Сороконіжки для футболу

  
Сторінки: 1234
Показані товари 1 — 96 (всього 364) Сторінки: 1234

Сороконіжки - швейцарський ніж серед взуття для футболу!

Футбольні сороконіжки є найуніверсальнішим взуттям з усіх, що можна купити, вони маркуються літерами "TF". Велика кількість дрібних гумових шипів дозволять комфортно почуватися як на гальці і асфальті так і паркеті з бетоном. Саме тому наш інтернет магазин надає Вам можливість купити сороконіжки для футболу в Києві з можливістю доставки по всій Україні.

Чи можна грати в сороконіжках у залі? 

Більшість іменитих виробників виготовляють підошви сороконіжок із матеріалів, які не залишають позначки (черки) на твердих покриттях, що є обов'язковою вимогою власником критих майданчиків з паркетним та бетонним полем. Зчеплення з покриттям у порівнянні з футзальним взуттям буде слабшим та й положення стопи по відношенню до підлоги буде вищим за рахунок висоти шипів. Але ці характеристики мають істотне значення лише на професійному рівні.

На якому штучному газоні можна грати в сороконіжках?

З штучними полями ситуація неоднозначна. Якщо грати належить на простому жорсткому штучному газоні, то сороконіжки підійдуть якнайкраще, але якщо ж йдеться про м'які штучні поля останнього покоління з засипкою з кварцу і гумових гранул то тут краще віддати перевагу бутсам з пластиковим шипом. Хоча навіть деякі професіонали вважають за краще використовувати саме сороконіжки як тренувальне взуття на штучних полях.

Чи можна застосовувати сороконіжки на натуральному газоні?

Застосовуючи сороконіжки для футболу на натуральному газоні можуть виникнути складності пов'язані з прослизанням підошви, оскільки велика кількість дрібних гумових шипів не зможе зачепитися за ґрунт.

Після того, як сороконіжки з'явилися на ринку, вони справили справжній переворот. Взуття, яке ідеально підходило для гри на штучних полях достатньої твердості, дозволило любителям не витрачати додаткові гроші для кожного поля. Сороконіжка також дає можливість грати в залі. Вони не так зручно, як у кросівках на плоскій підошві, але різниця вплине на якість гри тільки на професійному рівні. Сороконіжки, купити які ви зможете у спеціальному магазині, послужать найбільш універсальним варіантом.

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи варто купувати сороконіжки для футболу, тоді вам варто оцінити всі їхні переваги:

 1. Універсальність. Сороконіжки для футболу ідеально підійдуть для вашої дитини. Оскільки у кожному дворі своє футбольне поле, покриття якого може бути зовсім різним, то таке взуття допоможе уникнути додаткових витрат, а також убереже здоров'я вашої дитини. Найчастіше поля для любителів мають тверді покриття із дрібного щебеню, землі або штучного газону. Велика кількість шпильок дозволяє забезпечити максимальне зчеплення з поверхнею. Купуйте сороконіжки для вашої дитини, і вона ніколи не ковзатиме під час гри.
 2. Максимальна безпека для здоров'я. Велика кількість шипів робить сороконіжки для футболу найзручнішими для стопи, при грі на твердих поверхнях. У разі шипованого взуття нетверда стопа дитини може деформуватися. Крім того, високі шипи можуть призводити до ковзання на твердій основі, це є досить травмонебезпечним.
 3. Крім того, сороконіжки для футболу стануть ідеальним варіантом для шанувальників аматорської ліги. Останнім часом розвитку такого виду спорту приділяється дедалі більше уваги державі. Тому все частіше люди вирішують купити сороконіжки в Україні.
 4. Крім любителів, такий тип взуття використовують і професійні футболісти. Оскільки біг на високих шпильках стомлює ноги, футболісти намагаються чергувати взуття. Крім того, тренуватися на такій підошві набагато зручніше. Найчастіше професійні футболісти для тренувань використовують сороконіжки.

Як правильно підібрати сороконіжки?

