Сороконіжки Adidas
Nemeziz | Немезіз

Сороконіжки Adidas Nemeziz для футболу

Спортивне взуття із шипами є самим універсальним варіантом спортивного взуття. Особливою зручністю мають сороконіжки. Це взуття підійде для будь-якого типу поверхні. Підошва стоніг оснащена безліччю шипів.

Кросівки такого типу користуються більшим попитом. Це незамінний атрибут для тренувань на штучних футбольних полях. На сучасному ринку представлений величезний вибір взуття даного типу, тому вибирати якісне взуття коштує дуже уважно.

Переваги стоніг:

  • Універсальність. Футбольні сороконіжки стануть ідеальним вибором для починаючого спортсмена. Взуття підійде як аматорам, що відіграють у дворі, так і для гравців, які відіграють у команді. Прогумована підошва з функцією проти ковзання підійде для занять у будь-яких умовах.
  • Безпека. Наявність шипів забезпечує максимальний комфорт під час перегони. Конструкція взуття перешкоджає деформації стопи дитину й підвищує рівень травмобезопасности.
  • Ідеальні для фантів аматорської ліги. У зв'язку з великою популярністю даного виду спорту, багато аматорів і професійні гравці прагнуть купити сороконіжки в Україні.
  • Комфорт. На відміну від взуття з високими шипами, сороконіжки забезпечать комфорт і відсутність почуття утоми протягом тривалих тренувань і матчів.

Якщо ви прагнете купити сороконіжки в Києві й в Україні, то при виборі необхідно враховувати такі деталі:

  1. Виробник. Якщо ви зробили вибір на користь імпортного бренда, то варто ухвалювати в увагу відмінності футбольних полів в Україні й за кордоном. Тому оптимальним варіантом буде покупка взуття із шипами невеликої висоти з максимальним рівнем твердості. У Києві представлений великий вибір взуття такого формату.
  2. Малюнок на протекторі, який представлений на стоногах в Україні, має відмінності, обумовлені виробниками й моделями. Ігрові поля із твердою поверхнею вимагають більшої кількості шипів мінімальної висоти. Найкраще купити сороконіжки в Україні зі зносостійкою підошвою.

Adidas Nemeziz

До сучасної класики ставляться сороконіжки від іменитого виробника Adidas. Назва моделі – Adidas Nemeziz. Кросівки даної моделі мають рядом переваг. Вони мають Hi-Tec покриття, яке використовувала торговельна марка Адідас для створення цієї колекції. Підошва стоніг виконана з якісної гуми, яка відрізняється високою зносостійкістю до стирання. H

Сороконіжки Adidas Nemeziz підійдуть як для ігор на штучних газонах (м'яких), так і для тренувань на твердих покриттях (підлоги з бетону, паркету, асфальтні покриття й ін.)

Взуття з колекції Adidas Nemeziz – це професійне спортивне взуття. Моделі стоніг дозволяють здійснювати різні маневри завдяки унікальній технології будови. Власник взуття буде добре відчувати торкання м'яча під час гри. Шнурівка передбачає регулювання посадки до потрібного рівня.

Фірмові сороконіжки Adidas ідеально сідають на ногу й повторюють форму стопи. Під час тривалого бігу спортсмен не буде відчувати утома.

Купити сороконіжки з колекції Адідас Немезіз у можна на нашому сайті. Доставка товару здійснюється по Києві й по всіх регіонах України.

У каталозі нашого онлайн магазину представлені моделі стоніг Адідас Немезіз за вигідними цінами.

Купити якісне оригінальне взуття в Україні можна тільки в спеціалізованих магазинах, які є офіційним представником бренда.

Відгуки: Сороконіжки Adidas Nemeziz