Сороконіжки Adidas X | Ікс

Професійні футболісти й аматори самої популярної гри в м'яч, знають, що якісне екіпірування має велике значення, тому що допомагає запобігти серйозним травмам. Саме тому до вибору атрибутів варто підходити з великою відповідальністю.

Сороконіжки Adidas X – це максимально зручне футбольне взуття, яке забезпечує анатомічно правильне положення стопи. Завдяки цьому гравець не утомлюється, почуває себе комфортно й може добитися більших спортивних досягнень.

Сороконіжки Адідас Ікс, ціна в Україні на які дуже доступна в інтернет-магазині "4football.ua", практично незамінні для футболістів. Цей тип взуття може використовуватися й під час тренувань, і під час ігор.

Що нового в стоногах Adidas X?

Спортивне взуття Adidas цінується багатьма спортсменами по усьому світу за зручність, зносостійкість, стильний дизайн.

Виробник постійно вдосконалює технології, використовує різноманітні матеріали й пропонує сороконіжки різної цінової категорії, у тому числі, і бюджетні моделі. Адже багатьох при виборі взуття цікавить ціна: сороконіжки Adidas X – це брендові шиповки, доступні для всіх.

Стильні, легені й зручні шиповки Adidas X – відмінне взуття для футболу, яка сподобається й аматорам, і професіоналам. Вироби відрізняються ультратонким верхом із сітчастою структурою, яка забезпечує відмінний повітрообмін.

Еластичність і наявність язичка оптимальної довжини забезпечує гарну фіксацію ноги. Завдяки особливостям високотехнологічного синтетичного матеріалу й новітнього покриття hi-tec, а також гумовій підошві, взуття має невелика вага. Це знімає надмірне навантаження з м'язів ніг спортсмена.

Забезпечувана гнучкість і еластичність взуття дозволяє спортсменові рухатися без обмежень. А за рахунок посиленого каркаса в серединній частині шиповок, футболіст не втрачає стійкості навіть при різких поворотах або гальмуванні.

Підошва адаптована до рухів на поле навіть при несприятливих погодних умовах. У стоногах Адідас Ікс можна відіграти у футбол на різних покриттях:

  • Газон штучний (м'який);
  • Паркет;
  • Бетон;
  • Галька;
  • Асфальт і ін.

Переваги моделей

Багато в чому дизайн моделей Adidas X схожий з моделями взуття з інших колекцій але є й деякі відмінності. Модельний ряд представлений різноманітними розцвіченнями: класичними, стриманими і яскравими неоновими відтінками, які підійдуть навіть жінкам футболом, що захоплюється, .

Купити сороконіжки Adidas X Київ пропонує в різних магазинах, але робити замовлення онлайн набагато швидше й вигідніше. В інтернет-магазин "4football.ua" можна вибрати підходящі моделі шиповок Adidas X і купити їх по привабливій вартості.

Ефектне, зручне спортивне взуття забезпечить певен зчеплення з поверхнею й максимальний комфорт під час гри.Завдяки безлічі шипів досягається певен рух на поле: прискорення, гальмування, потужна тяга. Верхня частина шиповки щільно зафіксована, а використання натуральної шкіри й новітніх синтетичних матеріалів забезпечує високу міцність і надійність виробів.

Сороконіжки Adidas X замовити можна й для починаючого спортсмена, і для професіонала. Вони прослужать не один сезон, подарують комфорт під час тренувань або гри й убережуть спортсмена від серйозної травми.

Відгуки: Сороконіжки Adidas X