Сороконіжки Nike Mercurial · Меркуріал

Як вигідно купити Nike Mercurial

Купити сорокіножки найк меркуріал можна недорого, у нашому футбольному магазині у Києві. Тут є звичайні моделі та варіанти з додатковим, еластичним коміром. Він зроблений, для ще кращої фіксації взуття на нозі та підтримки гомілкостопу. Можна підібрати колір, дизайн та необхідний розмір. Будь-який, з представлених тут варіантів, сяде на вас, як «влитій». Почуття м'яча буде настільки хорошим, ніби на вас і немає зовсім ніяких бутс. Але, не переживайте, відчуватимете ви тільки його, галька та каміння, що зустрінеться на дорозі, не створить дискомфорту. Міцна підошва, з великою кількістю шипів, не дозволить їм заважати грі. Також магазин пропонує додаткові аксесуари для взуття, щоб воно прослужило вам ще довше.

Грайте у футбол на своє задоволення, забиваючи голи у якісному взутті. Кожна деталь сороконіжок продумана до дрібниць. 

Сорокіножки Nike Mercurial та їх види

Серія nike mercurial завжди виділялася із загального потоку цікавими конструктивними та дизайнерськими рішеннями. Крім того компанією Nike утримується вектор на розробку надполегшеного футбольного взуття із застосуванням найсучасніших технологічних рішень у галузі.

Крім усім уподобаної ACADEMY, сороконіжки nike mercurial тепер представлені ще й бюджетною лінійкою CLUB, просунутою, високотехнологічною версією - PRO та елітною - < strong>ELITE (яка повністю ідентична SyperFly за винятком карбону). Таким чином ми отримуємо можливість купити собі правильне взуття для стріт-футболу, а саме сороконіжки, що відповідали б як нашим вимогам до характеристик, так і до ціни, і це чудово! 

Mercurial для гальки, асфальту, бетону та гуми

У зв'язку із швидко зростаючою популярністю так званого Street футболу, особливістю якого є гра в різноманітних урбаністичних локаціях, Nike кинула великі сили на якісну представленість у даному сегменті. Компанія дбає про те, щоб її шанувальники мали що купити і в чому грати на таких поверхнях як галька, асфальт, бетон і гума (все, що можна зустріти на вулиці). А оскільки найбільш популярною серією від Nike на сьогодні є Mercurial, то і акцент був зроблений на ній особливий, Потрібно ж Кріштіану в чомусь грати)))).

Особливості сороконіжок Mercurial

  • М'який, синтетичний верх, щільно прилягає до стопи. Таке покриття дозволяє відмінно відчувати кожен дотик м'яча до вашої ноги. Сороконіжки nike mercurial мають рельєфну поверхню для поліпшеного зчеплення, що позитивно позначається на якості дриблінгу та передач. Для додаткової міцності носок у всіх моделей прошитий.
  • Пружна та м'яка устілка забезпечує амортизацію. Таке взуття дуже легке. З нею ви можете робити ривки і рухатися швидко і легко, наче хижак, що вийшов на полювання. Це збереже сили для тривалої гри.

Відгуки: Сороконіжки Nike Mercurial