як довідатися розмір? Пн-Пт із 10:00 до 18:00 безкоштовна доставка «НП» від 999 грн

Nike BOMBA FINALE II - Тепер ще краще!

 Революція в грі на штучних покриттях привела до появи абсолютно нового  сегмента у футбольному взутті. У зв'язку зі стрімким зростанням популярності штучних покриттів і гри 5 на 5 у цілому, компанія Найк випустила нову серію футбольного взуття Nike Bomba II орієнтовану спеціально для цих цілей. Вона одержала назву FC247 і враховує характерні риси всіх сучасних покриттів.

Nike Bomba FINALE II - Загальний вид зверху.

Колекція FC247 привнесла вражаючі відновлення в дизайн і технології, використовувані в бутсах Nike Bomba FINALE II, Elastico FINALE II і Gato II. Першим розцвіченням нових  Bomba FINALE II буде комбінація яскрава жовтогарячого й чорного квітів. Вони створені для силової манери гри на високих швидкостях.

 бокой вид ліворуч - Nike Bomba FINALE II

Дизайн нових Bomba II ґрунтується на свіжих віяннях, він ураховує всю фізичну складову гри на штучних покриттях. Будова бутс було перероблено з метою усунення деяких зауважень почутих від гравців стосовно попереднього покоління.

бокой вид праворуч - Nike Bomba FINALE II

Для 10%-го зниження ваги м'яка гумова панель для ударів була замінена нанесенням гумової сітки безпосередньо на матеріал, що підвищило зносостійкість і коефіцієнт зчеплення з м'ячем. У цілому Nike Bomba FINALE II складається з на 27% меншої кількості деталей, що надає їм  більшої м'якості й гнучкості. 3D матеріал поверхні бутси забезпечує чудове відчуття м'яча по всі площини

Нанесення гумової сітки безпосередньо на матеріал в Bomba FINALE II

Як і в Elastico FINALE II, в Nike Bomba II застосований новітній матеріал NikeSkin. наделастичні дихаючий синтетичний склад шарами наноситься на суперміцну сітчасту основу, у підсумку одержуємо бутси, які легше й еластичнішою попередньої моделі. Для більш щільного контролю м'яча бутси мають форму, що повністю повторює анатомічні особливості стопи, а передня частина виготовлена без застосування швів.   

 В Nike Bomba II застосований новітній матеріал NikeSkin.

На додаток до всього Nike Bomba FINALE II оснащені системою ACC technology (All Conditions Control) яка забезпечує максимальний коефіцієнт зчеплення між м'ячем і бутсою,  не залежно від того відіграєте ви на критому майданчику або на вулиці у вологу погоду. Система гібридної організації шипів сполучає як конічні, так і круглі порожні шипи для забезпечення підвищеного зчеплення й стабільності на всіх типах штучних покриттів.  

 Система гібридної організації шипів в Bomba II

Випуском нової серії Bomba компанія Найк ще раз затвердила свої позиції в сегменті футбольного взуття для ігор на малих просторах 5 на 5. 

Дата публікації 28.03.2013.

Отзывы посетителей:

автор: Гость Дата додавання: 07.10.2019
Рейтинг: 5 из 5 [5 из 5]
Без комментариев...