Футбольні бутси Adidas
Nemeziz | Немезіз

Футбольні бутси Адідас Немезіс (Adidas Nemeziz) являють собою не один вид спортивного взуття, а цілу лінійку виробів, що відрізняються по конструкції, кольору, функціоналу, ціні. Як звичайно, кожне нове покоління бутс від Адідас являє собою крок нагору в технологіях. У створенні й випробуваннях виробів лінійки Немезіс брали участь відомі футболісти, які зробили кілька важливих зауважень і побажань розроблювачам. Ціна Adidas Nemeziz залежить від моделі.


Коли з'явилися


Футбольні бутси колекції Adidas Nemeziz з'явилися в 2017-2018 роках. Спортивна громадськість, футболісти й тренери завжди з особливою радістю чекають новинок від Адідас, але до очікування завжди домішує й деяка тривога: а як вони? Буває й так, що нові покоління взуття відомих виробників розчаровують публіку, але тільки не бутси Nemeziz - вони відразу зробили буї серед футболістів і на початку їх було навіть важко купити, такий був попит. Цікаво, що одним з перших тестувальників і натхненників серії взуття був аргентинець Ліонель Мессі — один із кращих футболістів в історії спорту. Він має власний колір бутс (такого більше немає ні в кого), і на честь його названо один з видів бутс лінійки Немезіс. Купити бутси адідас Немезіс київ можна в інтернет-магазині ХХХ.


Відмінні риси даних бутс

 • новий матеріал AGILITY KNIT 2.0 щільно облягає стопу й дає поліпшений контакт із м'ячем;
 • висока маневреність забезпечується відсутністю шнурків. Замість них застосовуються особлива стрічка TORSION TAPE і конструкція 360 AGILITY BANDAGE SYSTEM для фіксації бутси на ступні (не у всіх моделей);
 • нова конструкція носка — Dual Lock Colla, яка надійно фіксує щиколотку спортсмена;
 • полегшена підошва TORSIONFRAME дозволяє розбудовувати максимальну швидкість;
 • шипи TORSION RIBS забезпечують відмінне зчеплення підошви з газоном.

Найкращі результати дає використання бутс на рівних сухих натуральних покриттях. Випускаються в розмірній лінійці з 39 по 45 розмір. Бутси адідас Немезіс замовити можна в інтернет магазині ХХХ.

Різновиди виробів лінійки


Моделі 17+ 360Agility і 17.1 уважаються професійними, 17.2 і 17.3 розроблені для гравців напівпрофесійного й аматорського рівня. Бутси адідас Немезіс ціна україна зазначені на нашому сайті.


17+ 360Agility


 1. Стопа середня.
  2. Новітня технологія фіксації стопи без шнурків Laceless.
  3. Застосовується 360 Agility Bandage System, , що дозволяє особливо точно контролювати м'яч.
  4. Має обладнання 360Torsion Tape - м'яку, але щільну внутрішню поверхню для особливого комфорту й тонусу ноги на зразок медичних тейпов. Це запобігає травмам стопи.
  5. Фіксуючий шкарпетка в області голеностопа Dual Lock Collar знижує ризик підкрутити ногу.
  6. Зовнішнє покриття Agility Knit 2.0 дає особливу точність і чутливість м'яча.
  7. Суперлегка підошва TorsionFrame.


Модель 17.1
Призначена для вузької стопи й має всі інші перераховані опції, крім пункту 2.

Модель 17.2
Вузька стопа. Має опції 4 і 5.

Модель 17.3
Вузька стопа. Має тільки опцію 5.

Бутси адідас немезіз купити київ можна в нашому магазин^-магазинові-магазину-інтернет-магазині. Є доставка.

Відгуки: Бутси Adidas Nemeziz