як довідатися розмір? Пн-Пт із 10:00 до 18:00 безкоштовна доставка «НП» від 999 грн

Футбольні бутси Nike Mercurial Vapor | Найк Меркуріал вапор

Страницы: 12
Показаны товары 1 — 91 (всего 124) Страницы: 12

Дуже важливо, щоб футбольне взуття відповідало певним вимогам, правилам, мала високий рівень якості й була зносостійкої. Бутси Nike Mercurial Vapor повністю відповідають даним критеріям і вже давно зарекомендували себе в якості надійного, комфортного, безпечного й практичного взуття для професійних спортсменів. Під час створення даної лінійки використовувалися найсучасніші технології, які швидко знайшли своє застосування. Головна гідність вищеописаних бутс полягає в надзвичайно маленькій вазі, яка робить ігровий процес більш комфортним. Що стосується підошви цього взуття, то під час її виготовлення враховувалися анатомічні особливості стопи людину. Застосування міцного матеріалу дозволить не бажати ресурсів і досягати успішних результатів.

Бутси Nike Mercurial Vapor: що вони собою представляють?

Конструкція верху містить у собі інтегрований у верхній шар внутрішній язичок, оснащений легеням, синтетичним матеріалом Teijin , що й щільно охоплюють стопу. Наявність внутрішньої противоскользящей підбивки дозволяє належним чином зафіксувати стопу й виключити її зсув у тому випадку, якщо буде помітно активний рух. Верх відрізняється об'ємною, гофрованою структурою Speed Rib, використовуваної для того, щоб у значній мірі підвищити якість контролю м'яча, а також підсилити відчуття під час торкання. Додатково верх обробили технологією All Conditions Control, спрямованої на ефективне контролювання м'яча незалежно від погодних умов.

Бутси Nike Mercurial Vapor 9 містять у собі внутрішню устілку, у процесі виготовлення якої застосовувалася легка піна, що забезпечує ефективну амортизацію ударних навантажень, що виникають, коли стопа контактує з полем.

Підошва виконана в суцільнолитій конструкції, оснащеної пресованим нейлоном, що й має високий рівень міцності, чуйності, легкості. Підошва має тривимірну форму й продуманою конфігурацією шипів, завдяки чому в гравців з'являється можливість максимально прискорюватися на старті й різко гальмувати. Це, у свою чергу, позитивно впливає на мобільність і маневреність.

Бутси Nike Mercurial Vapor 6  є гарантією зручної й надійної посадки, що дозволяє прискорюватися й швидко міняти напрямок руху на полях, де коротка трава.

Переваги покупки Nike Mercurial Vapor у нашому інтернет-магазині

Бутси Nike Mercurial Vapor 8 купити випливає як мінімум з тієї причини, що вони втілили багаторічну працю й досвід бренда. Дане взуття обов'язково подарує відчуття комфорту, буде продуктивною. Форма її шипів відрізняється універсальністю, тому гравці зможуть зручно пересуватися на поле навіть протягом тривалого строку.

Бутси Nike Mercurial Vapor купити ви зможете в нашому перевіреному інтернет-магазині. Вартість продукції в нас є цілком адекватною. Каталог містить у собі масу яскравих і якісних моделей. Чому ж багато воліють співробітничати саме з нами?

 • Вибір оптимального варіанта оплати.
 • Доступні ціни.
 • Можливість замовити доставку в будь-яке місто України.
 • Консультація із професіоналами.

У випадку виникнення додаткових питань рекомендується звертатися до наших менеджерів і консультуватися з ними. Вони дадуть інформативні відповіді й допоможуть визначитися з оптимальним варіантом. Удачі!

Відгуки по товарах Бутси Nike Mercurial Vapor

 • Гость
 • 18.08.2021
Отвратительно, заказал Бутсы Nike Mercurial Vapor XIV Pro 44,5 р. по стельке 28,5 см. Перед заказом уточнил...
 • Льоша
 • 29.01.2021
Добрий вечір є 38-40 розмір
: Доброго дня! Всі доступні розміри вказані на сторінці товару.
 • Гость
 • 16.01.2021
Без комментариев...
 • Гость
 • 16.07.2019
Подбираю себе бутсы для полупрофессионального уровня. Хочу спросить, у этих верх из синтетики? Меня интересует...
: Добрый день! Верхнее покрытие данных бутс выполнено из высокотехнологичной синтетики которая имеет специальную текстуру для уверенного дриблинга в мокрую погоду. Вы можете примерить бутсы перед оплатой.