📏Розмірні таблиці 🔒 ALL 100% ORIGINAL 🔒 безкоштовна доставка від 1199 грн

Сороконіжки

Недорого купити сороконіжки у Києві ✓Оригінал ✓Краща ціна ✓Обмін ↻ Повернення. Швидко доставимо Вашу покупку - сороконіжки у Київ | Дніпро | Львів | Харків | Запоріжжя | Вінниця | Житомир | Хмельницький | Чернівці | Рівне | Тернопіль | Одеса та по всій Україні.

Страницы: 1234
Показаны товары 1 — 91 (всего 297) Страницы: 1234

Сороконіжки купити в Києві

Сороконіжки для футболу

Многошіпная взуття є ідеальним варіантом для будь-якого спортсмена. Особливо зручно використовувати сороконіжки. Це універсальне спортивне взуття дозволяє відіграти на будь-якій поверхні. Такі Кросівки називаються стоногами, тому що мають безліч шипів на своїй підошві.

Особливо актуальні такі Кросівки в наш час. Вони служать ідеальним варіантом для гри на штучних газонах, які найчастіше застосовуються на навчальних полях. Тому багато починаючих футболістів здобувають сороконіжки спеціально для тренувань. Ідіть за прикладом професіоналів, але уважно ставитеся до вибору. Через великий асортименти помилитися досить просто.

Де найкраще застосовувати взуття з більшою кількістю шипів

Раніше для аматорів гри у футбол існував вибір тільки між двома моделями взуття. Бутси зі сталевими шипами, які були й залишаються ідеальним вибором для натурального газону, і плоскі Кросівки для гри на твердих поверхнях. Якщо ви відіграєте в міні футбол, то найкраще вибирати взуття на плоскій підошві. Тому професіонали завжди мають один тип взуття для конкретного покриття.

Кожна модель коштує досить багато грошей і тому аматори завжди вибирали плоску підошву, як більш універсальну. Тепер з'явилася можливість купити футбольні сороконіжки в Києві.

Сороконіжки

Після того, як сороконіжки з'явилися на ринку, вони зробили справжній переворот. Взуття, яке ідеально підходило для гри на штучних полях достатньої твердості, дозволила аматорам не витрачати додаткові гроші для кожного поля. Стонога, також, дає можливість відіграти в залі. У них не так зручно, як у кросівках на плоскій підошві, але різниця вплине на якість гри тільки на професійному рівні. Сороконіжки, купити які ви зможете в спеціальному магазині, послужать найбільш універсальним варіантом.

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи коштує здобувати сороконіжки для футболу, тоді вам варто оцінити всі їх гідності:

 1. Універсальність. Сороконіжки для футболу ідеально підійдуть для вашої дитини. Оскільки в кожному дворі своє футбольне поле, покриття якого може бути зовсім різним, те таке взуття допоможе уникнути додаткових витрат, а також убереже здоров'я вашої дитини. Найчастіше поля для аматорів мають тверді покриття із дрібного щебенів, землі або штучного газону. Велика кількість шипів дозволяє забезпечити максимальне зчеплення з поверхнею. Здобувайте сороконіжки для вашої дитини, і він ніколи не буде сковзати під час гри.
 2. Максимальна безпека для здоров'я. Велика кількість шипів робить сороконіжки для футболу найбільш зручними для стопи, при грі на твердих поверхнях. У випадку із шиповану взуттям нетверда стопа дитини може деформуватися. Крім того, високі шипи можуть приводити до ковзання на твердій основі, це досить травмонебезпечне.
 3. Крім того, сороконіжки для футболу стануть ідеальним варіантом для шанувальників аматорської ліги. Останнім часом розвитку такого виду спорту приділяється усе більше уваги з боку держави. Тому все частіше люди вирішують купити сороконіжки в Україні.
 4. Крім аматорів, такий тип взуття використовують і професійні футболісти. Оскільки біг на високих шипах стомлює ноги, футболісти намагаються чергувати взуття. Крім того, тренуватися на такій підошві набагато зручніше. Найчастіше професійні футболісти для тренувань використовують сороконіжки.

Як правильно підібрати сороконіжки?

