«Десна» реабілітувалася після «Шахтаря»

«Десна» реабілітувалася після «Шахтаря»Після образливої поразки від чемпіона України, «Десна» по гарному розлютилася й розв'язала довести, що не випадково потрапила у вищу лігу країни. На другий тур чернігівська команда відправилася в Маріуполь.

Команда, яка скоро стартує в Лізі Європи, програла новачкові з рахунком 1:4. У хазяїв поля все не заладилося відразу ж, адже «Десна» уже на третє хвилини матчу вела в рахунку. Через усього 19 хвилин рахунок став 0:2. Наступна порція голів довелася на другий тайм. Правда, підопічні Бабич все-таки програли не в суху. Гол за честь забив Вакула на 68 хвилині, але матч це не врятувало й на двобій з Юргоденом у маріупольців буде не кращий настрій.

Якщо Ви прагнете купити футбольне екіпірування Ви можете зробити це на нашому сайті. Купуйте зручні рюкзаки високої якості.