Футбольні м'ячі Adidas

Футбольні м'ячі Adidas у нашій ультимативній добірці включають професійні моделі – OMB, PRO, Competition та лінійки середнього/початкового рівня – League, Training, Club. У нашому шоу-румі на Виговського 13 у Києві ви можете купити футбольний м'яч Adidas, вибравши зі 100+ моделей із символікою відомих клубів — Реал, Манчестер, Юве. А для розвитку просунутих футбольних навичок, вам підійде професійний м'яч з моно-оболонкою з термічно склеєних панелей і топ атестацією FIFA PRO - Adidas має футбольні м'ячі, готові прийняти будь-який виклик. Компанія Adidas виробляє футбольні м'ячі вже понад шістдесят років, і за цей час стали постачальниками Ліги Чемпіонів (їх знаменитий м'яч у зірках), чемпіонату світу та Європи, всі вони є у нас в наявності та готові до негайного відправлення протягом кількох годин. Для наймолодших футболістів ми пропонуємо дитячі полегшені м'ячі Adidas Junior вагою 290 та 350 грам.

Футбольні м'ячі Адідас уже протягом багатьох років є уособленням якості й інновацій у донної галузі. Недарма не один серйозний захід ФІФА, будь те чемпіонат миру, чемпіонат Європи, «Ліга європейських чемпіонів» і «Ліга Європи» не проходять без участі футбольних м'ячів від Адідас. Використання передових технологій у виробництві м'ячів для футболу є основною відмітною рисою цієї компанії.

Так футбольні м'ячі Адідас почали робити ще в далекому 1963 році, але перший офіційний м'яч чемпіонату світу з футболу був випущений трохи пізніше, в 1970 році і його назвали «TELSTAR». Ви запитаєте: « Про яку інновацію могла йти мова в ті роки?» Так дійсно в «TELSTAR» не була використана не одна інновація, тому що він був революційним! Дизайн «TELSTAR» розробив американський архітектор працюючий над створенням будинків з мінімальними витратами на матеріали, кликали його - Річард Бакминстер (Richard Buckminster).Футбольні м'ячі Адідас До створення Адідас «TELSTAR» футбольні м'ячі виготовлялися із частин у формі прямокутника й з використанням зовнішньої шнурівки. Річард Бакминстер запропонував використовувати для формування ідеальної сфери серію із шести й п'ятикутних деталей, що збираються в певній послідовності. По своїй суті практично всі сучасні футбольні м'ячі Адідас та й не тільки робляться по тому ж принципу використовуючи 20 шестикутників і 12 п'ятикутників. Назва футбольна м'яч Адідас «TELSTAR» одержав від двох скорочених англійських слів «television» і «star», що означає зірка телебачення. Справа в тому що компанією Адідас спеціально був розроблений дизайн м'яча в такий спосіб щоб його 32 панелі чорного й білого квітів краще різнилися на чорно-білих телевізорах того часу, адже чемпіонат світу з футболу 1970 року був першим в історії трансльованим по телебаченню. В 1974 році футбольний м'яч Адідас «TELSTAR» знову став офіційним м'ячем чемпіонату світу з футболу, що проходить у західній Німеччині.

Зміна флагмана в лінійці футбольних м'ячів Адідас. Адідас «Tango».

Футбольний м'яч Адідас «Tango» це легендарна модель, що стала класикою при житті. Облямований у переддень чемпіонату світу з футболу 1978 року минаючому Аргентині, цей м'яч назавжди став класикою світового футболу й випускається, донині. Адідас випустив м'яч, що полягає із двадцяти шкіряних панелей з нанесеним малюнком у формі «тріад», які формували 12 однакових кіл на м'ячі. Дизайн був визнаний настільки вдалим що м'яч став офіційним м'ячем наступних п'яти чемпіонатів миру, перетерпівши мінімальні зміни.

