Сороконіжки Nike

Сороконіжки Nike - еталон в області футбольного взуття для полів зі штучним покриттям. Ми підібрали найпопулярніші моделі, щоб у нашому шоу-румі на Виговського 13 у Києві ви могли купити сороконіжки Nike, які ідеально відповідають майданчику, на якому гратимете. Коли вам потрібно вийти на поле зі штучною травою або гравійним покриттям, тільки оригінальні футбольні сороконіжки від Nike зможуть забезпечити незмінно стабільне зчеплення за різких змін напрямку та стрімких прискорень. Наша добірка професійних сороконіжок дозволить вам розвивати футбольні навички до нових висот, адже ми включили до неї найвідомішу у світі серію — Mercurial з поліефірної синтетики для легкості та продуктивності, а справжнім поціновувачам ми пропонуємо класичну серію сороконіжок — Nike Premier з натуральної шкіри кенгуру. за своїм комфортом та відчуттям м'яча. Для наймолодших футболістів у нашому магазині представлені сороконіжки Nike Junior з липучкою замість шнурівки для швидкого та комфортного припасування.

Часто задавані питання про сороконіжки Nike.

 
 • Найпопулярніші сороконіжки Nike?

  Найпопулярніші сороконіжки Nike — серія Mercurial. В них тренуються найкращі футболісти світу, а їх модель Mercurial PRO орієнтована на професійне використання та оснащена передовими технологіями Nike.

 • Скільки коштують сороконіжки Nike?

  Ціни на сороконіжки Nike починаються від 50 доларів за моделі початкового рівня продуктивності та досягають 150 доларів, якщо йдеться про професійні моделі з преміальної натуральної шкіри або найсучаснішої поліефірної синтетики.

 • Коли сороконіжки Nike з натуральної шкіри вийшли з вжитку?

  Nike досі виробляє сороконіжки з преміальної натуральної шкіри, виділивши їх у окрему колекцію Nike Premier.

 • Які кращі сороконіжки Nike?

  Найкращі сороконіжки Nike — це серія PRO в колекції синтетичних Mercurial і Phantom, а також серія Nike Premier, виконана в натуральній шкірі.

 • Як відрізнити оригінальні сороконіжки Nike?

  Всі оригінальні сороконіжки Nike мають індивід уальний заводський артикул, нанесений на ярлик. Перевірте наявність артикулу перед тим, як купити сороконіжки Nike в перевіреній точці продажу.

На сьогоднішній день компанія Nike – це головний конкурент ще одного великого бренда Адідас, який займається виробництвом взуття й екіпірування для футболу. Як відомо, завдяки здоровій конкуренції вдається активно розбудовуватися, адже багато інженерів, дизайнери, технологи щодня працюють над тем, щоб створити сучасне, якісне й практичне взуття. Впровадження високих технологій і інноваційних розв'язків, різних матеріалів дозволяють співробітникам компанії Найк випускати сороконіжки, що ідеально підходять для гри у футбол у різних умовах – як у дворі неподалік від свого будинку, так і на найбільших світових стадіонах. Сьогодні Сороконіжки Найк – це вибір багатьох світових зірок, що знають користь у футболі.

Сороконіжки Найк: що вони собою представляють?

Вищеописане взуття вже давно зарекомендувало себе в якості універсальної й інноваційної. Виробу популярного в усьому світі бренда прекрасно поєднують у собі комфорт і практичність. Мільйони гравців з різних країн змогли оцінити, наскільки зручно використовувати Сороконіжки Nike. Завдяки різноманітності дизайнів точно не важко буде придбати для себе таку модель, яка належним чином сяде на ногу й підвищить продуктивність тренувань, поліпшить результати. 

Взагалі, купити сороконіжки Найк можна для різного типу покриттів. Мова йде про гальку, штучний газон різної твердості, асфальті, паркеті й бетоні. Безліч високоякісних шипів на підошві дозволять відчувати винятково комфорт як у критому приміщенні, так і на вуличному майданчику.

