Бутси Nike
Phantom | Фантом

Бутси Nike Phantom із упевненістю можна назвати тим взуттям, з яким гра спортсмена гарантовано вийде на новий рівень. Мова йде про технологічною і сучасної моделі, що створює повноцінну посадку волі, що й забезпечує максимум, під час руху. Купити бутси Nike Phantom випливає як мінімум з тієї причини, що вони дозволяють відчувати комфорт і зручність уже із самого початку ігрового процесу. Наявність зон, що мають різну текстуру, допомагає набагато краще почувати м'яч під час ударів або передач. Ще одна характерна риса взуття – шнурівка, що затягається буквально одним рухом, що й залишається схованої, завдяки чому створюється більш рівна ударна поверхня й забезпечується стабільне торкання м'яча. Вищеописана модель – ідеальний варіант для спортсменів, що роблять різкі й непередбачені атаки.

Які технології використовуються в Nike Phantom?

Дане взуття проектували в кілька шарів, починаючи з каркаса, для обліку найменших посадкових нюансів. Ці бутси потребують розношення, але зате щільно обхоплюють стопу й взагалі не сковують під час рухів. Волокна мають високий рівень міцності, вони точно не будуть деформовані під час ігрового процесу. Перед тем як купити бутси Найк Фантом, потрібно ознайомитися з тими технологіями, які використовувалися під час виробництва даної моделі:

  • Ghost Lace. Революційний розв'язок бренда, який дозволяє не зустрічатися з незручностями, зв'язаними зі шнурівкою. За допомогою даної системи плоскі шнурки сховані під текстурним матеріалом і майже не відчутні. Тепер гравці не обмежені в русі і їм набагато простіше контролювати м'яч незалежно від того, якою частиною бутс вони це роблять.
  • All condition control. Технологія, що дозволяє продовжувати ігровий процес навіть у самих несприятливих погодних умовах. Спеціальна будова верху спрямована на відштовхування вологи й не втрату форми на вологій поверхні.
  • Сітка Quad-fit. Мова йде про оболонку безшовної структури, що суттєво полегшує стопу, що створює реальну м'якість і високий рівень комфорту в процесі гри.
  • Комір Dynamic fit. Він є більш коротким і м'яким, відрізняється анатомічною формою.
  • Flyknit. Являє собою унікальний матеріал верху, що забезпечує точні удари й передачі, тому що має диференційовану структуру.

Чому варто звертатися в наш інтернет-магазин?

Замовити бутси Nike Phantom випливає як мінімум з тієї причини, що це ідеальний варіант для гри на натуральному й штучному покритті. Модель оснащена міцною, гнучкою, зносостійкою гумою, що забезпечує прекрасну амортизацію, що перешкоджає ковзанню, що й запобігає ймовірність одержання травм і ушкоджень під час гри.

Придбати бутси Найк Фантом Україна можна в нашому інтернет-магазині незалежно від міста проживання. Доставка можлива в будь-який український населений пункт. Каталог містить у собі солідний асортименти. Професійні й кваліфіковані менеджери допоможуть у доборі екіпірування, відповідному до кваліфікації спортсмена. Бутси Найк Фантом ціна є цілком прийнятною незважаючи на те, що взуття відрізняється більшою кількістю незаперечних переваг і прекрасно справляється зі своїми головними завданнями. З'явилися додаткові питання? Тоді скоріше зв'язуйтеся із кваліфікованими менеджерами нашої компанії й детально консультуйтеся з ними. Бажаємо удачі!

Відгуки: Бутси Nike Phantom