Футбольний одяг | Одяг для футболу

Для сучасної людини потреба в комфортних і якісних речах різна в тій мері, у якій вони впливають на ефективність і продуктивність того або іншого виду діяльності. Для футболістів же це питання особливо педантичне, тому що гра й тренування припускають різні погодні умови, змінний характер контактної поверхні й, звичайно ж, невичерпну активність. Футбольний одяг передбачає багато нюансів у носку. У зв'язку із цим їй відведене окреме місце на ринку спортивних товарів.

Тепер з'ясуємо, чому ж так специфічний одяг для футболу і які для неї встановлені вимоги в порівнянні з повсякденним гардеробом:

  • по-перше, для її пошиття використовуються тканини, що володіють рядом переваг у порівнянні з одягом для повсякденної носки – гигроскопичностью, вентиляцією й стійкістю до потертостям і зношування. Це значить, що кожний елемент спортивного екіпірування повинен у буквальному значенні дихати й виділяти піт разом з хазяїном;
  • по-друге, покрій одягу й взуття сприяє винятковій монолітності з тілом гравця. При будь-якій амплітуді рухів, ступені активності й характері вправ одяг футболістів надійно фіксується еластичними манжетами й гумками, а спеціальні вставки на згинах рук і ніг забезпечать щільну посадку й зчепленість при русі;
  • і, нарешті, міцність і якість виконання. Адже футбол – спорт №1 у світі. У ньому передбачені найрізноманітніші маневри: зіткнення, падіння, стрибки. Шви не повинні розійтися в самий невідповідний момент, тому в якісному спортивному одязі вони подвійні, а для зшиваючи деталей вибирають нитки підвищеної міцності й еластичності. Це особливо стосується взуття. Адже, віддаючи пас, гравець не повинен побоюватися за їхню цілісність

Залишаючи за футболістом право на перемогу, ми подбали про те, щоб його одяг лише сприяв досягненню прогресу, зайвий раз підкреслюючи ступінь майстерності й рівень професіоналізму. Вам не прийде відволікатися на прикрі вади неякісного одягу й витрачати час на пошуки підходящої форми, міняючи її раз за разом. У каталогах інтернет-магазину ви знайдете відмінно скроєну, а головне, оригінальний одяг для футболіста. Вас порадує різноманітний асортименти взуття, адаптованої під різні поверхні для тренувань, а також одяг і аксесуари, які підкреслять ваш професіоналізм і готовність до перемоги. Ми раді запропонувати вам:

  • Кросівки, бутси, сороконіжки, Футзалки;
  • штани й костюми, футболки й шорти, поло, манишки;
  • м'ячі, різний тренувальний реманент;
  • сумки, рюкзаки;
  • шапки, шарфи, рукавички й багато інше

На ваш вибір представлені провідні бренди світової торгівлі – Nike, Adidas, Puma, Mizuno і багато інші. Товари представлені в різних колірних розв'язках і розмірах.

Кепки Найк і Адідас улюблених клубів завжди відрізняли затятих футбольних уболівальників. А якщо Ваша футбольна атрибутика включає ще й оригінальний шарф або шапку улюбленого клубу, то шанси потрапити в об'єктиви відеокамер під час прибування на стадіоні різко зростають.

Відгуки: Одяг