Футбольні м'ячі Nike

Футбольний магазин 4FOOTBALL із задоволенням презентує вам категорію, повністю присвячену футбольним м'ячам Nike. Сформований нашими спеціалістами асортимент пропонує повний модельний ряд м'ячів Nike, від професійних серій Nike Flight та Club Elite до середніх та початкових Academy та Park. Наш зручно розташований шоу-рум по вулиці Виговського, 13, в Києві дозволяє купити футбольний м'яч Nike, попередньо ознайомившись з моделлю наживо. Вибір категорії налічує 50+ моделей м'ячів у розмірах 4 та 5 для дорослих, а також спеціальні полегшені до 290 та 350 грам серії для наймолодших футболістів віком до 12 років.

Часті питання про футбольні м'ячі Nike.

 
 • Як маркують професійні моделі футбольних м'ячів Nike?

  Всі м'ячі професійного рівня від Nike належать до серій Flight і Club Elite і мають найвищий сертифікат FIFA QUALITY PRO.

 • Як відрізнити оригінальні футбольні м'ячі Nike?

  Автентичні футбольні м'ячі Nike упаковуються на фабриці, і кожна оригінальна модель має унікальний артикул.

 • Який найкращий м'яч Nike?

  Nike невпинно працює над поліпшенням своїх товарів, підвищуючи їх ігрові та експлуатаційні якості. Таким чином, найкращим м'ячем Nike вважається остання модель професійного рівня, що отримала сертифікацію FIFA QUALITY PRO.

 • Найдорожчий футбольний м'яч Nike?

  Лінійки футбольних м'ячів Nike класифікуються за рівнями: початковий, середній та професійний. Безумовно, м'ячі для професійного використання є найдорожчими. Крім того, особливу цінність становлять обмежені серії м'ячів Nike, випущені на честь значних подій, наприклад, 20-річчя співпраці Nike з Англійською прем'єр-лігою. Вартість таких м'ячів може збільшуватися згодом через їхню колекційну цінність.

 • Скільки коштує футбольний м'яч Nike?

  Лінійка доступних футбольних м'ячів - Nike Park, пропонується за цінами від 15 до 20 доларів. Моделі середнього класу – Academy, коштують близько 30 доларів. М'ячі професійного рівня - Club Elite, можна купити приблизно за 50 доларів. А елітні м'ячі, які використовуються у провідних світових матчах — серія Flight, оцінюються щонайменше у 80 доларів, причому деякі з них можуть коштувати понад 300 доларів.

На сьогоднішній день м'ячі Найк являють собою високотехнологічні й сучасні футбольні вироби. Тому що даний бренд постійно конкурує з компанією Адідас, доводиться вкладати солідні суми для того, щоб розробляти нові технології й поліпшувати основні характеристики для одержання максимальної кількості й маси переваг. Купити м'яч Найк точно не важко буде: для цього необхідно ознайомитися з різноманітним асортиментами каталогу нашого інтернет-магазину, підібрати для себе оптимальний варіант, зв'язатися із грамотними менеджерами й обговорити з ними нюанси співробітництва, домовитися про варіант доставки й спосіб оплати.

Ключові особливості м'ячів Найк

М'яч Найк став неймовірно популярним і затребуваним саме з тієї причини, що він відрізняється рядом унікальних особливостей. Мова йде про:

 • Мікро-текстурованою оболонці, завдяки якій досягається гарний рівень міцності й прекрасна взаємодія з м'ячем.
 • Спеціально виділених графічних зонах, що дозволяють максимально правильно розподілити ударне навантаження.
 • Геометричної точності виконання, що забезпечує прекрасний розподіл тиску по всій площі виробу.
 • Ідеальній сферичній формі, що дозволяє летіти набагато швидше, точніше й далі.
 • Еластичному мікропористому азотовмісному матеріалі, який застосовується для відновлення форми й підвищення зносостійкості.
 • Карбону-Латексній камері, що суттєво прискорює м'яч після удару.

М'ячі Найк і їх головні переваги

Футбольний м'яч Найк проектував таким чином, щоб забезпечити неперевершене приймання, точні передачі, чіткий візуальний контакт і наймогутніші удари. Над його вдосконалюванням працювали не тільки професійні експерти, але й кращі футболісти, клуби, завдяки чому конструкція була продумана до самих дрібних деталей. Особливий акцент робився на тиск у камері, текстурі покриття й ручному складанню. У підсумку вдалося представити миру футбольний м'яч, що відрізняється більшою кількістю незаперечних переваг, що й використовується на найбільших світових чемпіонатах.

Кращим футбольним лігам дійсно потрібні снаряди, що володіють чудовими характеристиками й найвищим рівнем якості. Коли вперше створювалися футбольні м'ячі Найк, генеральний директор компанії сказав, що має на меті створення кращих м'ячів в усьому світі. Після того як у сучасний футбол прийшли високі швидкості й постійна конкуренція, співробітникам компанії вдалося виготовити моделі, які й правда перевершили вимоги як аматорів, так і професіоналів. 

Які технології застосовуються під час виготовлення м'ячів Найк?

