як довідатися розмір? Пн-Пт із 10:00 до 18:00 безкоштовна доставка «НП» від 999 грн

Презентація футбольного м'яча Nike для Серії А 2020/21

Презентація футбольного м'яча Nike для Серії А 2020/21

Компанія Nike представила першу зі своїх моделей офіційних матчболів для топових європейських футбольних чемпіонатів. Новий дизайн футбольного м'яча Nike Flight, оформлений у синьо-жовтому розцвіченні був розроблений для матчів нового сезону італійської Серії А.

Реліз нового офіційного матчевого м'яча – це завжди хвилююче подія, адже воно свідчить про те, що початок нового сезону вже не за горами. Презентація нової моделі ігрового снаряда Nike Flight для сезону 2020/21 забезпечила високий рівень очікування нової кампанії, тому що вигляд нового м'яча створює відчуття повної готовності до нових здійснень.

Презентація футбольного м'яча Nike для Серії А 2020/21

Якщо ви ще не чули про це, повідомляємо, що революційний дизайн нового м'яча Nike Flight 2020/21 був розроблений для усунення проблеми, пов'язаної з нестабільною аеродинамікою. Завдяки використанню новітньої технології Nike AerowSculpt, цей м'яч дає відчутна перевага в польоті. У цифрах це виражається в приблизно 30% у порівнянні з попереднім ігровим снарядом від Nike. Технологія AerowSculpt сприяє циркуляції повітря навколо м'яча без зайвого впливу на його поверхню, що дозволяє зменшити коливання й забезпечити більш ПРЕДСКАЗ й стабільний політ. Усе це також надає новому м'ячу унікальний зовнішній вигляд. Крім цього, у конструкції моделі Flight використовуються 3D- чорнило Nike All Condition Control (ACC), що дозволяє нанести, так називаються, «мікрокрильця» уздовж текстури Nike AerowSculpt.

Презентація футбольного м'яча Nike для Серії А 2020/21

В італійській варіації моделі Flight базовий білий колір був розведений синіми й жовтими відтінками із червоними акцентами, у вигляді фірмового лого Nike і інших брендових елементів. Серія А стала першої із провідних європейських футбольних ліг, що співробітничають із цим культовим американським брендом, яка одержала свій офіційний матчбол для нового сезону. Це, безумовно, значима подія. 

Дата публікації 19.10.2020.

Отзывы посетителей:

автор: Гость Дата додавання: 08.01.2021
Рейтинг: 5 из 5 [5 из 5]
Без комментариев...
Приєднуйтеся