Якщо ви розв'язали купити сороконіжки в Україні, те насамперед вам варто визначитися із правильною моделлю. Щоб зробити правильний вибір, необхідно враховувати наступні фактори:

 1. Компанію виробника. Якщо ви розв'язали купити сороконіжки в Україні іноземного виробництва, вам варто враховувати той факт, що покриття наших полів суттєво відрізняється від закордонних. Так, наприклад, більшість газонів у західних країнах зроблені зі штучного ворсу, у той час як у нашій країні такі поля тільки починають будуватися. Тому варто подбати про невелику висоту шипів і їх максимальної твердості. Уважно оціните цей параметр, перш ніж купити сороконіжки. Київ може запропонувати величезний асортименти такої продукції, тому не варто поспішати з вибором.
 2. Малюнок протектора, з яким можна купити сороконіжки в Україні, може відрізнятися залежно від компанії виробника й моделі. Урахуйте особливості поверхні, на якій ви відіграєте найчастіше й підберіть оптимальний тип взуття для вас. Чим твердіше поверхня, тим більше повинне бути кількість шипів і тем нижче повинна бути їхня висота. Тому найкраще купити сороконіжки в Києві з максимально зносостійким матеріалом підошви.

Купити сороконіжки

Крім того, взуття повинна відповідати всім вашим вимогам, як і будь-які інші Кросівки. Оскільки це спортивне взуття, вона повинна бути максимально зручної й пропускати повітря. Для того щоб купити сороконіжки, які прослужать максимально довго, варто вибирати взуття з міцного матеріалу. Тверде покриття й постійні різкі зупинки можуть привести до швидкого зношування взуття. Оціните також міцність кріплення для шнурків, перед тем, як купити сороконіжки. Найчастіше саме ці місця виявляються самими слабкими.

Оціните міцність підошви перед тем як купити сороконіжки, оскільки західні виробники рідко оцінюють можливість гри на бетонні й щебеневих покриттях.

Якщо ви розв'язали купити сороконіжки, те попередньо ознайомтеся з усім запропонованим асортиментами. У такому випадку вам удасться підібрати ідеальний варіант.

Сороконіжки якої фірми краще купувати

Кожний гравець вибирає для себе фірму виробника за своїм розсудом. Якщо ж ви ще не розв'язали, які сороконіжки купити, Київ надасть вам величезна кількість різних салонів і магазинів. Крім того, ви зможете скористатися послугами інтернет-магазинів. Багато знаменитих виробників взуття випускають продукцію під кожний регіон окремо. Тому кращого всього здобувати взуття іменитих компаній.

Де купити сороконіжки знаменитих компаній недорого? У нашому інтернет магазині! Тут ви купуєте взуття, не платячи за послуги продавців і націнку за оренду площ. Доставка здійснюється по всій країні (Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Львов і багато інші населені пункти). Скільки коштує наше взуття? Вона має розумні й доступні ціни!

Висновки

Найбільш універсальне футбольне взуття – це сороконіжки, купити які за розумною ціною можна в нашому інтернет магазині.

Гарні сороконіжки допоможуть вам добитися максимальних спортивних досягнень. Найкраще здобувати фірмові сороконіжки. У цьому випадку ваші ноги будуть у максимальній безпеці, оскільки знамениті виробники опікуються про анатомічно правильну конструкцію взуття.

Представлений тип взуття ідеально підійде для справжніх професіоналів. Якщо ви футболіст, то вам обов'язково потрібно купити сороконіжки.

Крім того, це ідеальний варіант для будь-якої дитини, яка зможе відіграти з максимальним комфортом на будь-якому спортивному майданчику.

Як щодо штучних полів? Сороконіжки або бутси?

Зі штучними полями ситуація обстоит неоднозначно. Якщо має бути купити сороконіжки й відіграти на простому твердому штучному газоні, то многошіповкі будь-якої моделі підійдуть як не можна краще.

Але якщо ж мова йде про м'які штучні поля останнього покоління із засипанням із кварцу й гумових гранул, те тут краще віддати перевагу бутсам спеціалізованих серій FootballX, таких як Proximo, Finale і Pro. Хоча деякі професіонали воліють використовувати Кросівки сороконіжки з більшою кількістю дрібних шипів як тренувального взуття на штучних полях.

Докладніше про те, як правильно вибрати сороконіжки читайте на цій сторінці під списком товарів.

Швейцарський ніж у футболі!

Футбольні сороконіжки купити можна для гри на практично будь-якому покритті, тому що вони є самим універсальним взуттям з усіх і маркіруються буквами "TF". Велика кількість дрібних гумових шипів дозволяють комфортно себе почувати, як на гальці й асфальті, так і паркеті з бетоном. Саме тому наш інтернет магазин надає Вам можливість придбати "многошіповкі" для футболу з доставки по всій території країни.