М'яч футбольний Найк за назвою Total 90 Tracer уважається однієї з найбільш затребуваних, розповсюджених моделей серед усієї лінійки. Її поверхня оснащена мікро-текстурою, завдяки чому рівномірно розподіляється потік повітря по всій поверхні, забезпечується ідеальна стійкість і відсутні які-небудь коливання при польоті снаряда. Коли в Колумбійському університеті проводилися тести, що припускають використання аеродинамічної труби, удалося довести, що виробу вищеописаного бренда мають найменший повітряний опір у порівнянні з конкурентами. Як результат – гарантується стабільна й точна траєкторія польоту при ударах різної сили.

У такий спосіб, Найк футбольні м'ячі практично не залежать від погодних умов – на них впливає виняткове придбана під час удару сила, тому дані вироби мінімально піддані зрушенню траєкторії через вітер і в цілому повітряних мас. Не варто забувати й про зворотну сторону медалі – дані м'ячі набагато складніше підкручуються, вони схильні втримувати заданий первісний вектор руху. Безумовно, додача обертання цілком можлива, а от добитися дугоподібної траєкторії в рази складніше, оскільки коефіцієнт тертя моделі про повітря нижче в порівнянні з іншими снарядами бренда.  Як показує практика, через низьку повітряну опірність затрачається менша енергія на удар, тому при ударі будь-якого м'яча з однаковою силою, «Треісер» все-таки продемонструє більшу швидкість.

Новий ігровий рівень із м'ячами Найк

Сьогодні багато бажають купити футбольний м'яч Найк як мінімум з тієї причини, що для нього характерна безліч унікальних технологій по типу:

 • Нового рівня приймання. Досягтися цього вдається завдяки передовій технології п'ятишарового покриття, застосовуваної у всіх виробах бренда. Подібне нововведення сприяє поліпшенню приймання, гравцеві надається максимальний контроль поряд з передбачуваною поведінкою м'яча на поле.
 • Конструкції, виготовленої згідно з технологією «Geo II» , що й представляє собою 32 панелі, що рівномірно розподіляють тиск по всій поверхні, що й забезпечують постійною, ідентичною й передбачуваною манерою поведінки м'яча під час ігрового процесу.
 • текстурованою на мікро-рівні поверхні м'яча, спроектованої по такому принципу, щоб м'яч був урівноважений під час руху в потоці повітря. Завдяки цьому підходу стабілізується футбольний м'яч, досягає споконвічної мети, робить більш простим контроль і передачу.
 • Візуального виконання, витриманого в яскравих відтінках, щоб одержати правильну перспективу під час гри, де важлива кожна секунда й реакція.

На що звертати увагу при виборі?

Щоб купити м'яч футбольний Найк і гарантовано виправдати свої очікування від придбання, обов'язково необхідно зробити акцент на деяких нюансах.

У першу чергу це стосується матеріалу поверхні. Раніше вищеописані вироби створювалися з різних матеріалів, кожний з яких мав свої переваги. Сьогодні найкращий – поліуретан. Усі популярні бренди, у тому числі й Найк, уже давно не використовують натуральну шкіру, вони замінили її на композитні матеріали. Однак навіть якщо побрати два поліуретанові снаряди, вони однаково можуть мати різний рівень якості й вартість, тому перед тем як купити футбольний м'яч Найк Київ, краще проконсультуватися із кваліфікованими менеджерами й уточнити в них характеристики тієї або іншої моделі.

Величезне значення відіграють підкладкові шви. Чим їх менше в снаряді, тем вище його рівень якості. Оптимальною кількістю шарів уважається 3. Гарні тренувальні містять у собі 3-4. Деякі продавці говорять про 5 підкладкові шари – їх можна змело проходити повз.

Якщо говорити про камери, те кращі з них виконані з натурального латексу. Мова йде про прекрасний матеріал, що має відмінні властивості по типу м'якості, еластичності, гарного відскоку. Не обійшлося й без недоліків, а саме, латекс далеко не найкращим образом тримає повітря. Ця проблема вирішується шляхом використання різних добавок і розробкою безшовних камер.

Футбольні м'ячі можуть мати ручну або машинну зшивку. Також під час виробництва деяких моделей використовується технологія термосклейка. Не рекомендується купувати моделі машинної зшивки, ручна вважається більш кращої, якісної й надійної.

Вигідна покупка за доступною ціною

Якщо вам по-справжньому подобається футбол і ви є не тільки трибунним уболівальником, але й повноцінним гравцем, тоді вам напевно відомо, наскільки важлива в цьому виді спорту екіпірування. Саме тому настійно рекомендується купити футбольний м'яч Найк оригінал, який гарантовано впорається з усіма завданнями й на сто відсотків виправдає очікування.

Наш онлайн-каталог містить у собі десятки різних товарних позицій, що мають свої характеристики й особливості. Тут ви зможете футбольний м'яч Найк купити Україна, який буде повністю відповідати вашим вимогам і побажанням. 

Для здійснення замовлення необхідно вивчити каталог, визначитися з підходящим варіантом, зв'язатися з менеджером для уточнення всіх нюансів. Він озвучить

футбольний м'яч Найк ціна і розповість про доступні способи оплати й варіантах доставки. Якщо у вас з'являться додаткові питання, звертайтеся до кваліфікованих менеджерів і детально консультуйтеся з ними. Чекаємо ваших дзвінків!

Відгуки: Футбольні м'ячі Nike