Якщо ви вирішили купити сороконіжки в Україні, то перш за все вам варто визначитися із правильною моделлю. Щоб зробити правильний вибір, необхідно враховувати такі фактори:

 1. Компанію виробника. Якщо ви вирішили купити сороконіжки в Україні іноземного виробництва, варто враховувати той факт, що покриття наших полів суттєво відрізняється від закордонних. Так, наприклад, більшість газонів у західних країнах виготовлені зі штучного ворсу, тоді як у нашій країні такі поля лише починають будуватися. Тому варто подбати про невелику висоту шипів та їх максимальну твердість. Уважно оцініть цей параметр, перш ніж купити сороконіжки. Київ може запропонувати величезний асортимент такої продукції, тож не варто поспішати з вибором.
 2. Малюнок протектора, з яким можна купити сороконіжки в Україні, може відрізнятися залежно від компанії виробника та моделі. Врахуйте особливості поверхності, на якій ви граєте найчастіше і підберіть оптимальний тип взуття для вас. Чим твердіша поверхня, тим більше має бути кількість шипів і тим нижче має бути їх висота. Тому найкраще купити сороконіжки у Києві з максимально зносостійким матеріалом підошви.

Купити сороконіжки

Крім того, взуття повинне відповідати всім вашим вимогам, як і будь-які інші кросівки. Оскільки це спортивне взуття, воно має бути максимально зручним і пропускати повітря. Для того щоб купити сороконіжки, які прослужать максимально довго, варто вибирати взуття із міцного матеріалу. Жорстке покриття та постійні різкі зупинки можуть призвести до швидкого зношування взуття. Оцініть також міцність кріплення для шнурків перед тим, як купити сороконіжки. Найчастіше саме ці місця виявляються найслабшими.

Оцініть міцність підошви перед тим, як купити сороконіжки, оскільки західні виробники рідко оцінюють можливість гри на бетонних та щебеневих покриттях.

Якщо ви вирішили купити сороконіжки, то заздалегідь ознайомтеся з усім запропонованим асортиментом. У такому разі вам вдасться підібрати ідеальний варіант.

Сороконіжки якої фірми краще купувати

Кожен гравець вибирає для себе фірму виробника на власний розсуд. Якщо ж ви ще не вирішили, які сороконіжки купити, Київ надасть вам безліч різних салонів і магазинів. Крім того, ви зможете скористатися послугами інтернет-магазинів. Багато відомих виробників взуття випускають продукцію під кожен регіон окремо. Тому найкраще купувати взуття іменитих компаній.

Де купити сороконіжки знаменитих компаній недорого? У нашому інтернет-магазині! Тут ви купуєте взуття, не сплачуючи за послуги продавців та націнку за оренду площ. Доставка здійснюється по всій країні (Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Львів та багато інших населених пунктів). Скільки коштує наше взуття? Вона має розумні та доступні ціни!

Висновки

Найбільш універсальне футбольне взуття – це сороконіжки, купити які можна за розумною ціною в нашому інтернет магазині.

Хороші сороконіжки допоможуть вам досягти максимальних спортивних досягнень. Найкраще купувати фірмові сороконіжки. У цьому випадку ваші ноги будуть у максимальній безпеці, оскільки знамениті виробники дбають про анатомічно правильну конструкцію взуття.

Даний тип взуття ідеально підійде для справжніх професіоналів. Якщо ви футболіст, то вам обов'язково потрібно купити сороконіжки.

Крім того, це ідеальний варіант для будь-якої дитини, яка зможе грати з максимальним комфортом на будь-якому спортивному майданчику.

Як щодо штучних полів? Сороконіжки чи бутси?

З штучними полями ситуація неоднозначна. Якщо доведеться купити сороконіжки і грати на простому жорсткому штучному газоні, то багатошипування будь-якої моделі підійдуть якнайкраще.

Але якщо ж йдеться про м'які штучні поля останнього покоління із засипкою з кварцу та гумових гранул, то тут краще віддати перевагу бутсам спеціалізованих серій FootballX, таких як Proximo, Finale і Pro. Хоча деякі професіонали вважають за краще використовувати кросівки сороконіжки з великою кількістю дрібних шипів як тренувальне взуття на штучних полях.

