Футзальні м'ячі (для міні футболу)

  

Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину, ідеального місця для любителів і гравців футзалу! Ми пишаємось тим, що пропонуємо широкий асортимент високоякісних футзальних м’ячів, які створені, щоб покращити вашу гру та підвищити ваші навички на майданчику.

У нашому магазині ми розуміємо унікальні вимоги футзалу, швидкого та динамічного виду спорту, який вимагає точності та контролю. Ось чому ми підготували різноманітну колекцію футзальних м’ячів від відомих брендів, щоб у вас був доступ до найкращих доступних варіантів.

Наші футзальні м’ячі створені з особливою ретельністю з використанням першокласних матеріалів, які гарантують довговічність, виняткову продуктивність і послідовну гру. Вони спеціально розроблені, щоб задовольнити вимоги спорту, мають дещо менший розмір і менший відскок порівняно з традиційними футбольними м’ячами, що забезпечує кращий контроль м’яча та маневреність на закритих кортах.

Ми пропонуємо футзальні м’ячі в різних кольорах, дизайнах і візерунках, дозволяючи вибрати той, який відповідатиме вашому стилю та особистості. Якщо ви віддаєте перевагу класичному однотонному м’ячу чи яскравому та привабливому дизайну, у нас є варіанти, які задовольнять будь-які переваги.

Що стосується брендів, ми співпрацюємо з перевіреними виробниками, які відомі своєю відданістю досконалості у спортивному спорядженні. Ми дбаємо про те, щоб кожен футзальний м’яч у нашому асортименті від відомих брендів до тих, що розвиваються, відповідав нашим суворим стандартам якості, тож ви можете впевнено робити покупки та зосередитися на своїй грі.

Навігація в нашому інтернет-магазині – легка справа завдяки зручному інтерфейсу, який дозволяє швидко знайти ідеальний футзальний м’яч для ваших потреб. Ми надаємо детальний опис продукту та технічні характеристики, що дає змогу прийняти обґрунтоване рішення. Крім того, наша служба підтримки клієнтів завжди готова допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами, які у вас можуть виникнути.

Окрім футзальних м’ячів, ми також пропонуємо широкий асортимент аксесуарів та обладнання для вашого футзального спорядження. Від взуття та одягу до засобів для тренувань і воротарських рукавичок, ми прагнемо бути вашим єдиним магазином для всіх ваших потреб у футзалі.

Ми пишаємося тим, що надаємо безперебійний досвід онлайн-покупок, гарантуючи швидку доставку вибраного вами футзального м’яча до вашого порогу. Ми надаємо пріоритет задоволенню клієнтів і прагнемо надавати виняткові послуги на кожному кроці.

Отже, незалежно від того, чи ви досвідчений гравець у футзал, чи тільки починаєте, наш онлайн-магазин тут, щоб спорядити вас найкращими футзальними м’ячами, які покращать вашу гру та виведуть ваші навички на новий рівень. Почніть переглядати сьогодні та відчуйте радість гри у футзал із ідеальним м’ячем у вашому розпорядженні!

Футзальний м'яч

Для повноцінної гри у футзалі необхідно використовувати спеціальні футзальні м'ячі, які мають свої особливості в порівнянні зі стандартними м'ячами для футболу, застосовуваними для гри, наприклад, на вулиці. Що стосується сучасного футзального м'яча, тобто істотні відмінності, які роблять його особливим по певних параметрах:

 • вага й розмір м'яча;
 • його щільність;
 • властивість відскоку.

Вимоги до футзальним м'ячам

Враховуючи особливості самого футзалу, найпоширеніші федерації висувають певні умови до футзальним м'ячам, яких потрібно строго дотримуватися. По варіанту FIFA Футзальний м'яч повинен мати розмір №4 і мати властивість зниженого параметра відскоку. Вага такого м'яча буде приблизно від 400 до 440 грамів. Окружність м'яча повинна бути по довжині близько 62 – 64 сантиметрів. Також немаловажну роль для футзальних м'ячів відіграє тиск, який може бути від 0.4 до 0.6 атмосфери. У порівнянні із грою на траві, для гри у футзалі є одне додаткове немаловажне правило. Необхідно використовувати ворота висотою два метри, а шириною три метри. Дотримуючись цих параметрів, гра у футзалі для вас буде завжди комфортної.

М'ячі для футзалу як і сам футзал зокрема мають свою специфіку. Використання стандартного футбольного м'яча для гри у футзалі, це з рідні використанню ключки для гольфа в хокеї, там і там використовуються ключки, але сказати, що вони взаємозамінні, не повертається мова. Відмінності м'ячів для футзалу й м'ячів для гри на газоні настільки ж значний, як і вищезгаданих ключок. Якщо спробувати розібратися в специфіці виробництва й обладнання в цілому футзального м'яча то первісними відмінностями будуть його розмір, вага, щільність і властивості відскоку.

Для того щоб зрозуміти наскільки істотні й важливі відмінності м'ячів для футзалу, необхідно розібратися в особливостях самої гри. Футзал є єдиною офіційною грою у футбол у критому приміщенні за версією ФІФА. Класичною поверхнею для гри у футзал є паркет, також гри можуть проходити на твердих покриттях різної щільності. Ця гра розбудовує унікальні ігрові навички, швидкість мислення, швидке прийняття розв'язків, крапковий пас, гра на малих відрізках простору й багато інші. Гра, м'ячем для футзалу, на паркетних покриттях використовується багатьма іменитими футбольними клубами в якості тренувальної вправи. Внаслідок таких ігор росте стартова швидкість, витривалість і бачення поля.

Вимоги до м'ячів для футзалу

На даний момент існує дві офіційні, що й одержали найбільше поширення федерації по грі у футзал, і вони висувають до м'ячів для футзалу різні вимоги по таких характеристиках як вага, розмір і властивість до відскоку.

Так   для гри у футзал за версією ФІФА необхідний м'яч стандартним розміром №4 з властивістю зниженого показника відскоку. футзальні м'ячі типорозміру №4 мають наступні показники: їх вага варіюється в діапазоні між 400 і 440 грамами, довжина окружності (талія) повинна перебуває в межах 62-64 сантиметрів, тиск м'яча для футзалу повинне перебуває в рамках від 0,4 до 0,6 атмосфери. Додатковими правилами футзалу ФІФА є: використання зменшених по порівняння з футболом на траві воріт, їх розмір становить 3 метра завширшки й 2 метра у висоту. 

Відгуки по товарах футзальні м'ячі

 • Гость
 • 27.09.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 18.08.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 22.06.2023
Без комментариев...
 • Гость
 • 10.05.2023
Очень крутой мяч
 • Гость
 • 02.07.2022
топ м'яч за свої гроші, не зовсім звичайний футзальний м'яч . Більше підходить для гри в мініфутбол на штучній поверхні
 • Гость
 • 24.05.2022
Без комментариев...
 • Гость
 • 03.01.2022
Без комментариев...
 • КІСІЛЬ В.І.
 • 22.07.2021
Замавляв для команди м'яч супер усі задоволенні.
 • Гость
 • 26.06.2021
Спасибо большое. Товар пришёл вовремя. Качество на высоте. Рекомендую всем.
left right