• -46%
 • М'яч для футболу adidas Champions League Finale 2011 Official PRO ball Размер 5 (Art: 411)

  • 411
   • Написати відгук
  • Доставка і оплата: 
   • По Києву: Кур'єр — 200 грн;
   • По Україні: Нова пошта — за тарифом;
   • Безкоштовна доставка: При 100% оплаті і замовленні від 4999 грн;
   Кредит: 
   • Розстрочка: До 6 платежів — 1.9%/міс;
   • Частинами: До 2 платежів — 0%/міс;
Опис

Adidas Finale 11

Футбольні м'ячі серії «Finale» уже як 11 років є офіційними матчболами самого масштабного в Європі футбольного заходу в році – Ліги Європейських Чемпіонів. Цей рік не став виключенням і футбольний м'яч Адідас Finale 11, був анонсований у преддверье відкриття нового сезону. Він є одинадцятою реінкарнацією серії Adidas Finale. М'яч, як і раніше, пропонується Адидасом у трьох версіях: Професійної - даний екземпляр), напівпрофесійної і репліці (сувенір). Відмінності між футбольними м'ячами Ви можете вивчити, перейшовши по посиланню. Адідас Фінал 11 має ряд нововведень стосовно попередньої моделі.  Так була модернізована фактура зовнішнього покриття м'яча Adidas Final 11, що позитивним образом позначилося на аеродинаміці зокрема  і стабільності польоту м'яча, у загальному. Також була втілена в життя технологія термічного зварювання швів другого покоління, що відрізняється підвищеної міцністю на розрив. Це дозволило Адідас дати на серію  Finale 11 гарантію на збереження форми м'яча на два роки.

Швидше, сильніше, точніше з Adidas Finale 11

У цілому футбольний м'яч Адідас Finale версії 2011 - 2012 року є нічим іншим як ще однієї гілкою на шляху еволюціонування даної серії. Удосконалена текстура покриття для кращого контакту бутси з м'ячем, в Finale 11 поліпшені показники аеродинаміки для забезпечення більш точних і швидких ударів.  Нічого кардинально нового й революційного він не привніс, про що напевно будуть ради чути фанати серії  Адідас Finale 10, яка завоювала масу шанувальників по усьому світу й визнано однієї із кращих за всю історію Адідас. Фінал 11 покликаний скоріше зміцнити й без того певен позиції на ринку, ніж пожертвувати ідеальними характеристиками заради сумнівних титулів у технологічній гонці. Що дозволяє із упевненістю говорити про те, що компанії Адідас в одинадцятий раз удалося випустити чудовий м'яч, що гордо носить ім'я легендарної серії «Фінал».

Є всі підстави вважатися, що Finale 11 стане новим бестселером і займе гідне місце в лінійці, що побрала свою підставу ще в 2000 році, і сезон Ліги Європейських Чемпіонів 2011-2012 стане тому найкращим доказом.

Поставити питання