Футбольний м'яч Адідас Чемпіонату Світу з футболу 1970 рокуФутбольний м'яч Адідас Чемпіонату Світу з футболу 1974 рокуФутбольний м'яч Адідас Чемпіонату Світу з футболу 1978 рокуФутбольний м'яч Адідас Чемпіонату Світу з футболу 1982 року

Футбольний м'яч Адідас Чемпіонату Світу з футболу 1986 рокуФутбольний м'яч Адідас Чемпіонату Світу з футболу 1990 рокуФутбольний м'яч Адідас Чемпіонату Світу з футболу 1994 рокуФутбольний м'яч Адідас Чемпіонату Світу з футболу 1998 року

В 1982 році, перед чемпіонатом миру в Іспанії, Адідас представив нову генерацію футбольного м'яча «Tango». Це був перший м'яч із реалізованою технологією водонепроникних швів, які оброблялися гумовим складом, що охороняють від просочування й влучення води усередину м'яча. Як показала практика, при значних навантаженнях від ударів, гума ушкоджувалася, і м'яч вимагав заміни протягом матчу. Це був останній м'яч, зроблений з натуральної шкіри яким відіграли на чемпіонаті миру.

 Ще одним важливим нововведенням, яке прийшло з виходом футбольного м'яча Адідас «Tango» 1982 року випуску стало ранжирування футбольних м'ячів за умовами їх застосування. Так «Tango Mundial» , що виготовляється з натуральної шкіри був флагманом сімейства, його особливість стало тестування кожного м'яча в аеродинамічній трубі (чисто маркетинговий хід). «Tango Alicante»  був першим м'ячем з люмінесцентним покриттям і призначав спеціально для гри в умовах слабкої освітленості. Футбольний м'яч Адідас «Tango Malaga» був призначений для гри на твердих покриттях а «Tango Indoor» для ігор у закритих приміщеннях. Колірний ряд м'ячів крім білого включав також жовтогарячий і жовтий кольору.

Прихід м'ячів Адідас із синтетичних матеріалів.

З повністю новою моделлю футбольного м'яча підійшла компанія Адідас до чемпіонату світу з футболу минаючому в Мексиці в 1986 році. «Azteca Mexico» це був футбольний м'яч, який зшивався в ручну й у перші у світі виготовлявся із синтетичних матеріалів. М'яч складався з поліуретанового покриття, покликаного нести високі навантаження й трьох нижніх шарів які спільно доповнювали один одного. Дана технологія одержала назву «Adicron».  Головною метою нововведення було досягнення збільшених показників водонепроникних властивостей, що у свою чергу привело до опору втраті ідеальної сферичної форми. Були досягнуті небачені до цього показники на твердих покриттях, високих швидкостях і вологих умовах поля. Футбольний м'яч Адідас «Azteca Mexico» являє собою дуже істотний перегонів у розвитку галузі виготовлення м'ячів для футболу. Эго ретельно продуманий дизайн був виконаний під навіяним натхненням від культурної й архітектурної спадщини цивілізації Ацтек. 

Із приходом чемпіонату миру 1990 року в Італії, миру був представлений футбольний м'яч Адідас «Etrvsco»,який можна вважати прообразом сучасних високотехнологічних м'ячів. Він виготовлявся винятково із синтетичних волокон найвищої якості. Эго нижній шар був виконаний з текстилю просоченого латексом, з метою збереження параметрів форми й стійкості до розривів. Шар неопрена надавав м'ячу чудові властивості водонепроникності, а зовнішній поліуретановий шар був застосований для поліпшеної опірності тертю й поліпшення показників відскоку. Своя назва й заплутана дизайн м'яч одержав на згадку про велику прадавню етруської цивілізації, що розміщався колись на території сьогоднішньої Італії. Три голови етруських левів прикрашають кожну з «тріад» м'яча, на згадку про високий рівень мистецтва прадавньої цивілізації.

Прихід «швидких» футбольних м'ячів Адідас.

Компанія Адідас дійшла висновку, що ключем до росту забитих голів у футбольних матчах є виготовлення більш легкого й податливого м'яча, який став би грізною зброєю для обдарованих гравців. І ера важких і повільних м'ячів канула в лету. На світло з'явився офіційний м'яч минаючого, а США чемпіонату світу з футболу 1994 року – «Questra». Уся концепція нового м'яча базувалася на поняттях інновацій, космічних технологій і прагнення до досконалості.

На практиці новинка не викликала ніяких проблем пов'язаних з адаптацією до неї гравців. Той факт, що м'яч був на порядок швидше в польоті, чому його попередники послужив поштовхом до росту числа забитих голів, і серед голкіперів м'яч одержав дурну славу «неберучкі». У таких районах проведення чемпіонату миру як Флорида й Каліфорнія, де характерна висока вологість повітря поле м'яча неможливо було вгадати, він рухався по таких траєкторіях і обгинав такі кути, які до цього вважалися фантастикою. Для хлопців у рукавичках прийшли лихоліття.  Але як заявило ФІФА: «Небачені до селі голи наповнили гру видовищністю». Так що змін можна було не чекати, і настала ера «швидких» м'ячів.

