📏Розмірні таблиці 🔒 ALL 100% ORIGINAL 🔒 безкоштовна доставка від 1999 грн
Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA RRU-900 RRU-900 Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA RRU-900 RRU-900 #2 Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA RRU-900 RRU-900 #3 Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA RRU-900 RRU-900 #4 Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA RRU-900 RRU-900 #5 Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA RRU-900 RRU-900 #6 Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA RRU-900 RRU-900 #7

Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA RRU-900 ЧЕРВОНИЙ/БІЛИЙ

0
0 відгуків - Написати відгук
Бренд: Ronex
Артикул: RRU-900
499грн
1100грнгрн
Економія 601грн
Акція: разом дешевше
Таблиця розмірів
Кредит 0%
Розстрочка
Товар готовий до негайної відправки

Доставка: Докладніше

 • По Києву: Кур'єр, 13:00 - 17:00;
  Вартість - 100 грн;
 • По Україні: Нова пошта, 1-2 дні;
  Вартість - згідно з тарифом;
 • Безкоштовна доставка: При 100% оплаті
  і замовленні від 1999 грн;

Футбольні м'ячі Ronex RRU-900 — Опис товару

Футбольний м'яч торговельної марки Ronex - Red ULTRA проводиться з довговічного термополиуретана з подвійний ламинацией на фабриках компанії в Пакистані. М'яч розрахований на середній тиск, що досить комфортно для більшості гравців. Складання м'яча проводиться вручну, що забезпечує швам додаткову міцність.

Переходьте на наступний рівень тренувань з новинкою від компанії Ronex. Безпечно купуйте Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA RRU-900 у футбольному магазині 4football з можливістю миттєвої доставки та оплати онлайн. Оновлений дизайн отримав основний ЧЕРВОНИЙ/БІЛИЙ колір що відмінно гармонує із загальним графічним оформленням моделі RRU-900.

 • Футбольний м'яч "ПОЛУ ПРО"

Це продукт середнього цінового й експлуатаційного рівня. Більшість таких м'ячів мають базовий атестат FIFA або IMS. Розраховані на середні навантаження.

 • Ручне складання панелей м'яча

Зібрані в ручну футбольні м'ячі заслужено користуються величезною довірою серед досвідчених футболістів. Грамотно зібраний таким способом м'яч прослужить довго й буде не примхливим у використанні й догляді.

 • Середній внутрішній тиск у камері

Тиск усередині камери в межах 0,6 - 0,8 атмосфери є найбільш комфортним для більшості гравців. 0,8 Бар більш характерно для м'ячів середнього й вище за середнє класу.

 • Розмір м'яча — №5

М'ячі для футболу п'ятого розміру використовуються у всіх офіційних змаганнях, які проводяться під егідою ФІФА в усьому світі. Дана розмірність м'яча прийнята за стандарт для ігор на полях нормального розміру. М'яч має довжину окружності 68-70 див, і важить не більш 450 грам.

З 4football купувати — безпечно

Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA - є гарантовано оригінальним продуктом виробництва Ronex і відповідає високим стандартам якості матеріалів та складання деталей властивим цьому виробнику.

Найліпша пропозиція — краща ціна

На 4Football Ви завжди знайдете найкращі ціни на Футбольні м'ячі Ronex. Сьогодні Ви можете придбати Футбольний м'яч Ronex Red ULTRA за спеціальною зниженою ціною — 499грн, отримавши суттеву знижку.

Хоча всі Футбольні м'ячі від виробника Ronex отримують доволі позитивні відгуки від наших клієнтів, для нас буде дуже цінно почути від Вас відгук про досвід використання RRU-900 за допомогою форми на сторінці.

Задати питання