як довідатися розмір? Пн-Пт із 10:00 до 18:00 безкоштовна доставка «НП» від 999 грн

Сороконіжки Nike Tiempo | Найк темпо

Взуття компанії Nike використовуються для гри у футбол на різних поверхнях, що можливо завдяки використанню унікальної конфігурації підошви. Сороконіжки Nike Magista — це представник спеціалізованого взуття, яке призначене для плеймейкерів. З їхньою допомогою при дриблінгу гравець дуже добре контролює м'яч. По зовнішньому вигляду це взуття не можна назвати легенями, однак виробник постарався зробити їх максимально зручної для гравця. Синтетичний верх, виконаний на основі матеріалу Trophy Touch, забезпечують еластичність, міцність і крім того добре сидять на нозі.

Компанія Nike пропонує кілька різновидів даного типу взуття. Для починаючих футболістів Nike Magista Сороконіжки є ідеальним варіантом. Рельєфне покриття матеріалу Trophy дозволяють добре контролювати м'яч у процесі різних маневрів, наприклад під час штрафних ударів. При цьому зміщена шнурівка дозволяє побільшати площу удару носка, а гравцеві досить прикласти невеликі зусилля для виконання точних передач або підкручених пасів.

Використання ортопедичної устілки типу «eva» у комбінації з пінковим прошарком дозволяє зменшити навантаження на ноги. Сороконіжки магіст мають міцну гумову підошву з безліччю шипів, яка виконана у формі стопи й має менший розмір, чому в інших моделей.

Невелика вага сороконіжки магіст дозволяє зберегти швидкість і маневреність гравця, що дуже важливо для починаючих футболістів. Ідеальним варіантом для вивчення азів є сороконіжки найк магістра Onda TF.

Професійними моделями найк магіст стали сороконіжки Magista X Proximo FH і Magista X Proximo Street FH. Моделі цих лінійок підходять для вуличних майданчиків, полів нестандартних форм зі штучним покриттям. Відмінна міцність, зносостійкість, легкість, а також гнучкість, підошви сприяє природньому руху ноги при різних маневрах у процесі гри. Відмінну чутливість м'яча при торканні забезпечується за рахунок повторюваного рельєфного покриття стоніг.

Компанія Nike для аматорів гарного контролю гри пропонує моделі з динамічним носком. Він добре дозволяє зафіксувати щиколотку й утворює єдине ціле взуття з ногою гравця. Такого ефекту дозволяє досягтися використання в процесі виробництво синтетичної шкіри NikeSkin для верхнього покриття.

Купити сороконіжки Nike magista можна на сайті інтернет магазину 4football, де представлений різноманітний асортименти для різної категорії гравців за доступними цінами. У нас ви можете купити сороконіжки на оптимальних умовах і вже в найкоротший строк насолоджуватися улюбленою грою з новим екіпіруванням.

Класичні сороконіжки Nike Tiempo як серія футбольного взуття беруть свій старт в 90-х року й прекрасно себе почувають і в наші дні. Уся справа в тому що Nike удалося протягом боле 20 років відбирати й залишати в моделі тільки найбільш удалі розв'язки. Не даремно ці сороконіжки по праву вважаються найбільш комфортною моделлю nike за весь час. Адже колодка перероблялася більш 10 раз у процесі свого вдосконалювання. У більшості моделей nike прийняло логічний розв'язок застосовувати натуральну шкіру як матеріал поверхні що робить сороконіжки більш податливими при носку й забезпечує неперевершене відчуття м'яча.

Живаючи футбольна легенда від компанії Nike.

Базова модель RIO класичної футбольної серії nike у відмінності від більш старших (дроги) моделей проводиться зі штучної шкіри але надзвичайно високої якості. Такий розв'язок може бути цілком виправдане у виді того воно має найбільш демократичну ціну, та й відходу подібні сороконіжки вимагають куди менше ніж екземпляри з натуральної шкіри.

Сьогоденням влученням у десятку став випуск компанією nike в 2013 році серії GENIO. Це безперечний бестселер як у Києві й Україні так на світовому ринку в цілому. Сороконіжки Nike Tiempo цієї моделі виготовляються із застосуванням комбінації натуральних і штучних матеріалів, що дозволяє знизити фінальну вартість взуття до дуже привабливого рівня поряд з довговічністю й комфортом. 65% поверхні взуття являє собою високоякісну натуральну шкіру яка покриває передню частину. У якості підбивки застосували натуральний текстиль що самим позитивним образом відбилося на комфорті.

Сороконіжки професійного рівня в класичній серії одержали дуже багато чого з 21-го століття. Так у моделі LEGACY, Nike подбав щоб термін класика не був синонімом слова нудно. Поза тим що для старшої моделі відбирається шкіра виняткової м'якості для ще більш точного відчуття м'яча вона ще одержала у свій арсенал вологовідштовхувальну технологію Hypershield. Також у Легасі вага взуття суттєво знижена за рахунок застосування високотехнологічних матеріалів при побудові підошви й внутрішньої частини.

Класика це не нудно, класика це не банально, класика це не тільки для тих кому за 50. Nike у черговий раз довів що прикладаючи талант і вміння можна пронести безцінний досвід крізь роки й змусити його дарувати нові враження новим поколінням. Браво!

Відгуки по товарах Сороконіжки Nike Tiempo

 • Гость
 • 10.01.2021
Без комментариев...
 • Гость
 • 14.10.2020
Без комментариев...
 • Гость
 • 22.09.2020
Без комментариев...
 • Андрей
 • 15.03.2020
Ребят у кого высокий подъём и широкая стопа это самые лучшее бампы!!!играю уже в серии темпо 12 лет!и...
 • Гость
 • 02.03.2020
Без комментариев...
 • Гость
 • 09.11.2019
Без комментариев...
 • Гость
 • 11.10.2019
Без комментариев...
 • Дима Лозовой
 • 10.09.2019
Без комментариев...
 • Гость
 • 28.08.2019
Явный прогресс вперед, по сравнению с предыдущим поколением. Разноса вообще не требуют. Комфортные и...
 • Гость
 • 24.08.2019
Добрый день ! А эта модель маломерит? то есть если на старых темпах у меня 43 размер, то на этой модели мой 44?
Відповідь адміністрації магазину: Добрый день! Вы можете ориентироваться на размер который у Вас был у предыдущих Темпо. Если был 43 то и здесь будет 43.
 • Гость
 • 02.08.2019
В размер попал не сразу, маломерки. Кожа мягенькая.