М'ячі Адідас «Tricolore» і «Fevernova»

1998 рік був роком відступу від правил, відносно ігрового м'яча чемпіонату світу з футболу у Франції. Цього разу м'яч назвали «Tricolore» на честь французького прапора. Зміни торкнулися двох аспектів: дизайн і матеріал. Футбольний м'яч Адідас «Tricolore» став першим м'ячем з кольоровим розфарбуванням, природно в кольори французького прапора. Відносно матеріалів нововведення було не менш істотним і торкнулося верхнього покриття м'яча. Нова високотехнологічна розробка Адідас у вигляді сінтактікческого покриття дозволила «триколора» одержати більший стиск і вибухову характеристику відскоку, що зробило м'яч більш м'яким і швидким у порівнянні з попередниками.

Чемпіонат миру 2002 року минаючий у Кореї і Японії був повний футбольних відкриттів – небаченої до селі конструкції стадіони, нові талановиті гравці, рівень організації й багато чого іншого. Футбольний м'яч Adidas Fevernova став одним з таких відкриттів. Це був перший м'яч від Адідас який відступив від прийнятого ще в 1978 році дизайну «Tango», і 31травня 2002 року, коли він уперше з'явився на футбольному полі в дебютному матчі чемпіонату між Францією й Сенегалом  йому ще стояло продемонструвати публіці своє бунтарське нутро. М'яч Адідас «Fevernova» був виготовлений за передовою технологією, і його покриття складалося з 11 шарів товщиною в 1мм кожний. М'яч одержав цілий ряд технологічних нововведень, які в основному ставилися до зміни покриття. Усі ці зусилля були спрямовані лише на одну єдину мету – спростувати переконання фіфа про те, що менша й більш важка сфера має більш точну траєкторію польоту, і зробити м'яч який відповідав би верхньому порогу вимог ФІФА до показників швидкості, ваги й розміру. Адідас вперше вдалося зробити футбольний м'яч, що має настільки сильні характеристики «еластичної пам'яті» і перетворення кінетичної енергії удару в прискорення. Він був неперевершеним з погляду технологій і теорії в цілому, але саме це й зробило його самим спірним дітищем Адідас серед усіх вироблених як уводити, увести до ладу нього, так і після нього м'ячів.

Часті питання про футбольні м'ячі Adidas.

 
 • Як маркують професійні моделі футбольних м'ячів Adidas?

  Усі професійні моделі м'ячів Adidas мають найвищу атестацію FIFA QUALITY PRO і відносяться до лінійок OMB, PRO, Competition.

 • Як відрізнити оригінальні футбольні м'ячі Adidas?

  Оригінальні футбольні м'ячі Adidas поставляються у фірмовому впакуванні - це може бути заводський пакет або подарункова коробка. Кожен оригінальний м'яч має присвоєний лише цій моделі артикул.

 • Який найкращий м'яч Adidas?

  Adidas постійно вдосконалює свої продукти, покращуючи їх ігрові та експлуатаційні характеристики. Виходячи з цього, найкращим м'ячем Adidas є найсучасніша модель професійного рівня з атестацією FIFA QUALITY PRO.

 • Найдорожчий футбольний м'яч Adidas?

  Всі лінійки футбольних м'ячів Adidas діляться на початковий, середній та професійний рівні. Природно, що найдорожчими є м'ячі професійного застосування. Крім високої вартості, високу цінність несуть лімітовані випуски м'ячів Adidas, приурочені до міжнародних турнірів, таких як Чемпіонат Світу, Європи та Ліга чемпіонів (ціна таких м'ячів може зростати з часом завдяки їхній колекційній унікальності).

 • Скільки коштує футбольний м'яч Adidas?

  Недорогі колекції - Club і Training - займають ціновий діапазон в межах 15-20 доларів. Моделі середнього сегменту — League — коштуватимуть приблизно 30 доларів. Професійні футбольні м'ячі Adidas – Competition – можна придбати за ціною близько 50 доларів. І елітні серії, якими грають у топових матчах світу — OMB та PRO, коштують щонайменше 80 доларів, а деякі екземпляри можуть досягати вартості у 300+ доларів.

Відгуки: Футбольні м'ячі Adidas