Футбольні бутси Adidas
ACE | ЄЙС

З кожним днем футбольні бутси Адідас еса стають усе більш популярними як серед професійних спортсменів, що брав участь у чемпіонатах, так і серед звичайних людей, граючих у футбол зі своїми друзями. Дана модель зарекомендувала себе винятково в позитивному ключі, оскільки для неї характерні високоякісні матеріали, високий рівень міцності, надійності поряд з додатковим шовним посиленням. Взуття цієї серії – ідеальний варіант для агресивних гравців, що активно експлуатують свої бутси практично щодня.

Футбольні бутси Adidas Ace: гарантія якості й надійності

Під час великих чемпіонатів і турнірів футболістові необхідно викладатися на сто відсотків і повноцінно демонструвати своя майстерність. Будь-який удар по м'ячу або атака відіграє найважливішу роль, від цього залежить підсумок щогла. Саме тому німецьким виробником і були представлені бутси футбольні Адідас Эйс. Дане взуття ідеально підходить для того, щоб відіграти на м'якому полі, штучному покритті й твердої поверхні.

Чому ж так багато людей бажають купити футбольні бутси Адідас Эйс. Усі просто: для них характерно неймовірна кількість переваг:

 • Під час створення верху використовувалася технологія Adidas Primeknit, , що щільно облягає ногу й не нужденна в розношенні.
 • Конічна форма шипів забезпечує прекрасне зчеплення з поверхнею.
 • Верхня взуттєва частина оснащена тонкою плівкою, її завдання полягає в запобіганні влучення вологи або бруди усередину взуття.
 • Завдяки системі амортизації boost гарантується швидкий набір швидкості.
 • Застосування технології Non Stop Grip, , що забезпечує непогану взаємодію з м'ячем.
 • Стопа повноцінно зафіксована за допомогою системи без шнурівки. У результаті гравець може розраховувати на реальну економію тимчасових ресурсів і збільшення площі взаємодії з м'ячем. Лінійка містить у собі й моделі, що мають зміщену шнурівку.
 • Взуття на 60 відсотків складається з текстилю й на 40 із синтетики, що забезпечує повітропроникність і тривалий експлуатаційний строк.
 • Підошва sprintframe є неймовірно легкої й стійкою навіть при різких ривках, дозволяє футболістам моментально розігнатися до необхідної швидкості.
 • Завдяки багатофункціональному розташуванню шипів забезпечується відмінна маневреність і можливість гри на твердому й штучному газоні.

Чому купувати футбольні бутси Adidas Ace коштує в нашому інтернет-магазині?

Футбольні бутси Adidas Ace купити – значить стати власником взуття, яке вибирають справжні професіонали. Якщо у вас у пріоритетах коштує максимально можливий контроль м'яча незалежно від погодних умов, то це явно кращий варіант.

Вищеописана лінійка стала повноцінним втіленням багаторічного досвіду бренда.  Гарантується стовідсотковий комфорт і гарна продуктивність, форма шипів є універсальної, тому гравцям неймовірно зручно пересуватися на поле навіть протягом довгого часу.

Футбольні бутси Adidas Ace ціна у нашому інтернет-магазині є досить прийнятною. У каталозі доступні яскраві і якісні моделі, що продаються по прийнятній вартості. Зробити правильний вибір допоможуть наші компетентні співробітники. Існує маса переваг співробітництва з нами:

 • Можливість вибрати оптимальний варіант оплати.
 • Адекватна цінова політика.
 • Доставка в будь-який український населений пункт.
 • Консультація із грамотними менеджерами.

Бутси Adidas Ace були в буквальному значенні створені для того, щоб досягати успіху, тому скоріше звертайтеся в наш інтернет-магазин і купуйте високоякісне взуття, яке точно виправдає очікування й ідеально впорається зі своїми завданнями.

Відгуки: Бутси Adidas Ace