📏Розмірні таблиці 🔒 ALL 100% ORIGINAL 🔒 безкоштовна доставка від 1199 грн

Доставка й оплата

Доставка по Києву

Доставка по Києву ТК "Нова пошта" - Безкоштовно.

Доставка по Києву здійснюється БЕЗКОШТОВНО до найближчого до клієнта відділення " Нової Пошти"( при загальній вартості замовлення понад 1199грн і 100% передоплаті ). 

Безкоштовна доставка не поширюється на замовлення оформлені в кредит.

Кур'єрська доставка по Києву - 60 грн.

Стандартна кур'єрська доставка по Києву коштує 60 гривень. Оплата замовлення, при доставці кур'єром по Києву, здійснюється наявними кур'єрові при одержанні продукції. Час доставки з 13:00 до 17:00 у будні дні. Мінімальна сума доставки 299 грн.

Експрес доставка по Києву (у плині 3-х годин) - 200 грн.

Вартість кур'єрської доставки по Києву в терміновому порядку (у плині 3-х годин) становить 200 гривень. Час доставки попередньо узгоджується із замовником. Оплата замовлення при доставці кур'єром по Києву здійснюється наявними кур'єрові при одержанні продукції.

Доставка по Україні

Доставка в регіони України здійснюється БЕЗКОШТОВНО ( при загальній вартості замовлення понад 1199грн і 100% передоплаті ) до найближчого до клієнта відділенню кур'єрської служби Нова пошта. Доставка займає 1-2 робочих дня. Як правило, наші клієнти одержують своє замовлення вже на наступний робочий день після відправлення. Інформацію про вступ коштів і статусі виконання замовлення Ви зможете оперативно одержувати в наших менеджерів.

Безкоштовна доставка не поширюється на замовлення оформлені в кредит.

ВАЖЛИВО: Замовлення, вартістю до 1199 грн, відправляються на умовах 100% передоплати. Замовлення на суму від 1000 грн відправляються на умовах 10% передоплати (мінімум 200грн).

Як заощадити на доставці:

Оплачуючи товар при одержанні на "Новій Пошті", Ви оплачуєте послугу накладеного платежу (доставки грошей за товар назад нам у магазин).  Вартість накладеного платежу становить 2% від вартості товару + 25грн за послуги Нової Пошти. Уникнути даних витрат Ви можете внеся 100% передоплату на карту Приватбанку.

Повернення й обмін товару

На підставі ст. 9 Закону України « Про захист прав споживачів» повернення товару проводиться протягом 14 днів з моменту покупки (товар не підійшов/не сподобався).

Повернення в цьому випадку можливий тільки якщо:

  • товар не був у вживанні й жодним чином не використовувався;
  • повністю збережене фірмове впакування(включаючи ярлики);
  • товар перебуває в тому ж стані, що й на момент покупки й передачі покупцеві ( без яких-небудь ушкоджень і дефектів);
  • при наявності чека на товар виданий покупцеві разом з товаром.

У випадку дотримання перерахованих умов клієнт оплачує доставку товару в обидва боки згідно з діючими тарифами ТК "Нова пошта".

При поставці товару, що перебуває в наявності в момент замовлення, на його повернення поширюються загальні умови по поверненню товару згідно чинного законодавства України.

Примітки: При одержанні замовлення уважно оглядайте покупку в присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, повертайте замовлення кур'єрові, ми обов'язково його замінимо. Претензії по зовнішньому вигляду ухвалюються тільки в момент доставки.  Усі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@4football.com.ua. У випадку відмови від покупки в момент фактичного одержання замовлення, відшкодовується 50 грн - вартість доставки "Стандарт" або ж 200грн - вартість доставки "Експрес" ( на підставі пункту 3 статті 702 ГК України). 

ВАЖЛИВО: М'ячі колишні у використанні обміну й поверненню не підлягають!

ВАЖЛИВО: Якщо "контрольна" наклейка на устілці частково стерта або відсутній, взуття обміну/поверненню не підлягає!

ВАЖЛИВО:  Згідно з доповненням №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172,  корсетно-бандажна продукція обміну й поверненню не підлягає!

Оформлення замовлення на сайті прирівнюється до згоди з усіма вищевикладеними положеннями.

Усі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@4football.com.ua

Приєднуйтеся