Де можна купити гарний футбольний м'яч?

Де можна купити гарний футбольний м'яч?

Ви нарешті нагромадили «кругленьку» суму й перебуваєте в приємному передчутті втілення свого давнього бажання – купити гарний футбольний м'яч? Не варто поспішати віддавати свої кревні заощадження першому зустрічному вуличному торговцеві, який обіцяє продати вам « найкращий м'яч на світі». Уявіть собі ступінь свого розчарування, коли придбаний м'яч розвалиться вже через пару тижнів. Футбольний м'яч можна придбати:

  • - На речовому ринку
  • - У приватної особи по оголошенню
  • - У магазині спортивних (футбольних) товарів
  • - В інтернет-магазині

Якщо пройтися по ринкові, можна виявити безліч торговельних крапок, де продаються футбольні м'ячі на будь-який смак і колір. У вас починають розбігатися ока, і ви загоряєтеся бажанням купити перший снаряд, що сподобався, наприклад із символікою улюбленого клубу. У цьому, властиво, і криється підступний виверт торговців дешевими підробками. Численні китайські (і не тільки) виробники низькоякісних копій товарів провідних брендів навчилися відтворювати не тільки візуальний вигляд, але й досить успішно копіюють властивості використовуваних матеріалів. 

Тому, якщо ви не є експертом в області футбольного реманенту, радимо відмовитися від покупки ігрового снаряда на речовому ринку. Адже саме на ринках, в основному, продається найбільше непридатних для гри у футбол підробок. Перед тем, як відправлятися за новим м'ячем, слід засвоїти базові положення, актуальні для ринку футбольних м'ячів. 

Перше – дешевше, чим за 20 доларів гарний (у будь-якому розумінні цього слова) м'яч у вас купити не вийде. Хіба що тільки, якщо ваш добрий друг по старій дружбі продасть вам свій класний «матчбол», раптово розв'язавши «зав'язати» з футболом. Із цієї цифрової оцінки стартують ціни на самі бюджетні моделі, що підходять для тренувань дитячих команд і аматорських турнірів.

Друге – якщо назва виробника на покришці снаряда написане з помилками, або його логотип якимось образом перекручений, будьте на сто відсотків певен, що ви зіштовхнулися з реплікою від несумлінних виробників. Також, у подібних підробок у більшості випадків матеріал покришки більш гладкий, чому в оригінальних моделей. Звертати увагу коштує також і на наявність маркування відповідності стандартам FIFA Quality і IMS, а також ідентифікаційного номера.

Де можна купити гарний футбольний м'яч?

Тому, якщо вам потрібний дійсно гарний, якісний футбольний снаряд, настійно рекомендуємо купувати його або в спортивних магазинах вашого міста, або замовляти онлайн у перевірених інтернет-магазинах. Офіційні торговельні крапки, як правило, можуть надати сертифікат FQP, а також часто мають договору про поставку м'ячів, укладені безпосередньо з компанією-виробником.

Якщо ви купуєте футбольний м'яч у спортивному магазині, істотною перевагою є те, ви маєте можливість оглянути його й поторкати своїми руками. Однак, асортименти товарів в онлайн-магазинах набагато більш широкий, а також є можливість ознайомитися з відгуками про конкретну модель. Крім того, покупці, що замовляють товар в інтернеті, мають можливість повернути його протягом певного періоду часу, якщо в них є претензії до його якості.

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися в наступних питаннях:

  1. - Де можна купити гарний футбольний м'яч
  2. - Як відрізнити якісний снаряд від неякісного
  3. - Що може допомогти вам вибрати гарний футбольний м'яч