копочки Adidas | Адідас

В інтернет-магазині «4Football» можна придбати копочки Адідас різних колекцій. Це ACE, X, Messi і багато інші. Їх можна замовити як у шкіряному виконанні, так і в синтетику. Для першого варіанта в серії ACE і X використовується натуральна шкіра кенгуру. Звичайно, як найчастіше зустрічається в моделях Адідас, шкіряним є тільки носок і язичок. Передня вставка дуже м'яка, оброблена спеціальним рядком, щоб ви могли краще почувати м'яч.

Взуття із синтетики теж дуже зручна в носку, на вид це покриття мале відрізняється від шкіряного. Вони щільно охоплюють ступню й не викликають дискомфорту. Підошва таких моделей дуже легка й має гарне зчеплення з поверхнею.

Купити копочки Адідас різних конфігурацій і моделей можна на сайті магазину «4Football». Мільйони людей у світі, у тому числі зірки спорту першої величини, вибирають взуття Адідас. Станьте в один ряд зі знаменитими футболістами, замовляйте товари цієї торговельної марки. Оригінальна продукція з гарантією якості – це вибір лідерів.

Діють знижки й акції на продукцію інтернет-магазину «4Football». Робіть покупки за вигідними цінами й з доставкою по всій Україні. Оплату можна зробити готівкою, по безналу й з «Оплатою частинами» Приватбанку.

Відгуки: копочки Adidas