Футбольні м'ячі Mitre

Футбол – одна із щонайнайпопулярніших ігор на планеті. Її люблять діти, дорослі, чоловіка й жінки. Вибрати підходящий м'яч рано або пізно має бути кожному футболістові.

Футбольний м'яч mitre стане вашим надійним і незамінним другом на поле. Сучасні виробники відмовилися від шкіри на користь більш багатофункціональної синтетики й шкірозамінника. За рахунок такого матеріалу м'яч зберігає свою міцність, форму, пружність протягом усього періоду використання. Товар проходить професійні тестування. Тому футбольні м'ячі mitre відрізняються високою якістю й аеродинамічними характеристиками, водонепроникністю, а також здатністю відновлювати форму. Вони використовуються в змаганнях тільки високого рівня, адже не відступають від призначених траєкторій, дотримуючи швидкості польоту. Асортименти компанії включає до тридцяти моделей, що полягають із декількох груп м'ячів: професійних, для відпочинку, тренувальних і матчевих. Кожний вид створений для конкретного рівня, віку гравця й погодних умов. Ідеально кругла форма виготовляється за допомогою 32, 18 або 26 панелей.

Замовляйте футбольні м'ячі mitre у нашому інтернет-магазині й насолоджуйтеся якісною грою.

Футбольний м'яч виробництва Mitre це гарантовано якісний продукт, тому що англійська компанія вже не перший десяток років займає лідируюче місце по виробництві м'ячів для футболу у світі. М'ячами Митрі відіграють велика кількість професійних футбольних ліг, у тому числі й Професійна Футбольна Ліга України вибрала для проведення матчів м'яч Mitre Delta V12S, доступний у нашому магазині за відмінною ціною. Mitre їсти що запропонувати будь-якій команді від аматорського до найвищого рівня. Практично всі м'ячі компанія робить на своїй фабриці в Пакистані, який уже як підлога століття посідає перше місце у світі як виробник футбольних м'ячів екстра класу.