Замовити сороконіжки Найк рекомендується як мінімум з тієї причини, що вони оснащені підошвою, виготовленої із сучасних матеріалів. Вона точно не залишить слідів у випадку різкого гальмування, що є найважливішою вимогою тих, хто володіє закритими приміщеннями й здає їх в оренду.

Багато задаються наступним питанням: чи можливо використання вищеописаних стоніг для гри на натуральному газоні? Тому що десятки дрібних шипів не можуть повноцінно зчепитися із ґрунтом, сороконіжки будуть постійно прослизати, особливо в умовах вологого навколишнього середовища. А це сильно підвищить імовірність одержання травми. 

Переваги даного взуття

Футбольні сороконіжки Nike  - це високоякісна продукція, яка рекомендується до покупки багатьма професійними тренерами. Вищеописаний бренд уже довгі роки виготовляє подібне взуття, що відрізняється більшою кількістю незаперечних переваг по типу:

 • Використання інноваційних матеріалів. Щоб Сороконіжки Nike ціна була більш прийнятної, інженери під час створення продукції використовують синтетичні матеріали, що перевершують по своїх параметрах натуральні. Для них характерна еластичність, здатність легко підбудовуватися під анатомічні особливості стопи.
 • Стабільно високої якості. Купити сороконіжки Найк недорого – значить розраховувати на комфорт і зручність навіть під час виснажливих і тривалих тренувань, змагань. Устілки з амортизаційними властивостями суттєво знижують рівень навантаження на п'яти, вона розподіляється по всій ступні.
 • Прекрасного зчеплення з поверхнею. Вулична гра – ця постійна взаємодія із твердою поверхнею. Для ідеального зчеплення підошва стоніг доповнена дрібними шипами, виконаними із Тверда матеріалу. Інженери сконструювали підошву по такому принципу, щоб ноги не сковзали й надійно стояли на землі. Як результат – суттєво знижується шанс одержати розтягання або небезпечно впасти.
 • Міцності. Щоб взуття прекрасно справлялося із завданням переносу ударів м'яча, брендом був створений унікальний матеріал, що дозволяє взуття зберігати презентабельний зовнішній вигляд довгі роки, а також надійно захищати під час ігрового процесу.
 • Широкого вибору. Сороконіжки Найк недорого представлені в досить різноманітному асортиментах. У наявності інтернет-магазину є маса варіантів для будь-яких потреб, тому точно не важко буде підібрати модель, що повністю підходить для вас.

Кому підійдуть сороконіжки Найк?

Сьогодні купити сороконіжки Найк в Україні можуть усі бажаючі. Украй популярні й затребувані вони в аматорів і починаючих спортсменів, оскільки дозволяють суттєво заощадити фінансові кошти. Таке взуття служить заміною спортивної й продається по досить адекватній вартості.

Для «многошіповок» характерно велика кількість переваг, що допомагають максимально насолоджуватися грою або тренуванням. Величезний модельний ряд дозволяє визначитися з варіантом, повністю відповідним до ваших вимог. Більше того, сороконіжки оснащені антибактеріальним внутрішнім покриттям, системами стабілізації стоп, а також вони прекрасно фіксують щиколотку.

Особливості покупки стоніг Найк

Щоб купити сороконіжки Найк у Києві і гарантовано виправдати свої очікування, настійно рекомендується зробити акцент на декількох ключових нюансах по типу шнурівки, глибини посадки, висоти підйому, індивідуальних особливостей стопи й матеріалу виготовлення.

Також під час вибору слід ураховувати специфіку тих або інших моделей. Як відомо, одне із ключових переваг вищеописаного взуття полягає не в технологічній першості, а орієнтації на особливостях усіх окремих гравців. Асортименти містить у собі шкіряні вироби, що прекрасно підходять для тих, хто цінує точне відчуття м'яча. Аматорам передового дизайну, новітніх технологій і стильного іміджу пропонуються інші варіанти. Сороконіжки Найк ціна є цілком адекватною. У цьому вужі змогли переконатися багато клієнтів, які звернулися в наш інтернет-магазин за покупкою даного взуття. Чекаємо ваших дзвінків і бажаємо вдалого вибору!

Відгуки: Сороконіжки Nike