до тіла. Купити футболку можна будь-яку, але найкраще вибрати:

  • Тканина - 100% поліестер або підвищений вміст цього матеріалу в невеликому співвідношенні з бавовною (84%:16%);
  • Сітчасті вставки стануть відмінним розв'язком для регулювання температури гравця.

Натуральні тканини прекрасно підходять для повсякденної носки, а от для занять спортом краще вибрати якісні синтетичні тканини. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються футболки із суміші лайкри й поліестеру. Така річ зовсім не усмоктує в себе піт, а виводить його на зовнішній шар тканини. За вартістю вони трохи дорожче, ніж бавовняні, але зберігають цілісність, форму й колір довгий час, а, виходить, купувати їх більш вигідно. Існують футболки з домішкою кокосових волокон, які добре поглинають захід і захищають від ультрафіолетових променів. По дизайну спортивні футболки можуть бути широкими, що й обтягають – усе залежить від вашої особистої переваги. Моделей футболок безліч, але звичайно на спинках футболок позначені номери гравців і імена. До речі, про номери – професійні гравці дуже поважають свій номер, вони не розкривають таємницю, чому вибрали для себе саме таке число, але намагаються розмістити його скрізь, де можна, уважається, що це приносить удачу. Деякі футбольні клуби роблять індивідуальні замовлення для своєї команди. Іноді на футболки наносять емблеми спонсорів. Для жителів Києва й усієї України відмінним розв'язком буде купити спортивну футболку саме в нашому інтернет-магазині.

Якщо ви вибираєте форму для воротаря, то футболки купити необхідно особливі:

  • Подовжені рукава – захищають руки під час лову м'яча
  • Захисні накладки – виконуються з поролону або іншого м'якого матеріалу.

Багато воротарів вибирають ще один додатковий захист – нижні анатомічні футболки. Цей елемент одягу щільно облягає тіло гравця й захищає його від механічних ушкоджень. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати для себе підходящу футболку незалежно від того, професійний ви гравець або аматор, що нападає або воротар. Якщо у вас виникнуть питання, то фахівці служби підтримки допоміг вам купити футболки на Україні через інтернет.

При виборі футболки вам слід звернути увагу на наступні аспекти:

  • Вартість
  • Виробник
  • Тканина
  • Якість швів

Перед покупкою футболки перевірте шви футболки, вони повинні бути рівними, чіткими й прямими. Також перевірте футболку на деформацію – розтягніть річ руками й відпустите, якщо вона не прийняла свою форму назад – краще не брати таку футболку. Ще при покупці футболки зверніть увагу на її симетрію, складете її навпіл – рукав до рукава. Уважно подивитеся – чи збігаються вони по довжині й розміру. Звичайно, перед тем, як купити річ, необхідно її примірити, але, купуючи через інтернет, ви цього зробити не можете. Однак наш сайт пропонує вам відмінний сервіс, за допомогою якого ви легко підберете необхідний для вас розмір і модель футболки.

Ми здійснюємо доставку футболок по всій Україні, а для жителів Києва доставка – безкоштовна до найближчої поштової відділення.

Відгуки: Футболки