Футзалки Nike Mercurial · Меркуриал

Для починаючих гравців кращим місцем для навчання є футзал, де можна з легкістю освоювати ази й вигострювати свої професійні досягнення. Але в процесі навчання необхідно мати гарну «амуніцію». У цім питанні кращим помічником є компанія Nike і їх Футзалки Nike Mercurial. Це взуття заслужено вважають кращої, тому що для її створення використовуються останні інновації й кращі матеріали.

Футзалки меркуріал — це взуття для професійної гри на будь-якій поверхні. Для її виробництва використовують такий матеріал, як шкіра кенгуру. Вона дозволяє краще володіти м'ячем у процесі гри. А перфорований матеріал, який застосовується для створення цього взуття, забезпечує гарну вентиляцію. Така структура взуття дозволяє підтримувати нормальну температуру ноги й запобігає її перегріванню.

При розробці Nike намагався досягтися з'єднати комфорт і гарну фіксацію стоп гравця. Підошва зроблена на основі ортопедичної п'яти, яка забезпечує комфорт навіть при тривалій грі. А її форма ідеально повторює кожний контур стопи, що зменшує навантаження. Гнучкість підошви забезпечує гарне зчеплення з поверхнею й зводить ризик посковзнутися при грі до мінімуму. Носок сконструйований таким чином, щоб гравець міг віддавати точні паси.

Nike mercurial Футзалки мають кілька видів, які діляться залежно від області їх використання. Так футзи діляться на професійні, напівпрофесійні й аматорські. Гравці аматорської ліги футболу віддають перевагу моделі Nike Mercurial Victory. Таку любов ця модель заслужила завдяки використанню тонкої штучної шкіри, яка на практиці відрізняється високою міцністю й зносостійкістю.

Для кращого відчуття покриття компанія не використовувала проміжний шар між підошвою й устілкою. Така конструкція забезпечує гравцеві переваги швидкого старту. На паркетному покритті Футзалки не залишають слідів, це забезпечується унікальною структурою підошви.

У професійних моделях, які з'явилися на ринку не дуже давно, використовується проміжний шар. Він виконаний на підставі спіненого матеріалу, що дозволяє знизити навантаження при грі на твердій поверхні. Вимоги до моделей для гри на вулиці більш високі й підошва в них відрізняється підвищеної зносостійкість.

На сайті 4football.com.ua ви можете купити Футзалки найк меркуріал усього за кілька кличів і за відмінною ціною. Швидко оформивши замовлення ви вже через кілька днів зможете хвастатися своєю обновкою на поле.

Відгуки: Футзалки Nike Mercurial