Сороконіжки Nike Tiempo · Темпо

Класичні сороконіжки Nike Tiempo як серія футбольного взуття беруть свій старт у 90-х роках і чудово почуваються і в наші дні. Вся справа в тому, що Nike вдалося протягом більше 20 років відбирати і залишати в моделі тільки найбільш вдалі рішення. Не дарма ці сороконіжки по праву вважаються найкомфортнішою моделлю nike за весь час. Адже колодка перероблялася понад 10 разів у процесі вдосконалення. У більшості моделей nike прийняло логічне рішення застосовувати натуральну шкіру як матеріал поверхні, що робить сороконіжки більш податливими при носінні і забезпечує неперевершене відчуття м'яча.

Жива футбольна легенда від компанії Nike.

Базова модель RIO класичної футбольної серії nike на відміну від старших (доріг) моделей виробляється зі штучної шкіри але надзвичайно високої якості. Таке рішення може бути цілком виправдане через те, що воно має найбільш демократичну ціну, та й догляду подібні сороконіжки вимагають куди менше ніж екземпляри з натуральної шкіри.

Справжнім попаданням у десятку став випуск компанією nike у 2013 році серії GENIO. Це безперечний бестселер як у Києві та Україні так на світовому ринку загалом. Сороконіжки Nike Tiempo цієї моделі виготовляються із застосуванням комбінації натуральних та штучних матеріалів, що дозволяє знизити фінальну вартість взуття до дуже привабливого рівня поряд із довговічністю та комфортом. 65% поверхні взуття є високоякісною натуральною шкірою, яка покриває передню частину. Як підкладку застосували натуральний текстиль, що позитивно позначилося на комфорті.

Сорокіножки професійного рівня в класичній серії отримали дуже багато з 21 століття. Так у моделі LEGACY, Nike подбав, щоб термін класика не був синонімом слова нудно. Крім того, що для старшої моделі відбирається шкіра виняткової м'якості для ще більш точного відчуття м'яча, вона ще отримала в свій арсенал вологовідштовхувальну технологію Hypershield. Також у Легасі вага взуття істотно знижена за рахунок застосування високотехнологічних матеріалів при побудові підошви та внутрішньої частини.

Класика це не нудно, класика це не банально, класика це не тільки для тих, кому за 50. Nike в черговий раз довів, що прикладаючи талант і вміння можна пронести безцінний досвід крізь рік і змусити його дарувати нові враження новим поколінням. Браво!

Відгуки: Сороконіжки Nike Tiempo