Застосовність у залі?

Більшість іменитих виробників виготовляють сороконіжки з підошвами з матеріалів, які не залишають оцінки (чирки) на твердих покриттях, що є обов'язковою вимогою власників критих майданчиків з паркетним і бетонним полем. Зчеплення з покриттям у порівнянні з футзальної взуттям буде слабкіше, та й положення стопи стосовно підлоги буде вище за рахунок висоти шипів. Але дані характеристики мають істотне значення тільки на професійному рівні.

Прийнявши остаточний розв'язок купити сороконіжки, також варто звернути увагу на те, що многошіповкі для футболу останніх модельних років стали випускати з набагато менш високими шипами, як би підкреслюючи їх універсальність.

Гра на траві. За й проти.

Застосовуючи сороконіжки на натуральному газоні можуть виникнути складності, пов'язані із прослизанням підошви, оскільки велика кількість дрібних гумових шипів не зможе зачепиться за ґрунт або натуральну траву. У свою чергу погане зчеплення з поверхнею може послужити причиною істотних травм. Тому рекомендувати многошіповкі для гри на натуральному газоні ми не можемо.

Урбан напрямок - вуличний футбол.

Активно розбудовується гра у футбол на невеликих полях зі штучним покриттям, на так званому урбан футболі. Цьому напрямку почали приділяти пильної увагу всі виробники футбольному взуття. Спеціально для стріт футболу виділяють цілі напрямки такі бренди як Адідас і Найк.

Вони пропонують купити із широкої лінійки саме ті сороконіжки, які підійдуть вам. Основними типами покриттів на малих відкритих майданчиках є штучна трава з гумовою крихтою третього й четвертого покоління (короткий і довгий ворс відповідно), а також гума й бетон.

У випадку з бетонним покриттям, ми не рекомендуємо купувати що-небудь, крім футзалок. Сьогодні в серії «стріт» виділяють спеціальне взуття з модифікованої IC підошвою, яка являє собою перероблений протектор враховуючий специфіку бетону в умовах відкритих полів. Так сказати, уже не зовсім Футзалки (хоча близькі до них,) але ще й не сороконіжки.

Футбольні майданчики, покриті гумовими плитами, на які досить багата Україна, набагато менш поширені за рубежем, тому особливої уваги від розроблювачів вони не одержали. Тут гравцеві варто виходити із власних переваг. Але, як і в попередньому випадку, Srteet-IC буде переважніше чому сороконіжки.

Що ж стосується найпоширенішого покриття для відкритих полів - штучного газону - те отут представлені моделі від різних виробників. Сороконіжки, особливо стріт спрямованості, сталі обладнати підошвами, усе більш адаптованими для штучного ворсу. Це значить, що сучасні сороконіжки відмінно чіпляються за глибоку траву, за рахунок адаптованої форми шипів.

Популярні питання про сороконіжки й шиповки

Сороконіжки й шиповки - які бренди самі популярні?

Самі популярні бренди каталогу сороконіжки й шиповки: Nike, Adidas.

На що орієнтуються покупці при виборі?

Властивості, які найчастіше вибирають наші покупці: Натуральна шкіра, HI-TEC покриттямE.

Яка ціна на сороконіжки й шиповки?

Середня вартість у каталозі сороконіжки й шиповки: 1499 грн.

Які сороконіжки й шиповки самі популярні в 2020 році?

Відгуки по товарах Сороконіжки

 • Гость
 • 10.05.2022
Без комментариев...
 • Гость
 • 17.04.2022
Без комментариев...
 • Гость
 • 19.03.2022
Дуже дорого за 1900взяв би
 • Гість
 • 01.02.2022
Без коментарів...
 • Гость
 • 11.01.2022
Какая страна производитель?
: Добрый день! страна Вьетнам
 • Гість
 • 30.12.2021
Без коментарів...
 • Гість
 • 30.12.2021
Без коментарів...
 • Евгений
 • 22.12.2021
пожалуйста ,сообщите о прибытие я хочу взять 42,5 размер,за ранее спасибо
 • Гость
 • 08.12.2021
Без комментариев...
 • Надія
 • 24.11.2021
Доброго дня. Коли буде очікуваний товар?
 • Гость
 • 01.11.2021
Без комментариев...
 • Гость
 • 10.06.2021
Здравствуйте. На 26 см. Какой размер идет ?
: Добрый день! 26см = US8 https://4football.com.ua/size.htm