Швейцарський ніж у футболі!

Футбольні сороконіжки купити можна для гри на практично будь-якому покритті, тому що вони є найуніверсальнішим взуттям з усіх і маркуються літерами "TF". Велика кількість дрібних гумових шипів дозволяють комфортно почуватися як на гальці і асфальті, так і паркеті з бетоном. Саме тому наш інтернет магазин надає Вам можливість придбати "багатошипування" для футболу з доставки по всій території країни.

Застосовність у залі?

Більшість іменитих виробників виготовляють сороконіжки з підошвами з матеріалів, які не залишають позначки (черки) на твердих покриттях, що є обов'язковою вимогою власників критих майданчиків із паркетним та бетонним полем. Зчеплення з покриттям у порівнянні з футзальним взуттям буде слабшим, та й положення стопи по відношенню до підлоги буде вищим за рахунок висоти шипів. Але ці характеристики мають істотне значення лише на професійному рівні.

Прийнявши остаточне рішення купити сороконіжки, також варто звернути увагу на те, що багатошипування для футболу останніх модельних років стали випускати з набагато менш високими шипами, начебто підкреслюючи їх універсальність.

Гра на траві. За та проти.

Застосовуючи сороконіжки на натуральному газоні, можуть виникнути складності, пов'язані з прослизанням підошви, оскільки велика кількість дрібних гумових шипів не зможе зачепитися за грунт або натуральну траву. У свою чергу погане зчеплення з поверхнею може спричинити суттєві травми. Тому рекомендувати багатошипування для гри на натуральному газоні ми не можемо.

Урбан напрямок - вуличний футбол.

Активно розвивається гра у футбол на невеликих полях із штучним покриттям, на так званому урбан футболі. Цьому напрямку почали приділяти пильну увагу усі виробники футбольного взуття. Спеціально для стріт футболу виділяють цілі напрямки такі бренди як Адідас і Найк.

Вони пропонують купити із широкої лінійки саме ті сороконіжки, які підійдуть вам. Основними типами покриттів на малих відкритих майданчиках є штучна трава з гумовою крихтою третього та четвертого покоління (короткий та довгий ворс відповідно), а також гума та бетон.

У випадку з бетонним покриттям, ми не рекомендуємо купувати будь-що, крім футзалок. Сьогодні в серії «стріт» виділяють спеціальне взуття з модифікованою IC підошвою, яка являє собою перероблений протектор, що враховує специфіку бетону в умовах відкритих полів. Так би мовити, вже не зовсім футзалки (хоча близькі до них), але ще й не сороконіжки.

Футбольні майданчики, вкриті гумовими плитами, на які є досить багата Україна, набагато менш поширені за кордоном, тому особливої уваги від розробників вони не отримали. Тут гравцеві варто виходити із власних уподобань. Але, як і в попередньому випадку, Srteet-IC буде кращим за сороконіжки.

Що стосується найпоширенішого покриття для відкритих полів - штучного газону - то тут представлені моделі від різних виробників. Сороконіжки, особливо стріт спрямованості, стали обладнати підошвами, дедалі адаптованішими для штучного ворсу. Це означає, що сучасні сороконіжки чудово чіпляються за глибоку траву, за рахунок адаптованої форми шпильок.

Сороконіжки для футболу

Багатошипне взуття є ідеальним варіантом для будь-якого спортсмена. Особливо зручно використовувати сороконіжки. Це універсальне спортивне взуття дозволяє грати на будь-якій поверхні. Такі кросівки називаються сороконіжками, тому що мають безліч шпильок на своїй підошві.

Особливо актуальними є такі кросівки в наш час. Вони є ідеальним варіантом для гри на штучних газонах, які найчастіше застосовуються на навчальних полях. Тому багато футболістів-початківців купують сороконіжки спеціально для тренувань. Наслідуйте приклад професіоналів, але уважно ставтеся до вибору. Через великий асортимент помилитися досить просто.

