М'ячі для настільного тенісу

Від правильно підібраного спортивного інвентарю залежить не лише результативність гри, а й гарний настрій учасників та вболівальників. На перший погляд може здатися, що саме підбору ракетки варто приділяти пильну увагу, але це не зовсім так. Від якості м'яча для настільного тенісу значно більше залежатиме демонстрація потенціалу гравців.

Як правильно вибрати м'яч для настільного тенісу

Під час гри м'ячі піддаються постійному значному навантаженню, тому головним критерієм їх вибору є міцність. Якісний тенісний м'яч дозволить грати до 10 години безперервно, не вимагаючи заміни інвентарю. Продаються вони, як правило, блоково. Це дозволяє не тільки надовго запастися необхідним атрибутом для гри, а й заощадити гроші.

Перед тим як купити м'ячики для настільного тенісу, слід звернути увагу на якість швів. Нерівна поверхня або неоднорідні шви не дадуть провести повноцінну гру, оскільки такому м'ячу буде досить складно надати правильного прискорення та траєкторії. Жорсткість теж має значення. Професійні гравці віддають перевагу більш жорстким варіантам.

Якісні пластикові м'ячі для настільного тенісу мають відповідати світовим стандартам ITTF. Відповідно до них, діаметр м'яча складає 40 мм, а його питома вага -; 2,7 гр. Саме ці параметри дозволяють створити ідеальні умови гри для учасників та спостереження для суддівського складу та глядачів.

Знаком якості є зірки (від 1 до 3), якими маркують м'ячі самі виробники. Одна зірка позначає зовсім непогану якість, а лише те, що цей інвентар підходить лише для аматорських турнірів.

Де купити хороші м'ячі для настільного тенісу в Україні?

Інтернет-магазин «Start Sport» у Києві, що спеціалізується на продажу спортивного екіпірування, інвентарю та аксесуарів, пропонує покупцям широкий асортимент м'ячиків для настільного тенісу від провідних світових виробників за досить лояльною вартістю.

Товар, представлений в інтерактивному каталозі, завжди є у наявності. Наша компанія регулярно проводить розпродажі, які дозволяють придбати предмет, що вас цікавить, ще дешевше. Щоб дізнаватися про всі новинки та акції першими, достатньо підписатися на розсилку новин нашого сайту. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Купити м'ячі для настільного тенісу

М'ячі для настільного тенісу. Щоб вдало вибрати м'ячі для настільного тенісу, слід ознайомитися з їх особливостями та перевагами. Зазвичай гра може відбуватися у кількох варіантах. Це змагання, спаринг з партнером та робота з тренажером.

Як вибирають м'ячі. Купити м'ячі для настільного тенісу для змагань – справа відповідальна. Регламент передбачає особливі вимоги, тому вони мають бути максимально якісними. Їхня вага – 2,5 г, а діаметр кола – 40мм. Напис на упаковці ITTF свідчить про те, що Міжнародна Федерація схвалює вироби та не заперечує їх застосування на офіційних зустрічах. Колір – білий або помаранчевий. Випускати різнокольорові предмети спортивного інвентарю не можна. Якщо запропонують купити м'ячі для настільного тенісу з малюнками, рожеві або блакитні, це – варіант для звичайної гри, про що свідчить позначка fun.

З усіх боків м'ячі для настільного тенісу мають бути однаково пружними та жорсткими. Якщо натиснути пальцем на різні боки, одразу стане помітно, як реагує м'ячик. Якісний виріб не залишиться після експерименту прим'ятим. Надмірно жорсткі м'ячі при ударі деформуються або погано відскакують від ігрового столу.

Купити м'ячики для настільного тенісу слід такі, у яких абсолютно гладкі шви. Підробка чи продукція недобросовісного виробника відразу визначається опуклості шва. Він відскакуватиме під непередбачуваним кутом, що позначиться на ході гри, результати якої не відображатимуть реальний рівень підготовки спортсменів.

Перед тим, як купити м'ячики для настільного тенісу, слід визначити, скільки у них зірок. Вони оцінюються показниками від одного до трьох, але бажано вибирати двозіркові вироби. Це оптимальний варіант за співвідношенням ціни та якості.

М'ячик повинен мати більше 2-х зірок. Це своєрідна інтегральна оцінка якості, яку виставляє сам виробник. Максимальна оцінка – це три зірки, а мінімальна – одна зірка.

Вибрати снаряд для тренувань з партнерами простіше, оскільки якихось суворих вимог до них немає. Можна зупинитись на м'якому однозірковому варіанті.

Під час роботи з тренажером купують снаряди:

  • м'які;
  • суворої кулястої форми;
  • одно- або двозіркові.

У нашому інтернет-магазині представлені товари від провідних виробників. Каталог включає фото, що дає можливість порівнювати ціни і робити вдало купівлю.