як довідатися розмір? Пн-Пт із 10:00 до 18:00 безкоштовна доставка «НП» від 999 грн
Електросушарка для взуття антибактеріальна з ультрафіолетом Електросушарка для взуття антибактеріальна з ультрафіолетом  #2

Електросушарка для взуття антибактеріальна з ультрафіолетом

0
0 відгуків - Написати відгук
219грн
315грнгрн
Економія 96грн
Цей товар очікується найближчим часом

Доставка: Докладніше

  • По Києву: Кур'єр, 13:00 - 17:00;
    Вартість - 60 грн;
  • По Україні: Нова пошта, 1-2 дні;
    Вартість - згідно з тарифом;
  • Безкоштовна доставка: При 100% оплаті
    і замовленні від 999 грн;

Сушарка призначена для сушіння взуття й підтримки її у відмінному стані навіть у самі вогкі й "мокрі" сезони. Головна "ізюминка" сушарки - ультрафіолетове випромінювання, технологія, уже настільки звична в нашому житті, але настільки незвичайна для взуття й догляду за нею. Тепло й ультрафіолет дозволяє швидко висушити промокле взуття й позбавити взуття від мікробів, неприємного заходу, бактерій і мікроорганізмів, що викликають грибок.

3-6 годин сушіння взуття - на 99-100 % гинуть грибки Candida albicans, Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, на 64,7-85,2 % гинуть бактерії Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Salmonella enteritidis. Сушарка для взуття при постійному використанні запобігає появі зайвого заходу й бактерій. Ультрафіолетове випромінювання настільки щадне, що підходить для сушіння навіть самого делікатного взуття, не ушкоджує шкіру, замшу, хутро, температура усередині взуття залишається щодо невисокої, це дозволяє не порушувати клейові шви у взутті.

Задати питання

Другие товары этой серии