Де найкраще застосовувати взуття з великою кількістю шипів

Раніше для любителів гри у футбол існував вибір лише між двома моделями взуття. Бутси зі сталевими шипами, які були і залишаються ідеальним вибором для натурального газону, та плоскі кросівки для гри на твердих поверхнях. Якщо ви граєте в міні-футбол, то найкраще вибирати взуття на плоскій підошві. Тому професіонали мають один тип взуття для конкретного покриття.

Кожна модель коштує досить багато грошей і тому любителі завжди вибирали плоску підошву як більш універсальну. Тепер з'явилася можливість купити футбольні сороконіжки у Києві.

 Обираємо ідеальні сороконіжки для футболу разом! Щоб вирости в майстра футбольного поля, недостатньо лише захоплюватися спортом, вивчати турнірну таблицю Ліги Європи на зубок або вміти наслідувати хитрощі Ібрагімовича. Успіх починається з деталей! Важливо не забувати про базові елементи на шляху до майстерності. Один з ключів до досягнення великих висот в футболі - правильний вибір взуття для гри!

Перш за все, важливо визначити ціль такої значущої покупки. Якщо мета не просто похизуватися перед друзями новими крутими бутсами, а поліпшити свої навички та стати кращим гравцем, спершу необхідно з'ясувати тип покриття вашого футбольного поля. Чи граєте ви на маленькому полі зі штучною травою, піском, гравієм, грунтом або навіть снігом? Тоді найкращим рішенням буде:

придбати футбольні сороконіжки в інтернет-магазині 4FOOTBALL у потрібному розмірі і вирушати на тренування! Ви можете запитати, чому не можна використовувати звичайне взуття. Ми розповімо вам про відмінності. Спочатку багатошиповки були досить важкими та незручними, що створювало додаткове навантаження на хребет і зменшувало маневреність на полі. Але з часом все змінилося на краще, і еволюція робить своє!

Футбольні сороконіжки пройшли значні зміни: стали нижчими, більш гнучкими, м'якими і легкими. Вони з анатомічною конструкцією, що забезпечує точність ударів і амортизацію, тим самим знижуючи ризик травм. Маленькі гумові шипи на підошві сприяють розвитку швидкості та кращому контролю над м'ячем.

Якщо ви граєте у залі, рекомендується вибрати футзальне взуття з гладкою підошвою, щоб підвищити зчеплення з поверхнею і не пошкодити паркет. Для ігор на траві, де інші взуття можуе ковзати, краще вибрати бутси. Важливо обрати правильну кількість, форму та матеріал шипів, які найкраще підійдуть. Наприклад, воротарям зазвичай достатньо 6 шипів, а для дітей рекомендується не менше 20. На вологому покритті перевагу варто віддати металевим шипам.

Сороконіжки і футзалки – це спеціалізоване футбольне взуття, яке допоможе забивати ефектні голи та захистить ваше здоров'я під час гри.

Придбання доступних сороконіжок не означає низької якості! Фраза "хотів як краще, але вийшло як завжди" часто зустрічається серед тих, хто намагається заощадити, забуваючи про важливість якості покупки. Проте, з нами ви не зіткнетеся з цією проблемою. 4FOOTBALL пропонує вигідні умови покупки сороконіжок та іншого товару не через компроміс у якості, а через турботу про наших клієнтів і розуміння того, що бюджет на нову екіпіровку може бути різним для кожного.

Тому на сайті 4FOOTBALL.UA ви знайдете багатошиповки за мінімальними цінами, включаючи бонуси та знижки. Це чудова можливість порадувати себе стильними та комфортними бампами від улюблених брендів, таких як Joma, Nike, Adidas, Lotto, Kelme.

Найцікавіше, що незважаючи на доступну вартість, усе взуття на сайті сертифіковане та виготовлене з якісних матеріалів. Така унікальна пропозиція доступна тільки у нас!

