як довідатися розмір? Пн-Пт із 10:00 до 18:00 безкоштовна доставка «НП» від 999 грн

Nike оголосили про реліз нових бутс Tiempo Legend 8 Nouveau

Nike оголосили про реліз нових бутс Tiempo Legend 8 Nouveau

 

Усі були практично певен у тому, що лінійку Tiempo очікує швидке поповнення. Сьома ітерація цієї моделі побачила світло два роки тому, ще в червні 2017 року. І от, напередодні сезону 2019/20, Nike відкрили завісу над бутсами Tiempo Legend 8, виявивши миру бутси Nouveau білого розцвічення, однієї із двох стильних дизайнерських варіацій оновленої легендарної моделі.

 

Nike робили все можливе, щоб зберегти інформацію про Tiempo Legend 8 у секреті. Нові бутси чорного й білого квітів із хвилястим рельєфом верху, що спотворюють напис «Tiempo» , що й приховують більш дрібні деталі конструкції взуття, у фінальній стадії минулого сезону вже були випробувані такими видними гравцями як Вірджіл ван Дейк, Джо Гомес і Серхіо Рамос. Однак тепер нова модель доступна для широкої громадськості, і це, безумовно, дуже радує. Два дебютні розцвічення поклали початок восьмому поколінню класичних бутс Nike: разом з повністю білими Nouveau був представлений темний варіант із колекції Under The Radar.

 

Nike оголосили про реліз нових бутс Tiempo Legend 8 Nouveau

 

Слово «nouveau» переводиться із французької мови як «новий». Чиста естетика дизайну цих бутс, безумовно, експлуатує це відчуття свіжості. Переливчастий логотип виробника, розташований на зовнішній стороні, простягнеться від системи шнурівки до задника, виготовленого з високотехнологічного матеріалу Quadfit Mesh. Передня частина бутси виконана з першокласної K-шкіри, що забезпечує максимально м'яке торкання. Під цим зовнішнім шаром перебуває підбивка з волокна Flyknit для індивідуального припасування по стопі. У бутсах розцвічення Under The Radar незабаром вийдуть на поле футболісти з команди Nike, , що є рекламними особами лінійки Tiempo.

 

Дата публікації 22.08.2019.