Бутси Nike Mercurial

  
Сторінки: 12
Показані товари 1 — 96 (всього 146) Сторінки: 12

Бутси Найк Меркуріал - опис моделей.

Футбольні бутси Найк Меркуріал завжди були спрямовані на швидкість і на те, щоб надати гравцю, який їх одягає перевагу, виражену в легкості та вибуховим зчепленням з покриттям. Дизайн та технології змінювалися з часом, але суть закладена у цих футбольних бутсах залишилася незмінною. Кольори, що кричать, і дизайн, що привертає увагу, завжди били і швидше за все залишаться визначеннями того, що швидкісні Меркуріал з себе представляють.

Історію футбольних бутс Nike практично неможливо уявити без легендарної серії Mercurial, котрі приміряли на свої ноги найбільші футбольні гравці всіх часів. Можна сказати, що серія є першопрохідником і дала нам кілька найбільш інноваційних та незвичайних моделей останніх років, що супроводжували одні з найбільш видовищних моментів у світовому футболі.

Купити бутси найк меркуріал - ціни.

Обидві серії бутс Nike Mercurial, як Vapor так і SuperFly, поділяються на кілька цінових сегментів:

 • Elite - відносяться до елітного сегменту футбольного взуття. Таку бутсу використовую гравці світового класу, такі як Cristiano Ronaldo (Кріштіано Роналду), Kylian Mbappe (Кіліан Мбаппе). Elite увібрали в себе всі технологічні інновації, новітні матеріали та передові дизайнерські рішення. Вартість пари Elite бутс складає 200-300 євро.
 • Pro - сегмент представляє футбольні бутси найвищого рівня, здатні задовольнити найвибагливіших гравців. Якість матеріалів дуже висока. Вартість Pro пари складає 100-180 євро.
 • Academy - бутси цієї цінової категорії спрямовані задоволення високих вимог гравців серйозного рівня. Клас застосовуваних матеріалів не такий високий як у Elite і Pro, але часто вони більш довговічні. Пара Academy коштуватиме 80 - 100 євро.
 • Club - базова модель, що відноситься до бюджетного сегменту. Але це аж ніяк не говорить про низьку якість. Тут Ви отримуєте максимум за власний кошт. Така бутса можливо прослужить навіть довше трьох дорожчих версій, оскільки застосовують не такі легкі та тонкі матеріали, але міцніші.

Ви неодмінно знайдете в лінійці найк меркуріал бутси, в яких буде легко та зручно. У магазині надано широкий асортимент футбольного взуття. Скориставшись фільтром, ви можете вибрати потрібну модель, розмір, колір та заощадити час на пошуки в магазинах.

Серія Mercurial ділиться на два напрямки SuperFly та Vapor.

Mercurial Vapor.

Nike Mercurial Vapor - представляємо бутсу у класичному крої, яка пропонує якісні, перевірені часом рішення у галузі конструкції.

За допомогою просунутих комп'ютерних модуляцій та досліджень, Nike розробив абсолютно нову систему шипування для футбольних бутсів Mercurial. Ними було створено та якісно проаналізовано карту точок тиску та розподілу сил по підошві. Nike знайшла ідеальну комбінацію кількості, розміру, форми та розташування для забезпечення максимального зчеплення. Частина шипів має кутову форму і виконую функцію пазурів при прискореннях та поворотах на великій швидкості. Шипі також працюю дуже ефективно при скиданні швидкості і дають Вам можливість зупинитися та змінити напрямок руху саме коли це Вам необхідно, щоб обійти суперника.

Mercurial SuperFly.

Nike Меркуріал SuperFly - це так звані "бутси з носком" нової генерації, конструктивною особливістю яких є наявність еластичного комірця в області гомілкостопу.

Superfly мають технологічну перевагу: у вигляді системи "Speed ​​Rib", яка являє собою спеціальні кабелі вплетені в структуру верхнього покриття. Функція технології Speed ​​Rib полягає в тому, щоб створити додаткове тертя між бутсами та м'ячем, щоб Ви отримали якісне та точне відчуття м'яча, більш природний та зрозумілий дотик при дриблінгу, паси та удари на високих швидкостях. Також частина Speed ​​Rib кабелів з'єднана між шнурівкою та підошвою, що дозволяє дуже якісно фіксувати стопу щодо устілки у бутсах.

Відгуки по товарах Бутси Nike Mercurial

 • Гість
 • 24.08.2023
Без коментарів...
 • Макс
 • 17.07.2023
Без коментарів...
 • Гость
 • 07.02.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 02.10.2022
Без комментариев...
 • Гість
 • 02.12.2021
Без коментарів...
left right