Сороконіжки доступні по всій Україні - від Львова до Харкова, від Києва до Одеси! Люди з різних куточків України звертаються до нас кожного дня. Деякі спочатку розчаровуються, дізнавшись, що фізичний магазин 4FOOTBALL розташований в Києві на Виноградарі, а не у їхньому місті, чи то Харків, Ужгород, Запоріжжя. Проте ми забезпечуємо можливість оцінити та придбати будь-який товар з нашого асортименту, незалежно від вашого місцезнаходження. Для цього можна скористатися послугами Нової Пошти у вашому місті. Ми обіцяємо швидку доставку вашого замовлення протягом 1-2 днів!

Навіть якщо доставка поштою може викликати сумніви при покупці футбольного взуття, не хвилюйтеся! Наші уважні менеджери допоможуть вам дистанційно підібрати ідеальний розмір.

Для тих, хто перебуває у Києві або відвідує столицю, сороконіжки та інші спортивні товари можна знайти за адресою: м. Київ, вулиця Івана Виговського 13. Відвідувачі нашого магазину мають можливість приміряти будь-який товар без обмежень і витратити на це стільки часу, скільки знадобиться, щодня з 9:00 до 19:00.

Найкращі сороконіжки повинні поєднувати в собі кілька ключових якостей:

 1. Зручність: Як підкреслили багато любителів спорту, зручність є основним критерієм. Взуття повинне ідеально сидіти на нозі, не натирати та забезпечувати комфорт протягом усього матчу чи тренування.

 2. Універсальність: Для економних гравців важливо, щоб взуття підходило під різні умови гри та покриття.

 3. Естетичний вигляд: Не менш важливий і зовнішній вигляд взуття. Стильні та привабливі сороконіжки можуть підняти настрій і додати впевненості у себе.

Замовлення сороконіжок через інтернет стало дуже зручним та простим. На сайті 4football.ua можна легко знайти і придбати футбольне взуття, зробивши лише кілька кліків або зателефонувавши. Однак важливо розуміти, що саме ви замовляєте. Ви можете отримати поради щодо кращого взуття, проконсультувавшись з менеджерами 4FOOTBALL або прочитавши додаткову інформацію.

Футбольні шиповки є універсальним вибором, адаптованим до різноманітних ігрових поверхонь, включаючи штучну траву, синтетичні та ґрунтові поля, бетон, а іноді навіть гальку. Це робить їх ідеальними для бюджетно-орієнтованих спортсменів. Комфорт і м'якість футбольних шиповок забезпечується за рахунок матеріалів, з яких вони виготовлені.

Традиційно як найкращий матеріал вважається шкіра, особливо шкіра кенгуру, або, як більш доступний варіант, теляча шкіра. Ці матеріали натуральні, дихаючі, еластичні, легко приймають форму ступні та розтягуються. Однак вони також мають схильність до вбирання вологи, що може бути недоліком. Через це багато хто віддає перевагу синтетичним матеріалам, як-от поліуретан. Інноваційні технології та додаткові компоненти, що використовуються при виробництві такого взуття, роблять його дорожчим і якіснішим від шкіряного.

Дизайн і колір також важливі для тих, хто хоче виглядати стильно на полі. Саме тому популярні виробники, такі як Nike, Adidas, Joma та інші, регулярно випускають яскраві колекції в найрізноманітніших кольорах.

Зараз - чудовий час, щоб придбати шиповки! Деякі моделі є унікальними, і ви маєте можливість стати першим та єдиним власником такої заповітної пари. Інтернет-магазин 4FOOTBALL радить не зволікати та купити шиповки вже сьогодні, щоб кожен ваш матч проходив у відмінному настрої і з комфортною екіпіровкою. Замовлення приймаються цілодобово, так що брак часу не стане перешкодою для придбання нової пари шиповок з позначкою TF.

Відгуки по товарах Сороконіжки

 • Гость
 • 28.11.2023
Дякую. Хороші сороканіжки
 • Гость
 • 23.10.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 22.10.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 19.10.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 02.10.2023
Без комментариев...
 • Віталій
 • 24.09.2023
Без комментариев...
 • Назар
 • 15.09.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 10.07.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 06.06.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 07.05.2023
Скажите пожалуйста в какой период времени ждать прибытия товара?
 • Федор
 • 02.05.2023
Без коментарів...
left right