Футбольні м'ячі Select

Інтернет-Магазин 4Football пропонує придбати футбольний м'яч Select. Ця компанія однієї з перших почала випускати м'ячі для гри у футбол. За довгий час існування її співробітники розробили багато видів куль для різного покриття, місця застосування. Від вуличної гри до матчів на професійних стадіонах. Кожний з них має особливі якості для виконання покладених на них функцій.

Так м'яч футбольний Select Contra, який є на сторінках сайту 4Football, має клеймо FIFA і відмінно підійде для дитячих спортивних шкіл. Їм можна відіграти як на натуральних, так і на штучних поверхнях і використовувати для тренувань, а також для проведення змагань. Вартість такого футбольного пристосування досить демократична, а якість, як і в інших моделей цієї торговельної марки, залишається на високому рівні. Його виготовляють зі шкіри штучної й п'яти підкладкових шарів. Спеціальна камера, виготовлена з латексу, робить м'яч максимально круглим. Цей м'яч пружний і еластичний і не пропускає вологу через шви.

Також, у ряді інших, інтернет-магазин представляє футбольний м'яч «селект» Mimas. Це модель, що давно полюбився, як професіоналам, так і аматорам. Вона одна із самих популярних у зв'язку з відмінним співвідношенням ціни і якості. Її роблять вручну, так сказати, «hand made». М'яч Mimas має правильну форму й міцний каркас. Захищаючи від влучення вологи, нитки обробляють смолою з поліуретану. Також багато виробників наповнюють внутрішній шар піною, а при ударі вона має властивість стискуватися й веде до зміни правильного відскоку й балансування м'яча. Компанія Select таку технологію не використовує, завдяки чому вага її виробів не міняються й реакція м'яча на удар залишається передбачуваної для гравця.

Купити футбольний м'яч «селект» з усіма перерахованими характеристиками можна в інтернет-магазині 4Football. Тут є ще велика кількість моделей вищевказаної торговельної марки, які відрізняються своєю міцністю й довговічністю. Купуйте тільки оригінальну продукцію на сайті й вигострюйте свою майстерність у футболі. Відіграєте ви професійно чи ні, екіпірування повинна бути тільки якісна, тоді й м'яч у ворота буде летіти з більшою точністю.

Якщо ціна вам видасться трохи високої, скористайтеся «Оплатою Частинами» від Приватні Банку. Куплений на ринку м'яч хоч і обійдеться дешевше, але підробка не буде вам служити так надійно й довго, як оригінал. Виробник гарантує якість продукції, що випускається їм. А інтернет-магазин 4Football виставляє на сторінках сайту, тільки кращі її екземпляри.

Відгуки: Футбольні м'ячі Select