Ракетки для настільного тенісу

Настольный тенис користується популярністю вже багато років відразу за кількома поколеннями. Тяжело представить собі школу, в якій не було б столу для пінг-понга. В нього грають як девочки, так і хлопчики. Не залишає цю гру і старше покоління. Це доводиться брати участь у турнірах різних вікових категорій.

Навчитися грати в пінг-понг зовсім не складно, але іноді буває так, що скільки б старань і упорів не використовував спортсмен, все рівно терпить неудачу. Связанно це з неправильним підбором такого елемента, як ракетки для настільного тенісу. Це якість безпосередньо впливає на хід і результат гри.

Покупається ракетка для настольного тенісу індивідуально під гравця. Стоит враховувати стиль гри, яким володіє і користується спортсмен:

  • атакуючий гравець – більш напористий і активний;
  • захисний стиль передбачає більш спокійні удари.

Від цього залежить тип і товщина накладки. Виробники класифікують ракетки для настільного тенісу за досвідченістю гравців і поділяють їх на 4 групи. Вони визначають кількість зірок на маркировці:

  • одна – снаряд для починаючих спортсменів;
  • две, три – для любителів;
  • четыре, п'ять мають снаряди, які призначені для досвідчених гравців;
  • розбірні ракетки для настільного тенісу зі змінними накладками є професійними.

Знаючи з характеристикою, варто звернути увагу на три основні критерії. Контроль залежить від того, наскільки сама ракетка підходить гравцеві, і він може керувати нею. Скорость визначається породою дерева, кількістю шарів, наявністю графічних прослоек. Вращаюча здатність визначається товщиною і видом накладки.

Те, хто хотів раз тримати в руках класичну трьохшарову ракетку для настільного тенісу, звернув увагу на те, що з двох сторін на основі наклеєні різні накладки. Це робить снаряд більш універсальним. Я можу грати з обох сторін і застосовувати обидва типи ігор.

Купити хороші ракетки для настільного тенісу за доступною ціною в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Так як при виборі з каталогу Ви не маєте можливості ознакомитися з товаром на ощупь і перевірити, оскільки він лежить в руці, ми оставляємо за Вас право повернення та обміну. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо ракетка для настільного тенісу не була використана Вами з моменту отримання та до зворотної виправки.

Більший асортимент товару допоможе зробити правильний вибір як новичкам, так і любителям, так і професіоналам. Перед досконалим заказа ознакомьтесь з технічними характеристиками товару.